Wyniki zawodów zobacz archiwum

Wyniki Feederowych Mistrzostw Okręgu

Wyniki zawodów | 2018-05-23 | Publikujący: Okręg PZW w Siedlcach

W ostatnią niedzielę, 20maja 2018 roku na siedleckim zalewie "Muchawka" zostały rozegrane Feederowe Mistrzostwa Okręgu PZW w Sielcach. Do rywalizacji o miejsce na podium oraz tytuł Mistrza Okręgu w tej dyscyplinie stanęło 22 zawodników. Oststecznie najlepszym okazał się Mirosław BORYSIAK z Koła 8 w Łosicach, który uzyskał 5 170 punktów. Kolejne miejsca zajęli: 2. Waldemar DROZW - Koło 42 Sokołów Podlaski - 2 950 pkt., 3. Michał RUMIK - Koło 8 Łosice - 3 075 pkt., 4. Arkadiusz STRUK - Koło 1 Siedlce MIASTO - 1 970 pkt., 5. Rafał CYMERMAN - ...... więcej

Spinningowy Puchar Kapitanatu Sportowego

Wyniki zawodów | 2018-05-15 | Publikujący: Okręg PZW w Siedlcach

W niedzielę, 13 maja 2018 roku na rzece Wisła w okolicy m. Pasternik rozegrane zostały Zawody Spinningowe o Puchar Kapitanatu Sportowego. Do rywalizacji o miejsce na podium stanęło 27 zawodników. Po zaciekłej walce okazało się, że zawody wygrał Sebastian URAWSKI z Koła 17 w Łaskarzewie zdobywając 1945 punktów. Drugi był Marek OŁDAK reprezentujący WKS SANDACZ Mińsk Mazowiecki (1350 pkt.), trzeci natomiast był Mariusz BIARDZKI z Koła 33 Siedlce SZCZUPAK (745 pkt.). Czwarte miejsce, poza podium, uzyskał Mariusz BAGŁAJ z Koła 42 w Sokołowie Podlaskim (485 ...... więcej

Wyniki Spławikowych Mistrzostw Koła

Wyniki zawodów | 2018-05-05 | Publikujący: Koło nr 34 "EKO" Siedlce

W zeszłą sobotę 28.04.2018 r. odbyły się Spławikowe Mistrzostwa Koła. Na starcie pojawiło się 24 zawodników. Przy słonecznej pogodzie i dość silnym wietrze ryby nie chciały wspólpracować, co w rezultacie przełożyło się na końcowe wyniki zawodów. W sumie złowiono niespełna 6,9 kg ryb (płotki, jazie, leszczyki, liny, jazgarze), które po zważeniu wróciły do wody. Po kilkugodzinnej rywalizacji, Mistrzami Spławikanaszego Koła w tym roku okazali się: Wojciech Bareja (1030pkt.), Piotr Miałkowski (910pkt.), Jarosław Wrzosek (830 ...... więcej

Wyniki Zawodów Spławikowych Zajęczniki 2018

Dnia 29.04.2018 na rzece Bug odbyły sie zawody spławikowe dwuturowe o mistrzostwo koła w miejscowości Zajęczniki Jan Leszczyński 1746g Jacek Lasikowski 1124g Józef Tomaszewski 1030g ... więcej

Spławikowy Puchar Prezesa ZO PZW w Siedlcach

Wyniki zawodów | 2018-04-23 | Publikujący: Okręg PZW w Siedlcach

W niedzielę 22 kwietnia 2018 roku na węgrowskim zalewie rozegrane zostały Zawody Spławikowe o Puchar Prezesa ZO PZW w Siedlcach. Do walki o miejsce na podium stanęło 11 drużyn oraz 6 zawodników indywidualnych. Po zaciekłej walce okazało się, że najlepszymi drużynami były: 1. Koło 28 Łochów I Markowicz Wojciech Walicki Jarosław Wichrowski Krzysztof 2. Koło 22 Mińsk Mazowiecki Demianiuk Tomasz Pilzak Janusz Wieczorkowski Piotr 3. Koło 28 Łochów II Rudnik Dariusz Wysocki Jacek Krupiński Tomasz W kalsyfikacji indywidualnej najlepszymi okazali ...... więcej

WYNIKI ZAWODÓW SPŁAWIKOWYCH O TYTUŁ MISTRZA KOŁA PZW NR 26 W WĘGROWIE 2018

Wyniki zawodów | 2018-04-18 | Publikujący: Koło nr 26 Węgrów

W dniu 08 kwietnia 2018 na Zalewie w Węgrowie odbyły sie Zawody Spławikowe o Tytuł Mistrza Koła PZW nr 26 w Węgrowie. Zawody rozegrano w 3 kategoriach; Młodzieżowej, Senior gr. I oraz Senior gr. II. W zawodach udział wzięło 29 zawodników (w tym jedna zawodniczka) podzielonych w kategoriach jak niżej: Młodzieżowej (9 zawodników) Senior gr. I (10 zawodników) Senior gr. II (10 zawodników) Rywalizacja odbyła się w sportowej i przyjaznej atmosferze. Po losowaniu zawodnicy udali się przygotowywać swoje stanowiska do łowienia. Brania były na tyle ...... więcej

Mistrzostwa koła nr 17 w zawodach podlodowych które odbyły się 4 marca 2018r

Wyniki zawodów | 2018-04-02 | Publikujący: Koło nr 17 Łaskarzew

W dniu 04 marca 2018r roku na jeziorze Oblin odbyły się spławikowe podlodowe zawody o Mistrza Koła nr 17 w Łąskarzewie. Zmagania wyłoniły następujących zwyciężców: Kategoria Senior: 1. Paweł Freliszka 2. Kamil Korgol 3. Mirosław Wójcikowski... więcej

MISTRZOSTWA PODLODOWE KOŁA NR 51 - wyniki

Wyniki zawodów | 2018-03-15 | Publikujący: Koło nr 51 Pilawa

W dobrej atmoswerze i przy słonecznej pogodzie, odbyły się mistrzostwa podlodowe koła PZW nr 51. Zbiornik JORDAN okazał się dość szczodry jeżeli chodzi o połowy. Dominowały płocie i okonie. Do zawodów stanęło 12-stu zawodników z których wyłoniono zwycięzców. 1. ARTUR SUŚNIAK 2. DARIUSZ WALICKI 3. MIROSŁAW JAROSŁAWSKI Gratulujemy najlepszym a pozostałym zawodnikom dziękujemy za udział w zawodach. ... więcej

Wyniki Zawodów Siemianówka 2018

Zawody odbyły się dnia 3.03.2018 na Jeziorze Siemianówka do rywalizacji staneło 16 uczestników Miejsce Tadeusz Mielańczuk Miejsce Hubert Tomczuk Miejsce Piotr Stańczuk ... więcej

Wyniki Mistrzostw Koła PZW nr 26 w Węgrowie w Wędkarstwie Podlodowym 2018

Wyniki zawodów | 2018-02-12 | Publikujący: Koło nr 26 Węgrów

W dniu 11 lutego 2018 na Zalewie w Węgrowie odbyły sie zawody podlodowe o Mistrzostwo Koła Nr 26 w Węgrowie w dwóch kategoriach; młodzież oraz senior. Na zawody zapisało się 22 zawodników, w tym 7 w kategorii młodzieżowej. Rywalizacja odbyła się w sportowej i przyjaznej atmosferze. Ryby trochę grymasiły w związku z czym część zawodników szukała ryb w obrębie swoich sektorów. Prawie każdy zawodnik złowił ryby; okonie, jazgarze. Trafiały się również pojedyncze płotki i leszczyki, a nawet ukleja! Po zważeniu ryb dokonano szybkiego ...... więcej