Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Klasyfikacje zobacz archiwum

KLASYFIKACJA LIGA WĘDKARSKA ROKU 2018

NAZWISKO i imię Puchar Sekcji Sport. Mistrz Koła I tura Mistrz Koła II Tura Hadyś Małek Wisłok Suma punktów Najgorszy wynik Wynik końcowy 1 Balawender Bogdan 2 2 3 1 1 9 3 6 2 Skarbek Wiesław 7 1 7 3 2 20 7 13 3 Czapka Marcin 1 1 4 8 8 22 8 14 4 Drozdowski Wojciech 17 4 3 5 4 33 17 16 5 Ostrówka Andrzej 1 7 2 7 6 23 7 16 6 Potwora Bolesław 3 4 4 6 16 33 16 17 7 Tomaszewski Leszek 6 8 5 2 9 30 9 21 8 Dykiel Piotr 4 6 5 10 11 36 11 25 9 Kusek Jacek 9 9 6 16 3 43 16 27 10 Potwora Piotr 3 3 8 16 16 46 16 30 11 Bujak ...... więcej

Klasyfikacja GPX Koła

Klasyfikacje | 2018-09-20 | Publikujący: Koło PZW Prudnik

W załączniku klasyfikacja GPX koła po zawodach o Puchar Dyrektora Kauflandu.... więcej

Grand Prix Koła 2018

Klasyfikacje | 2018-09-18 | Publikujący: Koło PZW nr 136 Policyjne Gdynia

KLASYFIKACJA GENERALNA Grand Prix Koła 2018 http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/2304/wiadomosci/177172/pliki/2018_grand_prix.pdf" target="_blank... więcej

Aktualna klasyfikacja Grand Prix 2018 po 6 turach

Przedstawiamy aktualną kalsyfikację spławikowego Grand Prix 2018 Koła PZW nr 46 SGL Carbon Racibórz. Prezentowane dane są wynikami po 6 z 7 tegorocznych tur (Otwarcie sezonu o Puchar Kapitana Sportowego, I i II tura spławikowych Mistrzostw Koła, Puchar Dyrektora COBEX, Puchar Prezesa Koła, Puchar Sklepu Wędkarskiego Nemo). Poniżej oznaczenia stosowanych skrótów: PKT - Punkty (zajęte miejsce) W - Waga OS - Otwarcie sezonu o Puchar Kapitana Sportowego MK I - Mistrzostwa Koła I tura MK II - Mistrzostwa Koła II tura PD - Puchar Dyrektora Cobex PP - Puchar ...... więcej

KLASYFIKACJA WĘDKARZ ROKU 2018

Klasyfikacje | 2018-09-16 | Publikujący: Koło PZW Zielona Góra nr 13

Klasyfikacja Wędkarz Roku Lp Nazwisko Imię Spławik Spinning Razem msce Uwagi 1. Orszulak Piotr 37 37 2 2. Nowak Henryk 36 17 53 1 3. Florczak Daniel 13 0 13 9 4. Młodzianowski Andrzej 18 0 18 5 5. Binek Jerzy 9 9 17 6. Tomaszewski Marek 8 8 19 7. Michajłów 4 4 23 8. Kielarski Piotr 0 0 0 22 9. Rybczyński Zenon 8 6 14 7 10 Bętlewski Grzegorz 0 0 26 11 Majewski Jan 21 21 4 12 Walczykiewicz Henrk 4 4 23 13 Jasiński Krzysztof 10 10 13 14 Mróz Anna 8 8 ...... więcej

KLASYFIKACJA 2018 - PZW "KARAŚ" Olszanka

Klasyfikacje | 2018-09-16 | Publikujący: Koło PZW "KARAŚ" Olszanka

W załączniku przedstawiamklasyfikację przed ostatnimi zawodami. Wiceprezes d/s sportu, Jacek Suchoń.... więcej

KLASYFIKACJA SPŁAWIK 2018

Klasyfikacje | 2018-09-16 | Publikujący: Koło PZW Zielona Góra nr 13

Lp Nazwisko Imię 14.4 12.5 26.5 15.9 29.9 pkt msce 1 Orszulak Piotr 10 9 10 8 37 2 Nowak Henryk 9 10 7 10 36 3 Popławski Michał 8 7 9 24 4 Janiszewski Tadeusz 7 6 1 14 5 Florczak Daniel 6 7 0 13 6 Młodzianowski Andrzej 5 5 8 18 7 Binek Jerzy 3 4 2 9 8 Tomaszewski Marek 2 6 8 9 Michajłów /m/ Martyna 1 1 10 Kielarski Piotr 0 0 11 Rybczyński Zenon 0 3 5 8 12 Nadolny Arek 0 0 13 Bętlewski Grzegorz 0 0 14 Majewski Jan 9 6 6 21 15 Walczykiewicz Henryk ...... więcej

Wędkarz Roku 2018, klasyfikacja po zawodach rozegranych w dniu 08.09.2018 r.

Klasyfikacje | 2018-09-11 | Publikujący: Koło PZW nr 34 MPWiK Wrocław

l.p. Nazwisko i imię zawodnika Punkty 1 Łyseńki Wiesław 93 2 Robak Marek 86 3 Gal Lesław 80 4 Słomianowski Jan 70 5 Walichnowski Jan 68 6 Wasilewski Mariusz 60 7 Janakowski Mikołaj 57 8 Łyczak Kamil 36 9 Janakowski Tomasz 32 10 Sawicki Zbigniew 30 11 Falender Bogdan 28 12 Szafarowicz Andrzej 25 13 Bocheński Grzegorz 24 14 Pęzioł Lesław 24 15 Janus Krzysztof 23 16 Łucki Mieczysław 19 17 Olejniczak Henryk 19 18 Olech Alojzy 18 19 Hołda Daniel 14 20 Lelejewski Zbigniew 10 21 Klimecki Zbigniew 9 22 Blicharski Kazimierz 7 23 Haraburda ...... więcej

Wędkarz Spławikowy, klasyfikacja po zawodach rozegranych w dniu 08.09.2018 r.

Klasyfikacje | 2018-09-11 | Publikujący: Koło PZW nr 34 MPWiK Wrocław

l.p. Nazwisko i imię zawodnika Punkty 1 Słomianowski Jan 49 2 Łyseńki Wiesław 46 3 Walichnowski Jan 43(2) 4 Robak Marek 43(4) 5 Janakowski Mikołaj 42 6 Gal Lesław 35 7 Janakowski Tomasz 32 8 Sawicki Zbigniew 30 9 Falender Bogdan 28 10 Szafarowicz Andrzej 25 11 Bocheński Grzegorz 24 12 Janus Krzysztof 20 13 Wasilewski Mariusz 19(4) 14 Olejniczak Henryk 19(6) 15 Olech Alojzy 18 16 Łyczak Kamil 13 17 Lelejewski Zbigniew 10 18 Klimecki Zbigniew 9 19 Blicharski Kazimierz 7 20 Łucki Mieczysław 1 ... więcej

Nasze wiadomości

Kalendarz imprez

Forum - ostatnio dodane wątki

Komentowane wiadomości