Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Klasyfikacje zobacz archiwum

Spinningowy Wędkarz Roku 2009 i klasyfikacja drużynowa po III turach DPZO.

Klasyfikacje | 2009-07-28 | Publikujący: Okręg PZW w Opolu

Po rozegraniu trzech tur okręgowych zawodów spinningowych, czołówka klasyfikacji „Wędkarz Roku 2009" przedstawia się następująco: 1 SYRENKA TURAWA V DR Gadzaliński Krzysztof 3355 76 2 SUM RYBNA IV DR Grabowski Tomasz 3020 75 3 OPOLE 1 IV DR Głowacki Jacek 2925 75 4 SYRENKA TURAWA III DR Kłobut Michał 2625 66 5 WZDRĘGA KLUCZBORK I DR Styrczewski Tomasz 4060 65 6 SYRENKA TURAWA I DR Janik Wojciech 9260 60 7 SYRENKA TURAWA III DR Nizioł Mariusz 2350 60 8 GARNIZONOWE ZAODRZE Kozak Marek 1650 60 9 MAŁAPANEW OZIMEK Jończyk ...... więcej

Klasyfikacja Juniorów - Spławikowe GPx Okręgu - zawody na zal. Koszyce II

Klasyfikacje | 2009-07-06 | Publikujący: Okręg Nadnotecki PZW w Pile

1. Wicher Michał - Koło PolicjaPiła- 3390 pkt. 2. Dobrowolski Dominik- Koło Złota Kaczka Piła - 3290 pkt. 3. Grat Tomasz - Koło Lin Mirosławiec - 3030 pkt. 4. Klapp Łukasz - Koło Złota Rybka Piła - 2930 pkt. 5. Rzeźnicki Adam - Koło Lin Mirosławiec- 2220 pkt. 6. Adamczewski Bartosz - Koło Wałcz Miasto- 2090 pkt. 7. Piwoński Maciej - KołoGwda Piła -1760 pkt. 8. Chrzanowski Artur - Koło Lin Mirosławiec- 1220 pkt. 9. Jaroszewski Łukasz - KołoWałcz Miasto - 980 pkt. 10. Maciejny Damian - Koło Wałcz Miasto - 860 pkt. 11. Kazimierczak Mateusz - Koło Złota Kaczka Piła- ...... więcej

Spławikowy Wędkarz Roku oraz klasyfikacja drużynowa - stan na 24.06.2009

Klasyfikacje | 2009-06-25 | Publikujący: Okręg PZW w Opolu

W wyniku rozegrania dwóch tur zawodów o Drużynowy Puchar Zarządu Okręgu oraz Mistrzostw Okręgu, klasyfikacja przedstawia się następująco: DRUŻYNY 1 SUCCESS FISHING L.B 5 2 GARNIZONOWE ZAODRZE 6 3 KRAPKOWICE OTMĘT I DR. 6 4 JAXON TEAM SAMOL OPOLE 6 5 OKWS KOLEJARZ OPOLE 13 6 KRAPKOWICE OTMĘT II DR. 13 7 TRÓJKĄT K-KOŹLE 13 8 OPOLE 4 14 9 PŁOĆ OLESNO I DR. 18 10 OPOLE 1 20 SENIORZY 1 Pawliszyn Zdzisław 14 2 Stępień Piotr 16 3 Babiński Marcin 23 KOBIETY 1 Drgas Joanna 8 2 Mach Elżbieta 11 3 Burdzik ...... więcej

Spławikowe Mistrzostwa Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile w kat. Juniorów

Klasyfikacje | 2009-06-10 | Publikujący: Okręg Nadnotecki PZW w Pile

Protokół spławikowychMistrzostw Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile w kategorii Juniorów, które odbyły się Wdniu 07.06.2009 r. na Zalewie Koszyce II . ... więcej

Spinningowy WĘDKARZ ROKU 2009 i DPZO po II turach

Klasyfikacje | 2009-06-10 | Publikujący: Okręg PZW w Opolu

Po rozegraniu zawodów spinningowych w Piątkowicach na rzece Nysie Kłodzkiej i w Dobrzeniu Wielkim na Odrze, klasyfikacja przedstawia się następująco: INDYWIDUALNIE PKT za ryby PKT 1 SYRENKA TURAWA III DR Nizioł Mariusz 2350 60 2 SYRENKA TURAWA V DR Gadzaliński Krzysztof 1905 56 3 SUM RYBNA IV DR Grabowski Tomasz 1620 56 4 OPOLE 1 IV DR Głowacki Jacek 1375 50 5 MAŁAPANEW OZIMEK Jończyk Michał 790 45 6 TUŁOWICE I DR Zieliński Szczepan 1210 44 7 TUŁOWICE II DR Jaros Jarosław 810 43 8 SYRENKA TURAWA III DR Kłobut Michał 925 42 9 GOBIO ...... więcej

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Forum - ostatnio dodane wątki

Komentowane wiadomości

Nasza sonda

Czy uczestniczyłeś/aś w zawodach wędkarskich?
Możesz dodać komentarz.
towarzyskich
wyczynowych
nie uczestniczyłem/am
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin