Wyniki zawodów - archiwum zobacz aktualne

Spławikowe Mistrzostwa Okręgu Młodzieży - 2014

Wyniki zawodów | 2015-06-13 | Publikujący: Koło PZW Skoczów

W spławikowych M.O. wzięło udział 4 młodzieżowców z Naszego Koła. W kat. Kadet - Woźniczka Wojciech w kat. Junior - Danel Andrzej i Kołodziej Michał w kat. Młodziży U23 - Nowak Wojciech I tura Mistrzostw odbyła się w Pogwizdowie na trudnym technicznie zbiorniku Betoniok. II tura na jez. Długim w Rajsku k/Oświęcimia. Nasi reprezentanci nie przynieśli wstydu. Podsumowano dwuturowe zmagania i ostatecznie ogłoszono wyniki. Kadeci - WOŹNICZKA Wojciecj - VI Juniorzy KOŁODZIEJ Michał - IV DANEL Andrzej - X Młodzież U23 - NOWAK Wojciech - II wicemistrzem Gratulacje ...... więcej

XXXX-lecie Koła

Wyniki zawodów | 2015-05-06 | Publikujący: Koło PZW Skoczów

W piątek 1.V.2015. Na Starej Żwirowni odbyły się jubileuszowe zawody wędkarski z okazji XXXX lecia Koła PZW w Skoczowie. Tak, tak Koło istnieje już 40 lat. Zostało powołane do życia 30 listopada 1975r liczyło wówczas 180 członków. W zawodach uczestniczyli przedstawiciele Okręgu - prezes - Patek Zygfryd, wie prezes ds. sportu Przygoda Marcin oraz kapitan sportowy - Bożek Władysław, trzyosobowe drużyny z zaprzyjaźnionych Kół: Pogórze, Pogwizdów, Cieszyn, Ustroń-Polana oraz członkowie Koła. W sumie 87 wędkarzy. Dozwoloną metodą połowu ...... więcej

Muchowe MK 2015

Wyniki zawodów | 2015-04-28 | Publikujący: Koło PZW Skoczów

W dniu 26.IV. na rzece Brennicy rozegrane zostały zawody muchowe o tytuł Mistrza Koła. Zawody rozegrano w 2 turach. Udział wzięło 6 wędkarzy. Pogoda dopisał rybki brały niemrawo ale wszystkie niedogodności rekompensowała miła atmosfera. Mistrzem koła na 2015 w dyscyplinie Muchowej został Krystian Janik I wicemistrzem Krystian Niemy II wicemistrzem Rakowski Dariusz. Gratulacje. v-ce prezes ds. sportu Hazuka Bogdan... więcej

Zawody Okręgowe

Na Spławikowych Mistrzostwa Okręgu 2009 Młodzieży oraz Kobiet które odbyły się 30-31.05.09 na Kanale w Dworach koło Oświęcimia junior reprezentujący Nasze Koło zajął 4 miejsce w swojej kategorii wiekowej - juniorzy starsi (do 22 lat) To nie koniec sukcesów tego młodego utalentowanego zawodnika. W spławikowych zawody młodzieży z okazji Dnia Dziecka które są zaliczane do Spławikowego Młodzieżowego GP Okręgu Tomek zajął II miejsce w sektorze. Na zawodach spławikowych 13.VI. cyklu GPO - Puchar Złotej Rybki jedna z drużyn Naszego Koła zajęła II ...... więcej

Młodzieżowy Puchar Koordynatora ds Młodzieży GPO - Rajsko 12.04.14

12 kwietnia odbyły się pierwsze w tym roku zawody młodzieży zaliczane do GPO - oPuchar Koordynatora ds Młodzieży. Rozegrano je na jeziorze Długim w Rajsku. Udział wzięło 31 kadetów (10 drużyn) i 19 juniorów (5 drużyn). Zawodnikom dopisała ładna, stabilna pogoda, która przełożyła się też na aktywność ryb. Łowiono głównie leszcze, w tym sporo dużych. Nasze Koło reprezentowały drużyny, kadetów, (Ostenda Nikodem, Greń Igor i Woźniczka Wojciech) i juniorów (Nowak Wojciech, Rychły Paweł i Kołodziej Michał) Juniorzy zdobyli 2 ...... więcej

Święto karpia

Zawody te należą już do tradycji Naszego Koła. Mają charakter pikniku rodzinnego. Wędkarze zjawiają się wraz z swoimi najbliższymi by uczestniczyć w tym Święcie. W tym roku frekfencja była nieco mniejsza w stosunku do roku poprzedniego. Zawody deklarowali przy zapisach jaką metodą będą łowic. W spławiku wystartowało 20 wędkarzy a w metodzie gruntowej 39. Po trzygodzinnych zmaganiach podsumowano wyniki. Metoda Gruntowa GOŁYSZNY Krzysztof - 2980 pkt PILCH Leszek - 2880 pkt ISKRZYCKI Jarosław - 1880 pkt Metoda Spławikowa NAWROCKI Mirosław – 6360 pkt JEDYNAK ...... więcej

Spławikowe Mistrzostwa Koła Kobiet, Kadetów U14 i Juniorów U18 i U23 - 2014

Na Żwirowni Starej 11 maja odbyły się kolejne Mistrzowskie zawody, Spławikowe MK Kobiet i młodzieży. Do rywalizacji przystąpiło 9 zawodników Kobiety - 2 zawodniczki U14 - 3 zawodników U18 - 3 zawodników U23 - 1 zawodnik. Wynik zawodów ustanowił junior Nowak Wojciech 6560. Łowiono płocie, karasie, jazie. Po dwóch trzygodzinnych turach szybkie podsumowanie wypisanie dyplomów i oficjalne ogłoszenie wyników. W kategorii Kobiet Mistrzynią Koła została HARATYK Agnieszka II wicemistrzynią FRASK Danuta Kategoria kadet U14 Mistrzem Koła ...... więcej

Dzień Dziecka na wędkarsko.

Dnia 1.VI. na Żwirowni Starej odbyły się tradycyjne zawody dla naszych milusińskich z okazji ich święta, Dnia Dziecka. W zawodach udział wzięło 53 dzieci wraz z rodzicami, opiekunami. W kategorii do lat 12 wędkowało 49 a w kategorii 13 - 16 lat 14 dzieci. Na zawodników czekał ciepły posiłek mnóstwo nagród oraz puchary i dyplomy. zwyciężyli w kat. do lat 12 Budzińska Sandra Piękny Błażej Chrapek Franciszek Gola Dominik Frask Oliwier Kostrzewska Aleksandra zwyciężyli w kat. 13-16 lat Kowalczyk Joanna Rychły Paweł Kowalczyk Anna Zawada ...... więcej

Dzień Dziecka G.P.O. Pogórze 15.VI.

15 czerwca odbyły się kolejne zawody z cyklu GPO z okzji Dnia Dziecka w Pogórzu.Równierz w tych zawodach nasi reprezentanci zaznaczyli swoją obecność. Drużynowo Juniorzy zajęli 2 miejsce. Kadeci tym razem uplasowali się na 7 ostanim miejscu. Wszyscy złowili ryby nikt nie wyzerował a to jest bardzo ważne w klasyfikacji drużynowej. Jest to młoda i niedoświadczona jeszcze drużyna więc wszystko przed nimi. Gratulacje dla juniorów a i kadetom należą się słowa pochawły, robili co mogli żeby żeby pokonać rywali. Tym razem sie nie udało.... więcej

Spławikowe MO Kobiet

Miło mi poinformowć, że w niedawno zakończonych Spławikowych Mistrzostwach Okręgu Kobiet kol. Frask Danuta została I wicemistrzynią Okręgu. Gratulacje.... więcej