Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

"Puchar Klubu SENSAS Lublin" - realcja z zawodów Lubelskiej Ligi Spławikowej

Aktualności | 2016-04-24 | Publikujący: WKS SARS Haczyk Lublin

W weekend 16-17 kwietnia odbyły się zawody Lubelskiej Ligi Spławikowej, które w roku 2016 zastępują Grand Prix Okręgu. Zawody odbyły się na Zalewie Zemborzyckim, a organizatorem był klub Sensas Lublin. Wystartowało w sumie 49 zawodniczek i zawodników, w tym 10 w klasyfikacji młodzież/kobieta oraz 9 drużyn.

 

Wśród seniorów najlepiej poradził sobie Tomasz Iwanowski, który przy tej samej liczbie punktów sektorowych wygrwał większą wagą z Grzegorzem Mirosławem. Seniorskie podium uzupełnił Paweł Gębała. Wśród kobiet i młodzieży najlepszym okazał się Mateusz Gorzkowski, który jedynie o 75 gram pokonał Grzegorza Błaszczyka i tutaj również najlepsi zgromadzili 3 punkty sektorowe. Trzecie miejsce zajał Maciej Maruszak.

 

W najciekawszej z rywalizacji - drużynowej, zwyciężyła drużyna Stynka Lerby Team I w składzie: Maciej Maruszaj, Tomasz Iwanowski, Sławomir Staroń i Bogusław Wąsik. Miejsce drugie przedstawiciele organizatora zawodów Sensas Lublin: Natalia Jabłońska, Wojciech Brzana, Kamil Kołodyński oraz Sławomir Rożek. Miejsce trzecie dla SARS Haczyk I: Grzegorz Błaszczyk, Andrzej Wasil, Paweł Hondra i Tomasz Michalak.

 

Dokładną relację z zawodów wraz z wynikami, wywiadami zawodników oraz zdjęciami zobaczyć można w linku poniżej:

Relacja "Pucharu Klubu Sensas Lublin" Lubelskiej Ligi Spławikowej

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.