Przygotowania do sezonu...

Aktualności | 2016-01-22 | Publikujący: WKS SARS Haczyk Lublin

Powoli zaczynają się przygotowania do kolejnego sezonu, zamawianie zanęt, glin, sprawdzanie sprzętu i co najważniejsze... układanie kalendarza imprez. Najważniejsze zawody dla naszego klubu możecie zobaczyć w menu po prawej stronie (Terminarz zawodów 2016), oczywiście to są tylko wybrane zawody, traktowane przez nas priorytetowo. W sezonie 2016 będziemy mieć do czynienia z nowością w okręgu, która zbliżała się wielkimi krokami już od kilku ostatnich sezonów. W grudniu 2015 nastąpił rozłam, większość zawodników startujących w cyklu GP ...... więcej

Nowy sponsor, nowa nazwa klubu!

Aktualności | 2015-12-20 | Publikujący: WKS SARS Haczyk Lublin

W sezon 2016 wchodzimy z dużymi zmianami w naszym klubie! Zmienia się sponsor, a tym samym nazwa klubu oraz barwy. Od nowego roku nasz klub będzie występował pod nazwą SARS Haczyk, a sponsorem głównym została firma SARS Wędkarstwo Wyczynowe. Dnia 19 grudnia Zarząd Okręgu PZW Lublin odpowiednią uchwałą zatwierdził wszelkie zmiany związane z naszym klubem. Co się nie zmienia? Zarząd Klubu, zawodnicy (co więcej - w sezonie 2016 będą też nowe twarze i powroty) oraz cele - wygrywać wszystko co się da ;-) Serdecznie zapraszamy do zaglądania na naszą klubową ...... więcej

Zakończenie GPO na 5 z plusem!

Aktualności | 2015-11-13 | Publikujący: WKS SARS Haczyk Lublin

W dniach 10-11 października odbyły się ostatnie tury cyklu Spławikowego Grand Prix Okręgu PZW Lublin. Znakomicie spisali się nasi zawodnicy, którzy sprężyli się i w każdej z klasyfikacji zajęli miejsce na podium. Najlepiej wypadł junior Grzegorz Błaszczyk, który w ostatnich swoich zawodach w tej kategorii wiekowej pewnie zwyciężył z 3 punktami sektorowymi oraz najwyższym wynikiem wagowym. Tym samym Grzesiek żegna się w znakomitym stylu, kończąc swoje juniorskie starty z 2 sezonami pełnych sukcesów (m.in dwukrotny v-ce mistrz okręgu oraz najlepszy ...... więcej

Nieudane zawody GPO na Z.Zemborzyckim

Aktualności | 2015-09-18 | Publikujący: WKS SARS Haczyk Lublin

Za nami przed ostatnie zawody cyklu Grand Prix Okręgu. Tym razem tury numer 7 i 8 zostaly rozegrane na Zalewie Zemborzyckim. Niestety, nasze drużyny zaliczyły bardzo słabe zawody, a jedynie Dariusz Schulz reprezentujący "dwójkę" może zaliczyć te zawody do udanych. W sobotę najlepiej z naszych zawodników wypadł Tomasz Kasperski (miejsce 3 w sektorze) oraz wspomniany wcześniej Darek Schulz (miejsce 5). Fatalnie natomiast łowili reprezentanci "jedynki" co skutkowało miejscem ostatnim w drużynówce po sobocie. Nieco lepsze humory mieliśmy w niedzielę, ...... więcej

Rewelacyjna sobota, słabsza niedziela - GPO na Wiśle za nami

W pierwszy weekend września odbyły się 3 zawody Spławikowego Grand Prix Okręgu PZW Lublin. Nasi klubowicze po rewelacyjnej sobocie, nieco słabiej połowili w czasie 2 tury, co odbiło się na wyniku końcowym. Sobota była bardzo udana, pierwsza drużyna zakończyła ją z wynikiem 12 punktów sektorowych, a swoje sektory wygrali Grzegorz Błaszczyk (sektor junior-kobieta), Paweł Hondra (debiutujący w cyklu GPO), natomiast Andrzej Wasil był 2, a Tomek Cieniuch 8. Mieliśmy tylko 1 punkt straty do liderującej drużyny WSK Świdnik i aż 6,5pkt przewagi nad drużyną zajmującą ...... więcej

Komunikat zawodów z cyklu Grand Prix Zaprzyjaźnionych Kół - 20.09.2015 Z.Zemborzycki

