Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Nasze wyniki 2015


Najlepsze wyniki zawodników klubu Sensas Haczyk w sezonie 2015:

 

2 miejsce - Zawody towarzyskie - Paweł Hondra - 29.03, "Wzory"Nasutów

6 miejsce - Zawody towarzyskie - Kamil Krawczyk - 29.03, "Wzory"Nasutów

1 miejsce - 1 tura Mistrzostw Klubu - Tomasz Michalak - 18.04, rzeka Wieprz

2 miejsce - 1 tura Mistrzostw Klubu - Adam Leszek - 18.04, rzeka Wieprz

3 miejsce - 1 tura Mistrzostw Klubu  - Tomasz Kasperski - 18.04, rzeka Wieprz

1 miejsce - Puchar Hajdowa - Rafał Dębicki - 26.04, rzeka Bystrzyca

3 miejsce - Puchar Hajdowa - Dariusz Schulz - 26.04, rzeka Bystrzyca

4 miejsce - Puchar Hajdowa - Bartosz Adamczyk - 26.04, rzeka Bystrzyca

5 miejsce - Puchar Hajdowa - Tomasz Cieniuch - 26.04, rzeka Bystrzyca

2 miejsce sektorowe - GPO PZW Lublin - Andrzej Wasil - 02.05, "Zimna Woda" Łuków

3 miejsce sektorowe - GPO PZW Lublin - Dariusz Schulz - 02.05, "Zimna Woda" Łuków

3 miejsce sektorowe - GPO PZW Lublin - Tomasz Kasperski - 02.05, "Zimna Woda" Łuków

3 miejsce drużynowo 1 tura - GPO PZW Lublin - Sensas Haczyk I (G.Błaszczyk, A.Wasil, T. Cieniuch, T.Samoń) - 02.05, "Zimna Woda" Łuków

1 miejsce sektorowe - GPO PZW Lublin - Rafał Dębicki - 03.05, "Zimna Woda" Łuków

3 miejsce sektorowe - GPO PZW Lublin - Dariusz Schulz - 03.05, "Zimna Woda" Łuków

3 miejsce sektorowe - GPO PZW Lublin - Rafał Bułdin - 03.05, "Zimna Woda" Łuków

5 miejsce drużynowo - GPO PZW Lublin - Sensas Haczyk II - 02-03.05, "Zimna Woda" Łuków

6 miejsce drużynowo - GPO PZW Lublin - Sensas Haczyk I - 02-03.05, "Zimna Woda" Łuków

6 miejsce (junior/kobieta) - GPO PZW Lublin - Grzegorz Błaszczyk - 02-03.05, "Zimna Woda" Łuków

6 miejsce - GPO PZW Lublin - Dariusz Schulz - 02-03.05, "Zimna Woda" Łuków

1 miejsce - 2 tura Mistrzostw Klubu - Andrzej Wasil - 10.05, Poniatowa

2 miejsce - 2 tura Mistrzostw Klubu - Paweł Hondra- 10.05, Poniatowa

3 miejsce - 2 tura Mistrzostw Klubu - Dariusz Schulz - 10.05, Poniatowa

2 miejsce sektorowe - 2 tura Lubelskiej Ligi Spławikowej PLWS - Joanna Zalewska - 16.05,  Krynice

6 miejsce drużynowo- 2 tura Lubelskiej Ligi Spławikowej - Sensas Haczyk I (J.Zalewska, A.Wasil, T.Michalak) - 16.05, Krynice

1 miejsce sektor junior/kobieta - Puchar Piscari - Grzegorz Błaszczyk - 07.06, Olesin

