Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Klasyfikacje zobacz archiwum

Klasyfikacja GPX po Zawodach Gruntowych Koła

Klasyfikacje | 2018-06-19 | Publikujący: Koło PZW Prudnik

W załączniku przedstawiamy klasyfikację GPX koła po Zawodach Gruntowych... więcej

Wędkarz Roku 2018, klasyfikacja po zawodach rozegranych w dniu 09.06.2018 r.

Klasyfikacje | 2018-06-14 | Publikujący: Koło PZW nr 34 MPWiK Wrocław

l.p. Nazwisko i imię zawodnika Punkty 1 Łyseńki Wiesław 83 2 Robak Marek 79 3 Gal Lesław 71 4 Słomianowski Jan 64 5 Walichnowski Jan 63 6 Wasilewski Mariusz 60 7 Janakowski Mikołaj 57 8 Łyczak Kamil 36 9 Janakowski Tomasz 32 10 Sawicki Zbigniew 28 11 Szafarowicz Andrzej 25 12 Pęzioł Lesław 24 13 Janus Krzysztof 23 14 Bocheński Grzegorz 20(1) 15 Falender Bogdan 20(2) 16 Łucki Mieczysław 19(5) 17 Olejniczak Henryk 19(6) 18 Olech Alojzy 17 19 Hołda Daniel 14 20 Celejewski Zbigniew 10 21 Blicharski Kazimierz 7 22 Klimecki ...... więcej

Spinningista Roku, klasyfikacja po zawodach rozegranych w dniu 09.06.2018 r.

Klasyfikacje | 2018-06-14 | Publikujący: Koło PZW nr 34 MPWiK Wrocław

l.p. Nazwisko i imię zawodnika Punkty 1 Łyseńki Wiesław 47 2 Gal Lesław 43 3 Wasilewski Mariusz 41 4 Robak Marek 37 5 Pęzioł Lesław 24 6 Łyczak Kamil 23 7 Słomianowski Jan 21 8 Walichnowski Jan 20 9 Łucki Mieczysław 18 10 Janakowski Mikołaj 15 11 Hołda Daniel 14 ... więcej

Wędkarz Spławikowy, klasyfikacja po zawodach rozegranych w dniu 26.05.2018 r.

Klasyfikacje | 2018-06-14 | Publikujący: Koło PZW nr 34 MPWiK Wrocław

l.p. Nazwisko i imię zawodnika Punkty 1 Słomianowski Jan 43 2 Janakowski Mikołaj 42 3 Walichnowski Jan 38 4 Łyseńki Wiesław 36(3) 5 Robak Marek 36(5) 6 Janakowski Tomasz 32 7 Sawicki Zbigniew 28 8 Gal Lesław 26 9 Szafarowicz Andrzej 25 10 Bocheński Grzegorz 20(1) 11 Falender Bogdan 20(2) 12 Janus Krzysztof 20(9) 13 Wasilewski Mariusz 19(4) 14 Olejniczak Henryk 19(6) 15 Olech Alojzy 17 16 Łyczak Kamil 13 17 Lelejewski Zbigniew 10 18 Blicharski Kazimierz 7 19 Klimecki Zbigniew 6 20 Łucki Mieczysław 1 ... więcej

Aktualna klasyfikacja Grand Prix 2018 po 4 turach

Przedstawiamy aktualną kalsyfikację spławikowego Grand Prix 2018 Koła PZW nr 46 SGL Carbon Racibórz. Prezentowane dane są wynikami po 4 z 7 tegorocznych tur (Otwarcie sezonu o Puchar Kapitana Sportowego, I i II tura spławikowych Mistrzostw Koła, Puchar Dyrektora SGL). Poniżej oznaczenia stosowanych skrótów: PKT - Punkty (zajęte miejsce) W - Waga OS - Otwarcie sezonu o Puchar Kapitana Sportowego MK I - Mistrzostwa Koła I tura MK II - Mistrzostwa Koła II tura PD - Puchar Dyrektora Cobex Niebecność na zawodach jest liczona: ilość wszystkich startujących ...... więcej

KLASYFIKACJE GP NA ROK 2018

Klasyfikacje | 2018-06-10 | Publikujący: Koło PZW-Iskra Kielce

Witam wszystkich W tym miejscu będą uaktualniane tebele GP na rok 2018. Pierwsza klasyfikacja to GP Koła 2018 - dotyczy zawodów podlodowych, spławikowych i gruntowych razem 5 zawodów, druga klasyfikacja to GP spinningowo-muchowe Koła 2018 - dotyczy zawodów spinnigowych, muchowych i spinningowo - muchowych razem 5 zawodów. Zgodnie z regulaminem GP na 2018 rok jako końcowy wynik każdego startującego zawodnika będę brane pod uwagę 4 zawody z 5 zaplanowanych z najlepszymi wynikami. Pozdrawiam PZ Aktualne na dzień 10.06.2018 - po 2 zawodach GP Spinnigowo ...... więcej

Klasyfikacje PZW Azoty za 2018r - spinning

Klasyfikacje | 2018-05-28 | Publikujący: KOŁO PZW AZOTY KĘDZIERZYN-KOŹLE

Juniorzy Lp. Nazwisko i imię 27,05 16,09 28,10 Razem 1 Werdin Ireneusz 1 2 Wiśniewski Dawid 2 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - W kategorii Junior wygrywa...wynikiem pkt.,a za nim kolejno ...pkt i...pkt. Seniorzy Lp. Nazwisko i imię 27,05 16,09 28,10 Razem 1 Rudolf Krzysztof 1 2 Szkudlarek Bartosz 2 3 Kobiałka Piotr 3 4 Fedurko Damian 4 5 Wiśniewski Ryszard 5 6 Wróblewski Marcel 5 7 Lewicki Rafał 5 8 Kadyła Adam 5 9 Czarnecki Marcel 5 10 Wieczorek ...... więcej

KLASYFIKACJA WĘDKARZ ROKU 2018

Klasyfikacje | 2018-05-26 | Publikujący: Koło PZW Zielona Góra nr 13

Klasyfikacja Wędkarz Roku Lp Nazwisko Imię Spławik Spinning Razem msce Uwagi 1. Orszulak Piotr 29 29 2 2. Nowak Henryk 26 8 34 1 3. Florczak Daniel 13 0 13 7 4. Młodzianowski Andrzej 18 0 18 3 5. Binek Jerzy 7 7 14 6. Tomaszewski Marek 8 8 11 7. Michajłów 4 4 15 8. Kielarski Piotr 0 0 0 19 9. Rybczyński Zenon 8 6 14 6 10 Bętlewski Grzegorz 0 0 19 11 Majewski Jan 15 15 5 12 Walczykiewicz Henrk 4 4 15 13 Jasiński Krzysztof 10 10 9 14 Mróz Anna 4 4 ...... więcej