Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Zebranie sprawozdawczo – wyborcze WKS „Salmo Club” w Białymstoku

Kalendarz imprez

Jak każdego roku, także i tym razem zbliżający się jego koniec oznaczał tylko jedno – spotkanie Członków „Salmo Clubu” w Białymstoku celem odbycia  Walnego Zebrania. Dnia 13 grudnia 2016 roku 14-tu klubowiczów stawiło się w siedzibie Zarządu Okręgu aby uczestniczyć w zebraniu, które w tym roku miało charakter sprawozdawczo-wyborczy. Jako, że Klub liczył 27-miu Członków osiągnięto wymagane kworum konieczne do podejmowania niezbędnych decyzji formalnych. Na obronę mizernej frekwencji muszę tu dodać, iż sporo naszych Kolegów mieszka w znacznym oddaleniu od Białegostoku i Ich absencja była dla nas zupełnie zrozumiała.

Na wstępie Skarbnik Klubu, Jędrzej Grygoruk przedstawił szczegóły związane z sytuacją finansową naszej organizacji. Jak co roku, tak i tym razem okazała się ona być bardzo dobra. Hołdujący propagandzie sukcesu Prezes zauważył, iż dzięki utrzymaniu dyscypliny wydatków uległa ona wręcz poprawie.

Kolejnym punktem było przedstawienie wyników rywalizacji sportowej w naszym Okręgu w dyscyplinie muchowej. Jej wyniki Drodzy Czytelnicy jesteście „zmuszeni” śledzić tu na bieżąco, więc nie będę się o nich niepotrzebnie rozwodził.

Prezes Klubu zaproponował aby przed przeprowadzeniem wyborów zadecydować o dalszej przynależności do „Salmo Clubu” Kolegów, którzy nie wywiązali się z obowiązków płatności składek członkowskich i uczestnictwa w akcjach na rzecz Klubu. W wyniku głosowania (4 głosy za wykluczeniem i 10 wstrzymujących się) nasze szeregi opuściło 4-rech Kolegów. Zostali o tym fakcie powiadomieni przez Prezesa drogą mailową. W związku z faktem, iż kilku Kolegów zasiliło także nasze „wątłe” szeregi, „Salmo Club” w Białymstoku będzie liczył w 2017 roku 29-ciu członków. No chyba, że znajdziemy kolejnych „skażonych” najpiękniejszym (dla nas) rodzajem wędkarstwa i chętnych do wspólnego działania.

Wybory Zarządu Klubu poprzedziło odczytanie i przyjęcie raportu Komisji Rewizyjnej, która udzieliła ustępującym władzom Klubu absolutorium z uwzględnieniem uwag o konieczności poprawy ściągalności składek członkowskich.

Podczas wyborów głosowaliśmy osobno na Prezesa Klubu i Zarząd. W ich wyniku na funkcję Prezesa „Salmo Clubu” w Białymstoku powtórnie wybrany został Przemek Lisowski (12 głosów „za” i 2 wstrzymujące się), zaś w skład nowego Zarządu weszli Mariusz Szczepura, Sławek Tałałaj i Hubert Kobyliński (11 głosów „za” i 3 wstrzymujące się). Nowy Zarząd Klubu ukonstytuuje się do końca roku. Wyżej wymienionym „nieszczęśnikom” składam wyrazy współczucia …J W tym miejscu chciałbym jednoczesnie podziękować Tomkowi Skurskiemu i Jędrkowi Grygorukowi za wspólną kilkuletnią pracę, Ich czas i energię poświęconą dla naszego dobra. Mam nadzieję, że możemy liczyć na Was także w przyszłości. W skład Komisji Rewizyjnej ponownie weszli Tomek Gołembiowski (Przewodniczący), Jurek Łucki i Darek Gorczak.

Pewne emocje wzbudził proponowany kalendarz imprez sportowych na rok 2017. Nie jest wykluczone, że kolejna edycja naszych klubowych Mistrzostw w Kręceniu Sztucznych Much będzie ponownie Mistrzostwami Polski w tej dyscyplinie. Wielki to dla nas zaszczyt…;-). Reszta organizowanych imprez została także utrzymana w kalendarzu na 2017 rok. Nowy – stary Prezes nie będzie miał lekkiego życia, bo zostałem w tym punkcie zebrania w paru kwestiach dość skutecznie sprowadzony przez swoje „owieczki” do parteru. No cóż, „widziały gały co brały”…J

Dziękuję Kolegom, którzy się na Zebraniu pojawili. Ci, których nie było zebrali już op…., lub ich to spotka na pierwszej imprezie w 2017 roku J. 

 

Przemek Lisowski

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.