2 miejsce - Puchar Piscari - Andrzej Wasil - 07.06, Olesin

3 miejsce - Puchar Piscari - Rafał Dębicki - 07.06, Olesin

1 miejsce - 3 tura Mistrzostw Klubu - Tomasz Cieniuch - 13.06, Mełgiew

2 miejsce - 3 tura Mistrzostw Klubu - Andrzej Wasil - 13.06, Mełgiew

3 miejsce - 3 tura Mistrzostw Klubu - Dariusz Schulz - 13.06, Mełgiew

1 miejsce - Mistrzostwa Klubu Sensas Haczyk - Andrzej Wasil

2 miejsce - Mistrzostwa Klubu Sensas Haczyk - Tomasz Cieniuch

3 miejsce - Mistrzostwa Klubu Sensas Haczyk - Tomasz Michalak

3 miejsce - Mistrzostwa Koła Haczyk - Dariusz Schulz - 13.06, Mełgiew

1 miejsce - Mistrzostwa Koła Lubartów Hura Szkła - Tomasz Cieniuch

2 miejsce - Mistrzostwa Koła Siedliszcze - Paweł Hondra

2 miejsce sektorowe - Mistrzostwa Okręgu kobiet - Joanna Zalewska - 13.06, Zalew Zemborzycki

3 miejsce sektorowe - Mistrzostwa Okręgu kobiet - Joanna Zalewska - 14.06, Zalew Zemborzycki

3 miejsce - Mistrzostwa Okręgu kobiet - Joanna Zalewska - 13-14.06, Zalew Zemborzycki

3 miejsce sektorowe - Mistrzostwa Okręgu juniorów - Grzegorz Błaszczyk - 13.06, Zalew Zemborzycki

1 miejsce sektorowe - Mistrzostwa Okręgu juniorów - Grzegorz Błaszczyk - 14.06, Zalew Zemborzycki

2 miejsce - Mistrzostwa Okręgu juniorów - Grzegorz Błaszczyk - 13-14.06, Zalew Zemborzycki

1 miejsce sektorowe - Mistrzostwa Okręgu seniorów - Andrzej Wasil - 20.06, rz. Wisła Puławy

3 miejsce sektorowe - Mistrzostwa Okręgu seniorów - Paweł Hondra - 20.06, rz. Wisła Puławy

2 miejsce sektorowe - Mistrzostwa Okręgu seniorów - Tomasz Cieniuch - 21.06, rz. Wisła Puławy

2 miejsce - Mistrzostwa Okręgu seniorów - Andrzej Wasil - 20-21.06, rz. Wisła Puławy

2 miejsce sektorowe - 3 tura Lubelskiej Ligi Spławikowej PLWS - Tomasz Michalak - 18.07, rzeka Bug Wola Uhruska

1 miejsce - Towarzyskie Zawody Wędkarskie - Piotr Magnuszewski - 19.07, Pałecznica

1 miejsce sektorowe - GPO PZW Lublin - Tomasz Cieniuch - 21.07, "Podzamcze" Bychawa

3 miejsce sektorowe - GPO PZW Lublin - Andrzej Wasil - 21.07, "Podzamcze" Bychawa

3 miejsce sektorowe - GPO PZW Lublin - Dariusz Schulz - 21.07, "Podzamcze" Bychawa

2 miejsce sektorowe (junior/kobieta) - GPO PZW Lublin - Bartosz Adamczyk - 22.07, "Podzamcze" Bychawa

2 miejsce sektorowe - GPO PZW Lublin - Tomasz Samoń - 22.07, "Podzamcze" Bychawa

2 miejsce drużynowo - GPO PZW Lublin - Sensas Haczyk I (B.Adamczyk, T.Cieniuch, A.Wasil, T.Samoń) - 21-22.07, "Podzamcze" Bychawa

6 miejsce drużynowo - GPO PZW Lublin - Sensas Haczyk II (J.Zalewska, D.Schulz, R.Dębicki, T.Kasperski) - 21-22.07, "Podzamcze" Bychawa

1 miejsce sektorowe - Mistrzostwa Okręgu weteranów - Piotr Magnuszewski- 01.08, Markuszów

3 miejsce sektorowe - Mistrzostwa Okręgu weteranów - Piotr Magnuszewski- 02.08, Markuszów

2 miejsce - Mistrzostwa Okręgu weteranów - Piotr Magnuszewski - 01-02.08, Markuszów

1 miejsce sektorowe - GPO PZW Lublin - Paweł Hondra - 05.09, rzeka Wisła Puławy

1 miejsce sektorowe (junior/kobieta) - GPO PZW Lublin - Grzegorz Błaszczyk - 05.09, rzeka Wisła Puławy