Komunikaty | 2015-09-01 | Publikujący: WKS SARS Haczyk Lublin

1. ORGANIATOR:Koło PZW Lublin Haczyk oraz Wędkarski Klub Sportowy Sensas Haczyk 2. TEREN I DATA ZAWODÓW:Zawody odbędą się w dniu 20 września 2015 roku na Zalewie Zemborzyckim w Lublinie. 3. CHARAKTERYSTYKA ŁOWISKA: Średnia głębokość łowiska to 1 - 2,5 m, dominującymi gatunkami ryb są : leszcz, płoć oraz: okoń, jaź, krąp, lin, karp, karaś. 4. UCZESTNICY:W zawodach uczestniczą drużyny Kół zgłoszonych do cyklu rozgrywek w składach 3 osobowych. Każda drużyna może zgłosić dodatkowo maksymalnie 2 zawodników startujących ...... więcej

Spławikowy "Puchar Wisły" - Grand Prix Okręgu Lubelskiego

Komunikaty | 2015-08-26 | Publikujący: WKS SARS Haczyk Lublin

Zarządy klubu Lerby Team Ryki i koła PZW „Czysta Woda" Ryki maja zaszczyt zaprosić kolegów wędkarzy na: Otwarty Spławikowy „Puchar Wisły" z cyklu GRAND PRIX OKRĘGU LUBELSKIEGOna rzece WISŁA 05 - 06.09.2015r. 1. Organizator Na zlecenie Komisji Sportowej Okręgu, organizatorem zawodów są: koło PZW „Czysta Woda" Ryki i klub Lerby Team Ryki 2. Termin i miejsce zawodów Zgodnie z przyjętym kalendarzem imprez sportowych Okręgu na rok 2015. zawody odbędą się w dniach 05 - 06.09.2015 r. na Wiśle . 3. Teren zawodów Terenem zawodów ...... więcej

Podium drużyny w GPO Bychawy

Aktualności | 2015-07-30 | Publikujący: WKS SARS Haczyk Lublin

Bardzo dobrze zaprezentowali się nasi zawodnicy podczas drugich zawodów cyklu Grand Prix Okręgu, które tym razem odbyły się na łowisku "Podzamcze" w Bychawie w dniach 25-26 lipca. Na duże słowa uznania zasługuje pierwsza drużyna, która zajęła 2 miejsce w klasyfikacji drużynowej oraz debiutujący w tego typu zawodach Bartosz Adamczyk, który zajął miejsce w sektorze junior-kobieta. W sobotę najlepiej z naszej drużyny spisał się Tomasz Cieniuch, który zwyciężył w swoim sektorze, natomiast Andrzej Wasil i Dariusz Schulz zajęli wysokie, 3 ...... więcej

Udany występ seniorów na MO!

Aktualności | 2015-06-26 | Publikujący: WKS SARS Haczyk Lublin

Znakomicie zaprezentowało się 3 zawodników klubu Sensas Haczyk na Spławikowych Mistrzostwach Okęgu PZW Lublin w kategorii seniorów. Srebrny medal zdobył Andrzej Wasil, wygrywając swój sektor w sobotę, natomiat Tomasz Cieniuch głónie dzięki "2" sektorowej w niedzielę zakończył zawody na wysokim 9 miejscu, a Paweł Hondra ostatecznie był 19. Serdecznie gratulujemy udanego weekendu naszym zawodnikom, krótką relację z tych zawodów (współnie z zawodami młodszych kategorii wiekowych) znajdziecie w poniższym ...... więcej

Mamy medale w młodzieżowych Mistrzostwach Okręgu!

Aktualności | 2015-06-18 | Publikujący: WKS SARS Haczyk Lublin

Znakomicie zakończyły się dla naszego klubu Spławikowe Mistrzostwa Okręgu PZW Lublin kadetów, juniorów, U23 i kobiet. Członkowie naszego klubu zdobyli 2 medale, srebrny i brązowy! W kategorii juniorów, jako jeden z faworytów podchodził Grzegorz Błaszczyk. W roku ubiegłym na tych samych zawodach zajął miejsce 2, natomiast zwyciężył cały yckl Grand Prix Okręgu 2014 w kategorii junior/kobieta. Pierwszego dnia po nie najlepszym losowaniu wywalczył sektorową "3", która dawała spore szanse na walkę o medal każdego koloru. Drugiego dnia ...... więcej