Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Władze ZO PZW Słupsk.

WYKAZ CZŁONKÓW ZARZĄDU OKRĘGU PZW W SŁUPSKU
Wybranych na X Okręgowym Zjeździe Delegatów PZW w dniu 6 czerwca 2009 r.

Lp.

Nazwisko i imię

Koło

Pełniona funkcja

Data
wstąpienia
do PZW

1

   Teodor Rudnik

Kolejarz Słupsk

  Prezes ZO

1970

     Członkowie prezydium ZO:

2

   Marek Sokołowski

Kępice

  Wiceprezes ZO ds. organizacyjnych

1978

3

   Zbigniew Buśkiewicz

Trzy Rzeki Słupsk

  Wiceprezes ZO ds. ochrony wód

1986

4

   Stanisław Szymański

  Kolejarz Słupsk

  Wiceprezes ZO ds. sportu i młodzieży

1971

5

   Andrzej Teodoruk

Siemirowice

  Skarbnik ZO

1980

6

   Jerzy Lubieński

Miastko

  Sekretarz ZO

1960

7

   Adam Grabczyk

Lębork KPP

  Członek prezydium ZO

1992

8

   Tomasz Borowiecki

Lębork Miasto

  Rzecznik prasowy

1992

     Członkowie zarządu:

9

  Stanisław Misterkiewicz

Miasto Słupsk

  Rzecznik oskarżenia ZO

1972

10

  Edward Braksator

Bytów

  Członek ZO

2001

11

  Mirosław Chamier Gliszczyński

Słupia Słupsk

  Członek ZO

1979

12

   Eugeniusz Cherek

Lębork Miasto

  Członek ZO

1976

13

  Ryszard Drzewiecki

Koczała

  Członek ZO

1980

14

  Andrzej Duszkiewicz

Czarna Dąbrówka

  Członek ZO

1990

15

  Karol Dziemiańczyk

Człuchów

  Członek ZO

1989

16

  Antoni Fiedoruk

KPP Lębork

  Członek ZO

1964

17

  Józef Gostomczyk

Bytów

  Członek ZO

1985

18

  Józef Janowski

Kolejarz Słupsk

  Członek ZO

1980

19

  Wiesław Kuś

Łączność Słupsk

  Członek ZO

1967

20

  Tadeusz Mierski

Siemirowice

  Członek ZO

1976

21

  Marek Myszka

Człuchów

  Członek ZO

1973

22

  Wojciech Rybak

Przechlewo

  Członek ZO

1974

23

  Bronisław Szablewski

Lębork Miasto

  Członek ZO

1975

24

  Wiesław Szyliński

Dębnica Kaszubska

  Członek ZO

1974

25

  Andrzej Zelewski

Czarne

  Członek ZO

1977

 

WYKAZ CZŁONKÓW OKRĘGOWEJ KOMISJI REWIZYJNEJ
ZARZĄDU OKRĘGU PZW W SŁUPSKU

Wybranych na X Okręgowym Zjeździe Delegatów PZW w dniu 6 czerwca 2009 r.

Lp.

Nazwisko i imię

Koło

Pełniona funkcja

Data
wstąpienia
do PZW

1

  Maciej Klonowski

Czarna Dąbrówka

  Przewodniczący OKR

1973

2

  Andrzej Gospodarek

Konarzyny

  Z-ca przewodniczącego OKR

1974

3

  Stanisław Piłka

Słupia Słupsk

  Członek OKR

1974

4

  Lech Jarosiewicz

Damnica

  Członek OKR

1976

5

  Gerard Norosiński

Bytów

  Członek OKR

1965

 

WYKAZ CZŁONKÓW OKRĘGOWEGO SĄDU KOLEŻEŃSKIEGO
ZARZĄDU OKRĘGU PZW W SŁUPSKU

Wybranych na X Okręgowym Zjeździe Delegatów PZW w dniu 6 czerwca 2009 r.

Lp.

Nazwisko i imię

Koło

Pełniona funkcja

Data
wstąpienia
do PZW

1

  Jacek Pawiński

Przyjezierze Słupsk

  Przewodniczący OSK

1999

2

  Marek Piaskowski

Kapena Słupsk

  Zastępca przewodniczącego OSK

1992

3

  Beata Cheba

Wędkarz Słupsk

  Sekretarz OSK

2007

4

  Józef Kot

Ustka Miasto

  Członek OSK

1963

5

  Leon Kutełło

Bytów

  Członek OSK

1976

6

  Zbigniew Mogilnicki

Ustka Miasto

  Członek OSK

1982

7

  Zygmunt Wojcech

Słupsk Miasto

  Członek OSK

1980