Podlodowe zawody o Mistrzostwo Koła - Przeczyce 2011

Wyniki zawodów | 2011-02-15 | Publikujący: Koło PZW nr 54 Sosnowiec

Podlodowe zawody o Mistrzostwo Koła nr 54 Sosnowiec Miasto, rozegrane zostały w dniach 09.01, 30.01 i 06.02.2011r. na zbiorniku "PRZECZYCE". W zawodach startowało 18 zawodników. Pierwsze miejsce zajął kol. Karlik Sebastian drugie miejsce przypadło kol. Kawczyński Kazimierz a trzecie kol. Wójcik Andrzej Szczegółowe wyniki w załączniku tej wiadomości. Poniżej galeria zdjęć z zawodów. ... więcej

Spławikowe zawody Rozpoczęcia Sezonu - Sosina 2011

Wyniki zawodów | 2011-04-15 | Publikujący: Koło PZW nr 54 Sosnowiec

Spławikowe zawody Rozpoczęcia Sezonu koła nr 54 Sosnowiec Miasto, zaliczane do klasyfikacji Grand Prix, rozegrane zostały w dniu 10.04.2011r. na zbiorniku "SOSINA" w Jaworznie. W zawodach startowało 29 zawodników. Pierwsze miejsce zajął kol. Karlik Sebastian drugie miejsce przypadło kol. Bednarowicz Mieczysław a trzecie kol. Kucharczyk Dariusz Szczegółowe wyniki w załączniku tej wiadomości. Poniżej galeria zdjęć z zawodów. ... więcej

Spławikowe zawody o Mistrzostwo Koła - Poręba 2011

Wyniki zawodów | 2011-05-13 | Publikujący: Koło PZW nr 54 Sosnowiec

Spławikowe zawody o Mistrzostwo Koła nr 54 Sosnowiec Miasto, zaliczane do klasyfikacji Grand Prix, rozegrane zostały w dniu 08.05.2011r. na zbiorniku "PORĘBA" w miejscowości Poręba. W zawodach, które rozegrano w dwóch turach startowało 20 zawodników. I tura od godz. 830 do 1130 II tura od godz. 1330 do 1630 W kategorii: Seniorzy Pierwsze miejsce zajął kol. Karlik Sebastian drugie miejsce przypadło kol. Kucharczyk Dariusz a trzecie kol. Kotkowski Arkadiusz W kategorii: Młodzież U-22 Pierwsze miejsce zajął kol. Łakomik Łukasz drugie miejsce przypadło ...... więcej

Spinningowe zawody o Mistrzostwo Koła - Przeczyce 2011

Wyniki zawodów | 2011-06-10 | Publikujący: Koło PZW nr 54 Sosnowiec

Spinningowe zawody o Mistrzostwo Koła nr 54 Sosnowiec Miasto, rozegrane zostały w dniu 05.06.2011r. na zbiorniku "PRZECZYCE". W zawodach startowało 15 zawodników. Zawody wygrał kol. Rakoczy Przemysław Szczegółowe wyniki w załączniku tej wiadomości. ... więcej

Spławikowe zawody o Puchar Prezesa - Przeczyce 2011

Wyniki zawodów | 2011-10-11 | Publikujący: Koło PZW nr 54 Sosnowiec

Spławikowe zawody o Puchar Prezesa koła nr 54 Sosnowiec Miasto, zaliczane do klasyfikacji Grand Prix, rozegrane zostały w dniu 02.10.2011r. na zbiorniku "PRZECZYCE" od strony Boguchwałowic. W zawodach startowało 18 zawodników. Pierwsze miejsce zajął kol. Karlik Sebastian drugie miejsce przypadło kol. Bednarowicz Mieczysław a trzecie kol. Ryński Łukasz Szczegółowe wyniki w załączniku tej wiadomości. Poniżej galeria zdjęć z zawodów. ... więcej

Spławikowe zawody Zakończenia Sezonu - Przeczyce 2011

Wyniki zawodów | 2011-10-18 | Publikujący: Koło PZW nr 54 Sosnowiec

Spławikowe zawody Zakończenia Sezonu koła nr 54 Sosnowiec Miasto, zaliczane do klasyfikacji Grand Prix, rozegrane zostały w dniu 09.10.2011r. na zbiorniku "PRZECZYCE" od strony Boguchwałowic. W zawodach startowało 20 zawodników. Pierwsze miejsce zajął kol. Karlik Sebastian drugie miejsce przypadło kol. Kubala Bartłomiej a trzecie kol. Łakomik Łukasz Szczegółowe wyniki w załączniku tej wiadomości. ... więcej

Podlodowe zawody o Mistrzostwo Koła - Przeczyce 2012

Wyniki zawodów | 2012-02-21 | Publikujący: Koło PZW nr 54 Sosnowiec

Podlodowe zawody o Mistrzostwo Koła nr 54 Sosnowiec Miasto, rozegrane zostały w dniu 12.02.2012r. na zbiorniku "PRZECZYCE". W zawodach startowało 13 zawodników. Pierwsze miejsce zajął kol. Kucharczyk Dariusz drugie miejsce przypadło kol. Jamróz Robert a trzecie kol. Stępień Krzysztof Szczegółowe wyniki w załączniku tej wiadomości. ... więcej

Spławikowe zawody Rozpoczęcia Sezonu - Sosina 2012

Wyniki zawodów | 2012-04-27 | Publikujący: Koło PZW nr 54 Sosnowiec

Spławikowe zawody Rozpoczęcia Sezonu koła nr 54 Sosnowiec Miasto, zaliczane do klasyfikacji Grand Prix, rozegrane zostały w dniu 22.04.2012r. na zbiorniku "SOSINA" w Jaworznie. W zawodach startowało 30 zawodników. Pierwsze miejsce zajął kol. Bednarowicz Mieczysław drugie miejsce przypadło kol. Malicki Paweł a trzecie kol. Kucharczyk Dariusz Szczegółowe wyniki w załączniku tej wiadomości. ... więcej

Spławikowe zawody o Mistrzostwo Koła - Poręba 2012

Wyniki zawodów | 2012-05-18 | Publikujący: Koło PZW nr 54 Sosnowiec

Spławikowe zawody o Mistrzostwo Koła nr 54 Sosnowiec Miasto, zaliczane do klasyfikacji Grand Prix, rozegrane zostały w dniu 13.05.2012r. na zbiorniku "PORĘBA" w miejscowości Poręba. W zawodach, które rozegrano w dwóch turach startowało 20 zawodników w trzech kategoriach. I tura od godz. 800 do 1100 II tura od godz. 1300 do 1600 W kategorii: Seniorzy Pierwsze miejsce zajął kol. Jamróz Robert drugie miejsce przypadło kol. Nowak Mariusz a trzecie kol. Bednarowicz Mieczysław W kategorii: Młodzież U-23 Pierwsze miejsce zajął kol. Łakomik Łukasz W ...... więcej

Spławikowe zawody z okazji Dnia Dziecka - Stawiki 2012

Wyniki zawodów | 2012-06-08 | Publikujący: Koło PZW nr 54 Sosnowiec

Spławikowe zawody z okazji Dnia Dziecka koła nr 54 Sosnowiec Miasto, rozegrane zostały w dniu 03.06.2012r. na zbiorniku "STAWIKI" w Sosnowcu. W zawodach startowało 26 zawodników. W kategorii KADECI od 7 do 14 lat pierwsze miejsce zajął Krawczyński Damian drugie miejsce zajął Burek Marcin a trzecie Nowak Marko W kategorii KADECI od 14 do 18 lat pierwsze miejsce zajął Hudala Kamil drugie miejsce zajął Strzelczyk Damian a trzecie Majewski Dawid Szczegółowe wyniki w załączniku tej wiadomości. ... więcej