2 miejsce sektorowe - GPO PZW Lublin - Andrzej Wasil - 05.09, rzeka Wisła Puławy

2 miejsce (junior/kobieta) - GPO PZW Lublin - Grzegorz Błaszczyk - 05-06.09, rzeka Wisła Puławy

3 miejsce - GPO PZW Lublin - Paweł Hondra - 05-06.09, rzeka Wisła Puławy

4 miejsce drużynowo - GPO PZW Lublin - Sensas Haczyk I (G.Błaszczyk, P.Hondra, A.Wasil, T.Cieniuch) - 05-06.09, rzeka Wisła Puławy

2 miejsce (do lat 12) - Okręgowa Olimpiada Młodzieżowa - Jagoda Zawierucha - 06.09, "Podzamcze" Bychawa

3 miejsce sektorowe - GPO PZW Lublin - Tomasz Kasperski - 12.09, Zalew Zemborzycki

1 miejsce sektorowe - GPO PZW Lublin - Dariusz Schulz - 13.09, Zalew Zemborzycki

2 miejsce sektorowe - GPO PZW Lublin - Tomasz Samoń - 13.09, Zalew Zemborzycki

2 miejsce sektorowe - GPO PZW Lublin - Andrzej Wasil - 13.09, Zalew Zemborzycki

1 miejsce sektorowe - GP Zaprzyjaźnionych Kół - Paweł Hondra - 20.09, Zalew Zemborzycki

2 miejsce sektorowe - GP Zaprzyjaźnionych Kół - Daniel Flor - 20.09, Zalew Zemborzycki

3 miejsce sektorowe - GP Zaprzyjaźnionych Kół - Rafał Dębicki - 20.09, Zalew Zemborzycki

1 miejsce (junior/kobieta) - Puchar Prezesa ZO PZW Lublin - Grzegorz Błaszczyk - 27.09, Zalew Zemborzycki

2 miejsce (junior/kobieta) - Puchar Prezesa ZO PZW Lublin - Jagoda Zawierucha - 27.09, Zalew Zemborzycki

4 miejsce - Puchar Prezesa ZO PZW Lublin - Rafał Dębicki - 27.09, ZalewZemborzycki

1 miejsce sektorowe (junior/kobieta) - GPO PZW Lublin - Grzegorz Błaszczyk - 10.11, "Podzamcze" Bychawa

2 miejsce sektorowe - GPO PZW Lublin - Andrzej Wasil - 10.11, "Podzamcze" Bychawa

2 miejsce sektorowe (junior/kobieta) - GPO PZW Lublin - Grzegorz Błaszczyk - 11.11, "Podzamcze" Bychawa

2 miejsce sektorowe - GPO PZW Lublin - Andrzej Wasil - 11.11, "Podzamcze" Bychawa

2 miejsce sektorowe - GPO PZW Lublin - Daniel Flor - 11.11, "Podzamcze" Bychawa

1 miejsce (junior/kobieta) - GPO PZW Lublin - Grzegorz Błaszczyk - 10-11.11, "Podzamcze" Bychawa

4 miejsce (junior/kobieta) - GPO PZW Lublin - Bartosz Adamczyk - 10-11.11, "Podzamcze" Bychawa

3 miejsce - GPO PZW Lublin - Andrzej Wasil - 10-11.11, "Podzamcze" Bychawa

3 miejsce (drużynowo) - GPO PZW Lublin - Sensas Haczyk I (G.Błaszczyk, A.Wasil, P.Hondra, T.Cieniuch) - 10-11.11, "Podzamcze" Bychawa

---------

3 miejsce klasyfikacja senior - GPO PZW Lublin - Andrzej Wasil 

3 miejsce klasyfikacja junior - GPO PZW Lublin - Grzegorz Błaszczyk

3 miejsce klasyfikacja kobieta - GPO PZW Lublin - Joanna Zalewska

4 miejsce klasyfikacja drużyna - GPO PZW Lublin - Sensas Haczyk I