Wyniki zawodów zobacz archiwum

Zawody Spławikowe o Puchar Łochowa - wyniki

Wyniki zawodów | 2017-10-18 | Publikujący: Okręg PZW w Siedlcach

W niedzielę, 8 października 2017 roku na zbiorniku Lipieniec odbyły sie ostatnie zawody z cyklu GPx Okręgu - Spławikowy "Puchar Łochowa". Oto najlepsza szóstka: Sylwester Dawidziuk - Koło 22 Mińsk Mazowiecki Piotr Wieczorkowski - Koło 22 Mińsk Mazowiecki Krzysztof Wichrowski - Koło 28 Łochów Kamil Zienkiewicz - Koło 8 Łosice Mirosław Roguszewski - Koło 28 Łochów Dariusz Rudnik - Koło 28 Łochów Poniżej fotorelacja i tabela wyników. ... więcej

Zawody o największego drapieżnika rozstrzygnięte.

Wyniki zawodów | 2017-10-17 | Publikujący: Koło nr 34 "EKO" Siedlce

W dniu 14 października 2017r. w Mężeninie nad rzeką Bug zostały rozegrane zawody o największą rybę drapieżną, ostanie zawody z cyklu grand prix kończące rywalizację sportową w naszym kole w tym roku . Skoro świt nad brzegiem rzeki zarejestrowało się 30 uczestników. Szczupaki z różnych roczników w tym roku dość chętnie współpracowały z zawodnikami i do ostatniej chwili nie można było przewidzieć faworyta w tej rozgrywce. O kolejności miejsc na finiszu nie zdecydowały tylko umiejętności, ale łut szczęścia, gdyż milimetrowe ...... więcej

Wyniki Zawodów Spiningowych

Dnia 1.10.2017 na Rzece Bug w Miejscowości Mierzwice odbyły się pięcio godzinne zawody spiningowe o puchar Prezesa. W rywalizacji wzieło udział dwudziestu zawodników choć ryby niechętnie brały wyłoniliśmy naszych mistrzów Marchel Krzysztof 1980 pkt Daniluk Kamil 1650 pkt Stańczuk Piotr 750 pkt Zwycięscom gorąco gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów... więcej

Wyniki Kołowych Zawodów Spławikowych o Puchar Burmistrza Miasta Węgrowa 2017

Wyniki zawodów | 2017-10-03 | Publikujący: Koło nr 26 Węgrów

W wietrznym aczkolwiek słonecznym dniu 1 października 2017 r. odbyły się Kołowe Zawody Spławikowe o tytuł Burmistrza Miasta Węgrowa. W czterogodzinnych zmaganiach wzięło udział 16 zawodników, rozdzielonych w 2 sektorach. Jako zdobycz dominowała płotka. Swoją obecnością imprezę sportową zaszczycił sam Burmistrz Węgrowa podnosząc rangę zawodów. Wręczył wywalczone puchary i dyplomy zwycięzcom zmagań. W ramach wędkarskich podziękowań dla Burmistrza, otrzymał on symboliczną statuetkę; sylwetkę ryby wraz z pamiątkowym grawerunkiem. Całość imprezy ...... więcej

Memoriał Tadeusza Krupińskiego - wyniki

Wyniki zawodów | 2017-10-02 | Publikujący: Okręg PZW w Siedlcach

Ostatnie zawody z cyklu Spinningowego GPx Okręgu za nami. Na rzece Bug w Mężeninie pierwsze miejsce zajął Jarosław "Mistrzunio" Majewski z WKS SANDACZ, drugie miejsce zajął Adam Kowalczyk z Koła 22 Mńsk Mazowiecki, zaś trzeci był Sebastian Urawski z Koła 17 w Łaskarzewie. W GPx Okręgu w 2017 roku pierwsze miejsce zajął Adam Kowalczyk z Koła 22 Mińsk Mazowiecki, drugi był Sebastian Urawski z Koła 17 w Łaskarzewie, a trzeci Marek Prokop też z łaskarzewskiego koła. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy organizatorom oraz sędziom za ogrom pracy włożonej w ...... więcej

Maraton Wędkarski - roztrzygnięty

Wyniki zawodów | 2017-09-21 | Publikujący: Koło nr 34 "EKO" Siedlce

W dniach 26-27 sierpnia 2017r. na rzece Narew w okolicach Strękowej Góry został rozegany Maraton Wędkarski. Udział w Maratonie wzięło 12 zawodników z naszego Koła. Oto najlepsi: Ryszard Chwedczuk Paweł Wiktorowski Rafał Jerominiak Piotr Miałkowski Maciej Szalwa Sławomir Rutkowski Poniżej kilka zdjęć Piotra Małkowskiego :).... więcej

Wyniki Spinningowych Mistrzostw Koła PZW nr 26 w Węgrowie 2017

Wyniki zawodów | 2017-09-19 | Publikujący: Koło nr 26 Węgrów

W dniu 10 września 2017 na Zalewie w Węgrowie odbyły się Spinningowe Mistrzostwa Koła PZW nr 26 w Węgrowie. Pogoda dopisała, a ryby jak to ryby. Brały zmiennie. Zwyciężcami zostali: 1. Arkadiusz Mateusiak 1550 + 950 punktów (miejsce s. 1,0+1,0) 2. Paweł Wąsowski 150 + 800 punktów (miejsce s. 3,0+2,0) 3. Jarosław Gierłowski 1370 + 0 punktów (miejsce s. 2,0+9,0) Poniżej pozostali zawodnicy wg kolejności zapisu na zawody: 4. Mateusz Salach 5. Rafał Salach 6. Dariusz Korzeniowski 7. Tomasz Góral 8. Alfred Brzezik 9. Sławomir Brzeziński 10. Daniel ...... więcej

Spinningowe Mistrzostwa Okręgu - Siemianówka 2017

Wyniki zawodów | 2017-09-18 | Publikujący: Okręg PZW w Siedlcach

W dniach 16-17 września 2017 roku na zalewie Siemianówka zostały rozegrane Mistrzostwa Okręgu w wedkarstwie spinningowym (po raz pierwszy z łódek). W zawodach wystartowało siedemnastu z dziewiętnastu zgłoszonych zawodników. Mistrzem Okręgu został reprezentant Koła PZW nr 4 w Siedlcach MOSTOSTAL - Jarosław REDES. Drugie miejsce zajął Adam Kowalczyk z Koła PZW nr 22 w Mińsku Mazowieckim, a trzeci był Paweł SMOLIŃSKI również z Koła PZW nr 4 w Siedlcach MOSTOSTAL. W załączeniu pełna tabela wyników oraz zdjęcia z ...... więcej

Feederowe Mistrzostwa Okręgu - wyniki

Wyniki zawodów | 2017-09-07 | Publikujący: Okręg PZW w Siedlcach

Po raz pierwszy w naszym Okręgu odbyły się Feederowe Mistrzostwa. Zorganizowano je na Zalewie "Muchawka", a do rywalizacji stanęło 22 zawodników. Przedstawiciele gospodarzy mistrzostw - Koła 1 Siedlce "MIASTO" zdeklasowali pozostałych uczestników zajmując pierwsze - Tomasz Drabarek i trzecie miejsce - Rafał Cymerman. Rozdzielił ich reprezentant Koła 8 Łosice - Mirosław Borysiak, który zajął drugie miejsce. Poniżej pełna lista wyników i fotorelacja .... więcej

Wyniki Rodzinnych Zawodów Wędkarskich Koła PZW nr 26 w Węgrowie

Wyniki zawodów | 2017-09-04 | Publikujący: Koło nr 26 Węgrów

W dniu 3 września 2017 na Zalewie w Węgrowie odbyły sie Rodzinne Zawody Wędkarskie Koła PZW Nr 26 w Węgrowie. Poniżej prezentujemy listę drużyn w kolejności zajętych miejsc: 1. Gierłowscy Zuzanna i Maciej 2. Klupś Oliwia, Olaf i Piotr 3. Kaliccy Joanna, Sylwester i Jakub 4. Wrzeszcz Anna, Patryk i Paweł 5. Adamczyk Stanisława, Kacper i Daniel 6. Salach Patrycja, Mateusz i Rafał 7. Leśniewska Wioletta, Mateusiak Mateusz i Arkadiusz 8. Oprządek Ewa, Kacper i Sławomir 9. Wrzeszcz Ewa, Patryk i Roman 10. Pogorzelska Sylwia, Jakub i Krzysztof 11. Nasiłowscy Wanda, Dominik i ...... więcej