Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Klasyfikacje - archiwum zobacz aktualne

Klasyfikacja Spinningowego GP WKS "Sów-pol"

Klasyfikacja spinningowego Grand Prix WKS "Sów-pol" w Dynowie w 2010 r. / w załączniku/... więcej

KLASYFIKACJA GENERALNA PODLODOWE GRAND PRIX W.K.S. „SÓW-POL” 2010

KLASYFIKACJA GENERALNA PODLODOWE GRAND PRIX W.K.S. „SÓW-POL” 2010 / KOŃCOWE WYNIKI W ZAŁĄCZNIKU/ ... więcej

Grand Prix Okręgu PZW Legnica 2009 w dyscyplinie muchowej

Klasyfikacje | 2009-10-29 | Publikujący: Okręg PZW w Legnicy

Udziałem wOkręgowych Zawodach Muchowych"Zakończenie Sezonu '2009", które odbyły siędnia25października 2009 r. na rzeceKaczawana odcinku odmiejscowości Rzymówka do autostrady, muszkarze naszego Okręguzakończyli rywalizację opunkty w klasyfikacji Grand Prix. Końcowa klasyfikacjaprzedstawia się następująco: L.p. Nazwisko i imię zawodnika Koło, klub Razem punktów Zajęte miejsce waga punkty 1. Pilszek Rafał Wilków "Pstrąg" 37980 113 1 2. Klimek Andrzej Legnica Miasto 28 740 106 2 3. Wojdyno Zenon Wilków "Pstrąg" 19 ...... więcej

Grand Prix Okręgu PZW Legnica 2009 w dyscyplinie spinningowej

Klasyfikacje | 2009-10-24 | Publikujący: Okręg PZW w Legnicy

Udziałem w Okręgowych Zawodach Spinningowych"Zakończenie Sezonu '2009", które odbyły się dnia18 października br. narzece Odra w Ścinawie, spinningiści naszego Okręguzakończyli rywalizację o punkty w klasyfikacji Grand Prix.Końcowa klasyfikacjaprzedstawia się następująco: Klasyfikacja indywidualna: L.p. Nazwisko i imię zawodnika Koło, klub Razem punktów Zajęte miejsce waga punkty 1. Iglik Sławomir Głogów "Kleń" 760 67 1 2. Bunkiewicz Mariusz Klub "Sum" 3 580 57 2 3. Sośnicki Henryk Orsk "Stodółka" 2 ...... więcej

Klasyfikacja Końcowa Spławikowego Pucharu OKS

Klasyfikacje | 2009-09-13 | Publikujący: Okręg PZW w Przemyślu

KLASYFIKACJA Końcowa Spławikowego Pucharu OKS - 2009 Lp. Nazwisko i imię Klub / Koło Torki 19.04 Radymno 03.05 Jarosław 19.07 Przemyśl 13.09 Punkty razem Zajęte miejsce 1 Bogdanowicz Jerzy San Przemyśl 10 6 10 10 36 I 2 Dąbrowicz Hamlet San Przemyśl 9 8 7 8 32 II 3 Kulikowski Kamil Jarosław 5 9 3 9 26 III 4 Grzegorzewski Paweł San Jarosław - 10 6 6 22 IV 5 Hałajko Henryk Jarosław 6 1 4 7 18 V 6 Kulikowski Janusz Jarosław - 3 9 4 16 VI 7 Wojtaszek Bartłomiej Hutnik Lubaczów 3 7 - - 10 VII 8 Pęcak Bogdan Hutnik ...... więcej

Klasyfikacja - XXIV Puchar J. Różańskiego

Klasyfikacje | 2009-07-06 | Publikujący: Okręg Nadnotecki PZW w Pile

Protokółklasyfikacji indywidualnej Zawodów o "XXIV Puchar J. Różańskiego" rozegranych w dniu 05.07.2009naZalewie Koszyce II... więcej

Spławikowe Mistrzostwa Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile w kat. Kobiet

Klasyfikacje | 2009-06-10 | Publikujący: Okręg Nadnotecki PZW w Pile

Protokół spławikowychMistrzostw Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile w kategorii Kobiet, które odbyły się Wdniu 07.06.2009 r. na Zalewie Koszyce II. ... więcej

Spławikowe Mistrzostwa Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile w kat. Kadetów

Klasyfikacje | 2009-06-10 | Publikujący: Okręg Nadnotecki PZW w Pile

Protokół spławikowychMistrzostw Okręgu Nadnoteckiego PZW w Pile w kategorii Kadetów, które odbyły się Wdniu 07.06.2009 r. na Zalewie Koszyce II. ... więcej

Kadry na rok 2009:

Klasyfikacje | 2009-02-20 | Publikujący: Okręg PZW w Chełmie

Dyscyplina spławikowa: Tomasz Dąbrowski Ch.S.M. Krzysztof Szyszkowski MPGK Mirosław Furman Krasnystaw Miasto Roman Dudzik Ruda - Huta Tomasz Bronicki Ch.S.M. Michał Knotowicz Ch.S.M. Dyscyplina spinningowa: Tadeusz Mulsson Wodnik Zbigniew Świszcz Chełm Miasto Krzysztof Sobierajski Łukasz Zdzisław Rękas Łukasz Mariusz Jaryniuk Chełm Miasto Waldemar Kołodziejczyk wodnik Dyscyplina gruntowa: Stanisław Wróbel Cementownia SUM Bogusław Staręgowski Ch.S.M. Zbigniew Wierzbicki Cementownia SUM Krzysztof Jędrzejewski Cementownia SUM Stefan Adamowski Escott ...... więcej

Grand Prix Okręgu PZW Legnica 2008 w kategorii młodzieżowej

Klasyfikacje | 2008-12-16 | Publikujący: Okręg PZW w Legnicy

Udziałem w Okręgowych Zawodach Wędkarskich Młodzieży o "Puchar Jesieni" młodzi wędkarze zakończyli rywalizację o punkty w młodzieżowej punktacji Grand Prix Okręgu w dyscyplinie spławikowej. Końcowaklasyfikacja przedstawia się następująco: Klasyfikacja w kategorii kadetów: Lp. Nazwisko i imię zawodnika Koło, klub Razem punktów Zajęte miejsce waga pkty - 1. Kiekszuk Eryk Chojnów Miasto 5 120 9 1 2. Łętowski Michał Chojnów Miasto 3 380 20 2 3. Ziarkowski Paweł Chojnów Miasto 4 ...... więcej

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Forum - ostatnio dodane wątki

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasza sonda

Czy uczestniczyłeś/aś w zawodach wędkarskich?
Możesz dodać komentarz.
towarzyskich
wyczynowych
nie uczestniczyłem/am
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin