Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Nasze wyniki 2017

 

 

Najlepsze wyniki zawodników klubu SARS Haczyk Lublin w sezonie 2017:

 

3 miejsce - Zawody towarzyskie - Grzegorz Błaszczyk - 19.03, "Wzory"Nasutów

6 miejsce - Spławikowe Grand Prix Okręgu - Andrzej Wasil - 09.04, Z.Zemborzycki

1 miejsce w podsektorze - Spławikowe Grand Prix Okręgu - Andrzej Wasil - 09.04, Z.Zemborzycki

3 miejsce w podsektorze - Spławikowe Grand Prix Okręgu - Paweł Hondra - 09.04, Z.Zemborzycki

1 miejsce w podsektorze - Spławikowe Grand Prix Okręgu - Paweł Hondra - 29.04, Z.Zemborzycki

2 miejsce w podsektorze - Spławikowe Grand Prix Okręgu - Tomasz Samoń - 29.04, Z.Zemborzycki

3 miejsce klasyfikacja drużynowa - Spławikowe Grand Prix Okręgu - P.Hondra, A.Wasil, G.Błaszczyk - 29.04, Z.Zemborzycki

1 miejsce w podsektorze - Spławikowe Grand Prix Okręgu - Paweł Hondra - 30.04, Z.Zemborzycki

3 miejsce klasyfikacja drużynowa - Spławikowe Grand Prix Okręgu - P.Hondra, A.Wasil, G.Błaszczyk - 30.04, Z.Zemborzycki

1 miejsce klasyfikacja senior - Spławikowe Grand Prix Okręgu - Paweł Hondra - 29-30.04, Z.Zemborzycki

2 miejsce - Spławikowe Mistrzostwa Koła PZW Haczyk Lublin - Tomasz Kasperski - 07.05, Markuszów

3 miejsce - Spławikowe Mistrzostwa Koła PZW Haczyk Lublin - Grzegorz Błaszczyk - 07.05, Markuszów

1 miejsce - Spławikowe Mistrzostwa Klubu Sars Haczyk - Tomasz Kasperski - 07.05 i 20.05, Markuszów i Tyśmienica

2 miejsce - Spławikowe Mistrzostwa Klubu Sars Haczyk - Tomasz Cieniuch - 07.05 i 20.05, Markuszów i Tyśmienica

3 miejsce - Spławikowe Mistrzostwa Klubu Sars Haczyk - Andrzej Wasil - 07.05 i 20.05, Markuszów i Tyśmienica

1 miejsce - Spławikowe Mistrzostwa Koła PZW Lublin Miasto - Michał Zawierucha - 21.05, Z.Zemborzycki

1 miejsce w podsektorze - Spławikowe Grand Prix Okręgu - Paweł Hondra - 04.06., Dratów

1 miejsce w podsektorze - Spławikowe Grand Prix Okręgu - Tomasz Kasperski - 04.06., Dratów

2 miejsce klasyfikacja senior - Spławikowe Grand Prix Okręgu - Paweł Hondra - 04.06, Dratów

6 miejsce klasyfikacja senior - Spławikowe Grand Prix Okręgu - Tomasz Kasperski - 04.06, Dratów

2 miejsce sektorowe - Mistrzostwa Okręgu kobiet - Joanna Kutrzepa - 10.06, Dratów

1 miejsce sektorowe - Mistrzostwa Okręgu kobiet - Joanna Kutrzepa - 11.06, Dratów

1 miejsce sektorowe - Mistrzostwa Okręgu juniorów - Grzegorz Błaszczyk - 11.06, Dratów

3 miejsce - Mistrzostwa Okręgu kadetów - Jagoda Zawierucha - 10-11.06, Dratów

2 miejsce - Mistrzostwa Okręgu juniorów - Grzegorz Błaszczyk - 10-11.06, Dratów

1 miejsce - Mistrzostwa Okręgu kobiet - Joanna Kutrzepa - 10-11.06, Dratów

3 miejsce w podsektorze - Spławikowe Grand Prix Okręgu - Paweł Hondra - 09.07, Dratów

5 miejsce - "VIII Puchar Haczyka - Tomasz Kasperski - 06.08, Z.Zemborzycki

2 miejsce w podsektorze - Spławikowe Grand Prix Okręgu - Paweł Hondra - 12.08, rzeka Wisła

2 miejsce w podsektorze - Spławikowe Grand Prix Okręgu - Kamil Skwarzyński - 12.08, rzeka Wisła

1 miejsce w podsektorze - Spławikowe Grand Prix Okręgu - Andrzej Wasil - 13.08, rzeka Wisła

4 miejsce - Spławikowe GP Okręgu 2017 - klasyfikacja senior - Paweł Hondra