Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

Sprostowanie w relacji Spławikowych Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieży (U23)

Komunikaty | 2012-07-11 | Publikujący: Główny Kapitanat Sportowy

Szanowni Państwo,

 

W relacji zamieszczonej (bez naszej zgody) na stronie Wyniki i klasyfikacje zawodów GPx i MP portalu PZW z Mistrzostw Polski seniorów i Młodzieży znalazły się stwierdzenia, które nie powinny mieć miejsca.

 

Główny Kapitanat Sportowy wyraża ubolewanie nad tym faktem i jednocześnie przeprasza Kolegów z Klubu „Traper „ Siedlce za ten niepotrzebny incydent. Jednocześnie dziękujemy za zwrócenie uwagi w związku zaistniałą sytuacją, która nie „wyłapana” w porę przez zawodników Klubu „Traper” i Sędziego Głównego zawodów Kolegi Józefa Jeziorskiego, mogłaby spowodować jeszcze większe niepotrzebne zamieszanie. Stwierdzono, że Philippe D’Heilly z Klubu BFF Rive Polska jest obywatelem Francji (o czym nie poinformowano Komisji Sędziowskiej i organizatora przed rozpoczęciem zawodów) a tym samym nie może być klasyfikowany w wynikach Mistrzostw Polski. Udział natomiast Kolegi Phillipe w MP był uprawniony, ponieważ wyniki sektorowe są zaliczane do Grand Prix Polski. Jeszcze raz przepraszamy i dziękujemy za pomoc tym wszystkim, którzy przyczynili się do dobrej organizacji Mistrzostw.

 

Oficjalne wyniki z Mistrzostw Polski seniorów i młodzieży są na stronie Wyniki i klasyfikacje zawodów GPx i MP portalu PZW.

 

Główny Kapitanat Sportowy PZW

Poleć znajomemu