Aktualności | 2016-11-18 | Publikujący: Koło PZW Skierniewice Miasto

Informacja o zarybieniu wód Koła Skierniewice Miasto Zarząd Koła Skierniewice Miasto informuje, że w okresie październik - listopad 2016 r. dokonano zarybienia wód, będących pod opieką Koła. Do naszych łowisk zostały wpuszczone: -) karpie -) płocie -) amury -) liny -) szczupaki -) okonie -) jazie -) karasie złote i pospolite. Mamy nadzieję, że wpuszczona ryba podniesie atrakcyjność naszych łowisk i dostarczy wielu emocji podczas wędkowania. ... więcej

Aktualności | 2016-11-17 | Publikujący: Koło PZW Skierniewice Miasto

Kolejne zgłoszenie do naszego konkursu.Tym razem prezentujemy piękną Tołpygę 98 cm złapaną przez kol Henryk Gacek. Gratulacje... więcej

Aktualności | 2016-11-02 | Publikujący: Koło PZW Skierniewice Miasto

... więcej

Wyniki z Zawodów o Puchar Prezesa koła Skierniewice Miasto

Aktualności | 2016-10-25 | Publikujący: Koło PZW Skierniewice Miasto

Wdniu 23 października 2016 r. na Zalewie Zadębie w Skierniewicach odbyły się spinningowe zawody o Puchar Prezesa Koła Skierniewice Miasto. W zawodach udział wzięło 28 zawodników. Zostało złowionych 15 sztuk miarowych ryb, z tego 3 szczupaki i 12 okoni. Zwyciężcą został Kol. Marcin Rochalski, drugie miejsce zajął Kol. Krzysztof Bońkowski, a trzecie Kol. Piotr Kokietek. Szczególne podziękowania należą się dla sędziów za włożony przez nich wysiłek i sprawną obsługę zawodników. Szczegóły w załączniku.... więcej

Rekord Koła

Aktualności | 2016-10-24 | Publikujący: Koło PZW Skierniewice Miasto

Koleiny wspaniały Karp. Zgłoszony do zabawy ,,Rekord Koła'' . Nadesłany przez kol. Marka Gregorowicza rybka długa na 77 cm . Piękny Gratulacje... więcej

Zawody

Aktualności | 2016-10-11 | Publikujący: Koło PZW Skierniewice Miasto

Z A W I A D O M I E N I E W dniu 23 października 2016r. odbędą się otwarte zawody spinningowe „o Puchar Prezesa Koła Skierniewice Miasto” na zbiorniku Zalew Zadębie. Zawody rozgrywane będą w jednej 4-godzinnej turze, i zaliczane są do klasyfikacji „GRAND PRIX 2016 r. Okręgu PZW w Skierniewicach”. Zbiórka zawodników o godz. 7:00 przy ulicy Strobowskiej na wysokości wyspy. Zarząd Koła Skierniewice Miasto... więcej

Konkurs

Aktualności | 2016-10-01 | Publikujący: Koło PZW Skierniewice Miasto

... więcej

Zakończenie Sezonu 2016

Aktualności | 2016-09-28 | Publikujący: Koło PZW Skierniewice Miasto

W dniu 18.09.2016 r. na Zalewie Zadębie w Skierniewicach odbyły się zawody spławikowe Zakończenie sezonu naszego Koła. W zawodach wzięło udział 22 zawodników.Pierwsze miejsce zajął Marcin Szpala z wynikiem 4860 pkt, drugi był Krzysztof Wysocki z wynikiem 2380 pkt., trzeci był Igor Różycki z wynikiem 1300 pkt. Zwycięzcom puchary i nagrody wręczył Krzysztof Bońkowski Prezes Koła. Szczegółowe wyniki w załączniku. ... więcej