Wyniki zawodów

Spławikowe Mistrzostwa Okręgu Seniorów

Wyniki zawodów | 2010-08-09 | Publikujący: Okręg PZW w Siedlcach

W dniach 07-08 sierpnia 2010 roku na zbiorniku Podzamcze rozegrane zostały Spławikowe Mistrzostwa Okręgu Seniorów. Mistrzem Okręgu PZW w Siedlcach został Grotkowski Arkadiusz z Koła PZW nr 28 w Łochowie, który uzyskał 2(5690) punktów. Pozostałe miejsca:

2 - Klimek Krzysztof Koło PZW nr 14 Sobolew - 3(4660)

3 - Gałązka Łukasz Koło PZW nr 26 Węgrów - 5(4910)

4 - Patoleta Andrzej Koło PZW nr 22 Mińsk Mazowiecki - 5(4900)

5 - Walicki Dariusz Koło PZW nr 51 Pilawa - 5(4080)

6 - Krzycki Arkadiusz Koło PZW nr 28 Łochów - 6(4730).

Pozostałe wyniki w tabeli poniżej.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zawodów.

Załączniki

Komentarze

Komentarze (6)

• batman Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

Nie wiem mistrzu co Ty się tak pienisz i o co tak naprawdę Tobie chodzi. Nie możesz znieść że Arek Grotkowski słabo połowił a ja to skomentowałem i teraz czepiasz się. Wyluzuj trochę bo poziom twoich wypowiedzi jest co najmniej niski. Jak chcesz porozmawiać to zadzwoń przecież masz mój numer.

• mistrz Data dodania: 9 lat temu Oceń: 0 + / -

Ty jak startowałeś to mogłeś nawet Bukraka na trenera wynająć. Wygrałeś lodowe Mistrzostwa Okręgu i pojedziesz na Grand-Pri i zobaczymy jak połapiesz, sukces jak sektorów nie pozamykasz. A wracając do Mistrzostw Okręgu to byłeś dopiero 3

Bardzo możliwe mistrzu że lepiej bym na dworach nie połowił bo jak już wspomniałeś większe sławy tam płynęły bo każdy wie że Dwory to trudne łowisko. Ale fakt jest taki że Arek połowił kiepsko i pozwoliłem sobie to napisać. A co do Mistrzostw Okręgu to gdyby nie kolega Jacek Wysocki, który posiada ogromną wiedzę to Arek jak zauważyłeś bez problemu i z łatwością mógł by sobie pomarzyć o miejscu na podium.

ty batman podejrzewam że ty byś lepiej nie wystartował bo tam większe sławy płyneły i Dwory to trudne łowisko, a po za tym mistrzostwa okręgu wygrał bez problemów i z łatwością

Coś nam się Mistrz Okręgu na Mistrzostwach Polsi w Dworach nie popisał. 85 miejsce na 95 startujących to raczej wynik bez szału no ale cóż może za rok reprezentant naszego Okręgu wypadnie lepiej.

• ruan Data dodania: 9 lat temu Oceń: 2 + / -

BRAWA DLA ZWYCIĘZCÓW , CHWAŁA POKONANYM-- szkoda tylko że coraz mniej jest startujących .
    Coś jest nie tak,czyżby zawodnicy-wędkarze odwracali się od Kapitanatu Sportowego , gdzieś leży pies pogrzebany. Jeszcze raz serdeczne gratulacje zwycięzcom.