Klasyfikacje zobacz archiwum

Końcowa nieoficjalna Klasyfikacja muchowa zawodów eliminacyjnych do I ligi na 2015 rok

Klasyfikacje | 2014-12-07 | Publikujący: Okręg PZW w Krośnie

W załączeniu. Uwzględniono kolejne poprawki - proszę o sprawdzenie Prosimy o nadsyłanie uwag na adres: pzwkrosno@poczta.onet.pl ... więcej

Klasyfikacja w dyscyplinie spławikowej w 2010 roku

Klasyfikacje | 2011-01-22 | Publikujący: Główny Kapitanat Sportowy

Klasyfikacja GP 2011 w wędkarstwie podlodowym na http://www.wedkarstwopodlodowe.pzw.org.pl/wiadomosci/lista/60/aktualnosci" target="_blank GK/ZGPZW Dodano załącznik: INDYWIDUALNA i DRUŻYNOWA KLASYFIKACJA ELIMINACYJNYCH ZAWODÓW GPx POLSKI SENIORÓW w 2010 roku GK/ZGPZW Uwaga, ważne dla wędkarzy spławikowych.Szanowni Koledzy, podajemy do Waszej wiadomości Klasyfikacja Grand Prix Polski w dyscyplinie spławikowej po zawodach "Puchar Wrocławia" po korekcie dotyczącej zawodów "Puchar Opolszczyzny". Korekta została dokonana na podstawie decyzji GKS w dniu ...... więcej

Klasyfikacja w dyscyplinie morskiej 2008-2009

Klasyfikacje | 2009-12-01 | Publikujący: PZW Okręg we Wrocławiu

Grand Prix Polski - Łupawa 2009

Klasyfikacje | 2009-11-09 | Publikujący: Okręg PZW w Gdańsku

Ogromnym sukcesem zakończyły się ostatnie, tegoroczne zawody z cykluGrand Prix Polski w wędkarstwie muchowym, które odbyły się w minionyweekend na Łupawie.Reprezentanci klubu Neptun Gdańsk wywieźli z gościnnej ziemi słupskiejprawie wszystkie możliwe do zdobycia puchary !!!Indywidualnie wśród 126 seniorów pierwsze miejsce zajął ArkadiuszMatusiak, a tuż za nim uplasował się Andrzej Wawryka.Wincenty Polakowski - ubiegłoroczny zwycięzca tych zawodów był 26 i wtakim tez składzie Neptun Gdańsk odniósł, z dużym zapasem ...... więcej