Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

Zebranie kapitanatu sportowego

Komunikaty | 2014-01-02 | Publikujący: Okręg PZW w Siedlcach

Zapraszam wszystkich członków okręgowego kapitanatu sportowego w Siedlcach na zebranie, które odbędzie się w dniu 10.01.2014 (piątek), godz. 18.00 W siedzibie Zarządu Okręgu w Siedlcach ul. Wojskowa 6.  Tematem spotkania będzie:

 - ustalenie terminów i miejsca zawodów,

- ogłoszenie kadry Okręgu,

- przygotowania do Mistrzostw Podlodowych Okręgu

- sprawy organizacyjno – sportowe

- planowanie wydatków

 

 

Ze względu na wagę spotkania obecność obowiązkowa. 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • wojtus Data dodania: 6 lat temu Oceń: 4 + / -

    Witam. Jak ogólnie wiadomo w skład Kapitanatu Sportowego wchodzą czołowi wędkarze uczestniczący w zawodach wszystkich szczebli w tym multimedalista Mistrzostw Świata. Tak więc łowiska wybierane są z pełną znajomością tematu. W nadchodzącym roku, jak też i w latach następnych premiowane będą łowiska spełniające poniższe warunki: rybna woda - gwarantująca godziwe wyniki, zapewnienie startu jak największej liczbie uczestników (40-50 osób); możliwość dojazdu w pobliże stanowiska; możliwie równe warunki na stanowiskach. Ponadto w obecnych realiach niezbędna jest pomoc organizacyjna kół (Gospodarzy wody) w sprawnym przeprowadzeniu rywalizacji. Kolejnym czynnikiem branym pod uwagę będzie różnorodność łowisk i poszukiwanie wciąż nowych - spełniających powyższe warunki wód. A konkrety już wkrótce. Pozdrawiam. Wojtek.

  • mirek87 Data dodania: 6 lat temu Oceń: 0 + / -

    Witam, czy jest mozliwosc podania przez Kapitanat Sportowy łowisk wstepnie typowanych na organizacje Spławikowego gpx a takż Podlodowych Mistrzostw Okregu oraz wstepnych terminow jeszcze przed glosowaniem tak aby osoby startujace mogly sie wypowiedziec co sadza bazujac na doswiadczeniu , bo po co potem mamy narzekać na wladze jak w ubiegłym roku że w Węgrowie bylo bezrybie i termin powinien byc bardziej wiosenny a w Łosicach fajna i równa woda ale nie mozna samochodu za d..... postawic i tam juz nie należy robic zawodów a na Lipiencu woda stanowiskowa i kompletnie nienadajaca sie na zawody splawikowe ale tam należy robić zawody bo należy.To taka moja skromna sugestia aby ten nasz sport szedł w dobra strone. pozdrawiam

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin