Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

Lista zgłoszeń na I turę DPZO w spławiku.

Komunikaty | 2009-04-08 | Publikujący: Okręg PZW w Opolu

Brzeg - 19 kwietnia 2009.

Lista zgłoseń
na I turę DPZO w spławiku
Brzeg - 19 kwietnia 2009 r.
L.p. Koło/Klub Nazwisko i imię Kategoria
1 LIN Brzeg Postawczuk Józef senior
Bigos Dariusz senior
Walenciak Zygmunt senior
Poztawczuk Tomasz junior
Postawczuk Katarzyna kobieta
2 Opole 1 Tarnogrodzki Leszek senior
Polak Marek senior
Mainka Henryk senior
Krzyśków Piotr junior
Dąbska Katarzyna kobieta
3 JAXON TEAM SAMOL                         Opole Księżyk Robert senior
Szymaniec Krzysztof senior
Samol Krzysztof senior
Białdyga Maciej junior
Drgas Joanna kobieta
4 OKWS KOLEJARZ                                            Opole Kotula Robert senior
Malinowski Mariusz senior
Słodek Zdzisław senior
Wojciński Michał junior
Moneta Renata kobieta
5 Krapkowice Otmęt I dr Stępień Piotr senior
Staszewski Mariusz senior
Borto Mariusz senior
Lisowski Bartosz junior
Burdzik Bożena kobieta
6 Krapkowice Otmęt II dr Michałkiewicz Piotr senior
Kusz Kamil senior
Burdzik Hubert senior
Gacka Mateusz junior
Brzozowska Agnieszka kobieta
7 TRÓJKĄT                                                K - Koźle Czekański Franciszek senior
Parusel Joachim senior
Czekański Kamil senior
Wrzecion Paweł junior
Tokarczyk Klaudia kobieta
8 Opole 4 Listwam Mirosław senior
Tatomir Ryszard senior
Tokar Jacek senior
Koryło Łukasz junior
Dziedzic Emilia kobieta
9 Garnizonowe Zaodrze                                     Opole Ginda Sylwester senior
Jagi Ryszard senior
Pawliszyn Zdzisław senior
Caputa Krzysztof junior
Mach Elżbieta kobieta
10 Gracze Chwist Mieczysław senior
Dębski Wacław senior
Bąk Stanisław senior
Majtczak Sandra junior
Konicka Magda kobieta
11 Głogówek Skiba Józef senior
Stachniuk Mariusz senior
Lila Mieczysław senior
Lila Krzysztof junior
Krokosz Stanisława kobieta
12 PŁOĆ Olesno                                               II dr Babiński Tadeusz senior
Wójcik Joachim senior
Jakubowski Dariusz senior
Płaziuk Jakub junior
Babińska Agnieszka kobieta
13 PŁOĆ Olesno                                               I dr Babiński Marcin senior
Zając Marian senior
Świtała Ireneusz senior
Cieleban Mateusz junior
Liberka Justyna kobieta
Indywidualnie
Seniorzy
1 WZDRĘGA Kluczbork Ilków Wojciech senior
2 Kolejarz Ofama Opole Hejn Arkadiusz senior
3 LIN Brzeg Chmielewski Grzegorz senior
4 Opole 1 Wichliński Zbigniew senior
5 Opole 1 Górka Andrzej senior
6 Opole 1 Palian Jerzy senior
7 Opole 1 Krzyśków Zdzisław senior
8 Opole 1 Ciarkowski Krystian senior
9 WZDRĘGA Kluczbork Moska Bartłomiej senior
10 Nysa 2 Matysiak Marcin senior
11 Nysa 2 Sieroń Dariusz senior
12 Nysa 2 Unicki Przemysław senior
13 Nysa 2 Kołodziej Mariusz senior
14 Nysa 2 Tajer Robert senior
15 Nysa 2 Maroń Artur senior
16 Nysa 2 Juzak Andrzej senior
17 JAXON TEAM SAMOL Żok Waldemar senior
18 JAXON TEAM SAMOL Blomkowski Antoni senior
19 GOBIO Namysłów Wojewódzki Witold senior
20 GOBIO Namysłów Gruca Krzysztof senior
21 GOBIO Namysłów Lewandowski Krzysztof senior
22 GOBIO Namysłów Zając Wojciech senior
23 OKWS KOLEJARZ Opole Babiński Paweł senior
24 OKWS KOLEJARZ Opole Galiniewski Adam senior
25 Górażdże Kwapisz Przemysław senior
26 Górażdże Macha Józef senior
27 Górażdże Sapok Tomasz senior
28 Górażdże Kołodziej Andrzej senior
29 IKRA Grodków Gluza Henryk senior
30 IKRA Grodków Gluza Bogusław senior
31 IKRA Grodków Kos Andrzej senior
32 IKRA Grodków Zeman Krzysztof senior
33 IKRA Grodków Balcerek Mieczysław senior
34 Cisek Janus Mirosław senior
35 Cisek Gorecki Józef senior
36 Krapkowice Otmęt Urbanek Łukasz senior
37 TRÓJKĄT K - Koźle Brdękiewicz Ryszard senior
38 TRÓJKĄT K - Koźle Kołtało Patryk senior
39 Opole 4 Moszyński Radosław senior
40 Opole 4 Pawlak Janusz senior
41 Lewin Brzeski Wolny Adam senior
42 Lewin Brzeski Stempa Tomasz senior
43 Opole 1 Wieczorek Ryszard senior
44 Garnizonowe Zaodrze Opole Fit Czesław senior
45 Garnizonowe Zaodrze Opole Fit Mirosław senior
46 Garnizonowe Zaodrze Opole Kosek Jan senior
47 Garnizonowe Zaodrze Opole Buchacz Henryk senior
48 Opole 2 Muszyński Józef senior
49 Opole 2 Popławski Ryszard senior
50 Murów Kuka Joachim senior
51 Murów Bacajewski Krzysztof senior
52 Murów Bacajewski Łukasz senior
53 Murów Kobuz Andrzej senior
54 Murów Nanko Hubert senior
55 PŁOĆ Olesno Liberka Rudolf senior
56 PŁOĆ Olesno Krupiński Andrzej senior
Juniorzy
1 OKWS KOLEJARZ Opole Uchorczak Paweł junior
2 OKWS KOLEJARZ Opole Bajzert Bartosz junior
3 IKRA Grodków Zając Michał junior
4 IKRA Grodków Rembiasz Maciej junior
5 IKRA Grodków Ogonowski Dawid junior
6 IKRA Grodków Gluza Łukasz junior
7 IKRA Grodków Boczarski Jakub junior
8 Krapkowice Otmęt Mnich Arkadiusz junior
9 TRÓJKĄT K - Koźle Worek Radosław junior
10 TRÓJKĄT K - Koźle Lachman Patryk junior
11 Komprachcice Bryja Adam junior
12 Garnizonowe Zaodrze Opole Wysocki Wojciech junior
Kadeci
1 Lewin Brzeski Wacha Marcin  kadet
2 IKRA Grodków Strzałka Sławomir kadet
3 IKRA Grodków Gluza Szymon kadet
4 Garnizonowe Zaodrze Kosek Tomasz kadet
5 Garnizonowe Zaodrze Kozak Jarosław kadet
6 Garnizonowe Zaodrze Tymczyszyn Michał kadet
7 Kolejarz Ofama Opole Kamola Tomasz kadet
Kobiety
1 Garnizonowe Zaodrze Mach Krystyna kobieta
       

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Forum - ostatnio dodane wątki

Komentowane wiadomości

Nasza sonda

Czy uczestniczyłeś/aś w zawodach wędkarskich?
Możesz dodać komentarz.
towarzyskich
wyczynowych
nie uczestniczyłem/am
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin