Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Wyróżnienia Ministra Sportu i Turystyki dla kadetów i juniorów w 2015 roku

Aktualności | 2015-12-22 | Publikujący: Główny Kapitanat Sportowy

 

Minister Sportu i Turystyki Pan Witold Bańka wyróżnił kadetów i juniorów Polskiego Związku Wędkarskiego, którzy zdobyli medale Mistrzostw świata w dyscyplinach wędkarskich w 2015 roku.

 

Dyscyplina spławikowa kadetów U14

- Za zdobycie brązowego medalu w klasyfikacji drużynowej w Mistrzostwach Świata Kadetów                        

   U14 w Wędkarstwie Spławikowym, Smederevo (Serbia) – 2015, dyplomy otrzymali następujący

   zawodnicy: Martyna Rudnik, Wojciech Działo, Łukasz Kaprak, Bartosz Krzyżak, Hubert Woszczyk.

 

Dyscyplina muchowa juniorów

-  Za zdobycie srebrnego medalu w klasyfikacji drużynowej w Mistrzostwach Świata Juniorów                       

   w Wędkarstwie Muchowym, Vail, Colorado (USA) – 2015, dyplomy otrzymali następujący

   zawodnicy: Szymon Konieczny, Dawid Kowalski, Filip Kuras, Dariusz Ordzowiały, Kacper Rudzki, Bartek Zając.

 

Dyscyplina rzutowa juniorów

-  Za zdobycie medali (razem 14) zarówno w klasyfikacji indywidualnej, jak i drużynowej                               

   w Mistrzostwach Świata Juniorów w Wędkarstwie Rzutowym, Tolmin (Słowenia) – 2015,

   dyplomy otrzymali następujący zawodnicy:

 

- Halicka Kornelia:               - złoty medal indywidualnie w konkurencji D1,

                                               - srebrny medal indywidualnie w konkurencji D1÷D5,

                                               - srebrny medal drużynowo w pięcioboju.

 

- Żakowska Magda:             - srebrny medal indywidualnie w konkurencji D5.

 

- Żelazowska Donata:          - brązowy medal indywidualnie w konkurencji D2,

                                               - brązowy medal drużynowo w pięcioboju.

 

- Sapigórski Michał:             - złoty medal indywidualnie w konkurencji D1,

                                               - złoty medal drużynowo w pięcioboju.

 

- Sapigórski Patryk;             - brązowy medal indywidualnie w konkurencji D4,

                                               - złoty medal drużynowo w pięcioboju.

 

- Michalik Olaf:                    - złoty medal indywidualnie w konkurencji D3,

                                               - brązowy medal indywidualnie w konkurencji D5,

                                               - złoty medal drużynowo w pięcioboju.

 

- Kościelniak Tomasz:          - srebrny medal indywidualnie w konkurencji D3,

                                               - srebrny medal indywidualnie w konkurencji D4,

                                               - srebrny medal indywidualnie w konkurencji D5,

                                               - srebrny medal indywidualnie w konkurencji D1÷D5,

                                               - złoty medal drużynowo w pięcioboju.

 

Zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Dyplomy zostaną uroczyście wręczone podczas pierwszych zawodów z cyklu Grand Prix Polski i Pucharu Polski.

Poleć znajomemu

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Forum - ostatnio dodane wątki

Komentowane wiadomości

Nasza sonda

Czy uczestniczyłeś/aś w zawodach wędkarskich?
Możesz dodać komentarz.
towarzyskich
wyczynowych
nie uczestniczyłem/am
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin