Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

Operacja Czysta Rzeka 2019. Sprzątanie Bugu. Kraina Bugu.

Komunikaty | 2019-04-02 | Publikujący: Okręg PZW w Siedlcach

Operacjarzeka

Wielki Finał Akcji Operacja Czysta Rzeka 2019.

2 maja 2019 od 10.00 do 15.00 rozpoczynają prace sztaby i czyścimy rzekę, brzegi i wszystko co w okolicach brzegów. Następnie od godz. 15.00 spotykamy się w Janowie Podlaskim w Zamku Biskupim i ,,kolegujemy się" do północy lub rana.

W programie przede wszystkim szeroko pojęta integracja, spotkania wystawy i oczywiście dobra muzyka. Wiele dobrej muzyki. Muzycznym finałem będzie koncert Jacka Kleyffa z Orkiestrą Na Zdrowie- który twierdzi, że są w życiowej formie. Więcej szczegółów będziemy podawać na bieżąco.

Póki co przyłączajcie się do akcji, zakładajcie sztaby i dopisujcie się do nich. Dajcie też znać znajomym, rodzinie, sąsiadom i sołtysom. Spotkajmy się 2 maja nad Bugiem i zadbajmy o niego.  

 

https://www.facebook.com/Operacjarzeka-1715196158626102/

 

Koła Okręgu PZW w Siedlcach, planujące sprzątanie Bugu i jego dopływów, proszone są o rejestrowanie się na stronie: http://www.operacjarzeka.pl/przylacz-sie/. Dzięki temu mamy szansę zebrać większą liczbę osób oraz nie będziemy musieli zajmować sie odbiorem śmieci, ponieważ organizacją zajmuje się Operacjarzeka.

 

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.