Wyniki zawodów zobacz archiwum

Spinningowe Mistrzostwa Koła 2018

Mistrz Koła - Nowicki Stanislaw - 5 pkt sekt 2740 pkt za ryby I Wicemistrz Koła - Sobisiak Piotr - 7 pkt sekt 2170 pkt za rybyII Wicemistrz Koła - Gracz Jan 16 pkt sek 440 pkt za ryby4. Ludwikowski Zdzisław - 19 pkt sekt 170 pkt za ryby5. Woźniak Przemysław - 20 pkt sekt 230 pkt za ryby6. Cichocki Andrzej - 21 pkt sekt 130 pkt za ryby... więcej

Zawody spinningowe Puchar Warty 2018

W dniu 27 października 2018 r.na rzece Warcie we Wiórku rozegrane zostały ostatnie tegoroczne zawody wędkarskie Koła w dyscyplinie spinningowej. W zawodach wzięło udział 9 osób. W zawodach zwyciężyli: 1. Stanisław Nowicki 520 pkt 2. Piotr Pastok 480 pkt 3. Aleksander Andrejczuk 260 pkt 4. Piotr Sobisiak 240 pkt NK. Gracz Jan, Ludwikowski Zdzisław, Cichocki Andrzej, Brzostowicz Marian, Krystian Rynarzewski... więcej

HENRYK NOWAK WYGRYWA ZAWODY SPINNINGOWE NA ZAKOŃCZENIE SEZONU W 13

Wyniki zawodów | 2018-10-27 | Publikujący: Koło PZW Zielona Góra nr 13

Prezes Koła Henryk Nowak dał popois skuteczności w zawodach spinningowych kończących rywalizację w 2018 roku. Złowił 19 pieknych okoni co dało wynik 3000 pkt, zaliczył też najwiekszą rybę okoń 30,7 cm. Pozostałych pięciu wędkarzy , którzy punktowaliteż może pochwalić się niezłymi rezultatami. Niestety porażkę ponieśli ci którzy nastawili się na grube ryby, było ich 5 /zeszli z łowiska na zero/ .Dominowały okonie powyżej 20 cm , trafiały się nieymiarowe szczupaki i sandaczyki. Wspólnie podjęliśmy decyzję by zorganizować jeszcze jedne ...... więcej

27.10.2018. Wyniki zawodów spiningowych.

Przedstawiamy wyniki z zawodów spiningowych ,które odbyły się na J. Skolity dnia 27.10.2018r. W konkurencji brało udział 22 zawodników. Zawody rozpoczęliśmy o godzinie 6:00 i trwały do godziny 11:00. Rywalizacja była duża, chodź pogoda nas nie rozpieszczała. Po czterech godzinach rywalizacji i walki z silnym wiatrem spłyneliśmy do brzegu ,aby przystąpić do ważenia złowionych okazów. Po kilku minutach wyłoniliśmy zwycięzców. I tak. Pierwsze miejsce zajął Dariusz Żygo łowiąc ryby o łącznej wadze 2,115kg. Drugie miejsce zajął ...... więcej

"TOWARZYSKIE ZAWODY SPŁAWIKOWO-GRUNTOWE"

Wyniki zawodów | 2018-10-26 | Publikujący: Koło PZW Korfantów

W sobotę 21 października 2018 roku, Zarząd Koła zorganizował na żwiraku "Korfantów" w Malerzowicach, towarzyskie zawody wędkarskie spławikowo-gruntowe w ramach projektu "Ekologia i ochrona zwierząt oraz dziedzictwa przyrodniczego w 2018 roku". W zawodach wystartowało 24 zawodników (w tym 1 junior) w dwóch grupach wiekowych. Ryby brały słabo, pogoda nie rozpieszczała.Klasyfikacja zawodów przedstawia się następująco:Grupa pierwsza powyżej 55 lat:============================== Nazwisko i imię | Waga |==============================1. Żabiński Mariusz ...... więcej

Wyniki zawodów spinningowych, rozegranych w dniu 20.10.2018 r.

Wyniki zawodów | 2018-10-25 | Publikujący: Koło PZW nr 34 MPWiK Wrocław

L.p. Nazwisko i imię zawodnika Waga Punkty 1 Lasota Paweł 5990 18 2 Przodała Stanisław 4860 17 3 Bilski Stanisław 3475 16 4 Walichnowski Jan 2490 15 5 Pęzioł Lesław 2335 14 6 Szafarowicz Andrzej 2120 13 7 Sawicki Zbigniew 1625 12 8 Chrzanowski Wiesław 1290 11 9 Słomianowski Jan 1030 10 10 Blicharski Kazimierz 800 9 11 Łyseńki Wiesław 440 8 12 Robak Marek 340 7 13 Gal Lesław 310 6 14 Wasilewski Mariusz 240 5 15 Falender Bogdan 110 4 W zawodach wzięło udział 18 zawodników łącznie złowili 27.265 kg ryby. ... więcej

Zawody wędkarskie "Zakończenie Sezonu 2018r"

Wyniki zawodów | 2018-10-24 | Publikujący: Koło PZW Nr 25 Szopienice

W dniu 20.10.2018r. o godz.07:00 do godz.13:00 odbyły się Zawody Zakończenia Sezonu 2018r. w Kole nr 25 Szopienice na zbiorniku wodnym 317 HUBERTUS I , w których wzieło udział 16 zawodników. I miejsce zajeł Kol. Adam Baluch - 2255 punktów. II miejsce zająła Kol. Krzysztof Łasiński - 1640 punktów. III miejsce zajął Kol. Henryk Adamski - 1375 punktów IV miejsce zajął Kol. Jacek Żalinski - 780 punktów V miejsce zajął Kol. Roman Szostek - 435 punktów VI miejsce zajął Kol.Andrzej Plewniak - 380 punktów VII miejsce ...... więcej

Zawody o Puchar Gospodarza Wody i Komendanta SSR Koła nr 25 Szopienice 2018r.

W dniu 12.10.2018 r. o godz.7 : 00 odbyły się Zawody o Puchar Gospodarza Wody i Komendanta SSR Koła nr 25 Szopienice 2018r.w Kole nr 25 Szopienice na zbiorniku wodnym 317 / HUBERTUS I, w którym wzięło udział 12 zawodników. W zawodach uczestniczyło 12 zawodników. I miejsce zajął Kol. Marek Strzewiczek - 1120 punktów. II miejsce zajął Kol. Zbigniew Kempka - 1070 punktów. III miejsce zajął Kol. Andrzej Psiuk - 1000 punktów IV miejsce zajął Kol. Krzysztof Łasiński - 860 punktów V miejsce zajął Kol. Krzysztof Śnieguła - 490 ...... więcej

Zakończenie sezonu 2018, 14.10, kanał Nietkowicki Środkowy

Wyniki zawodów | 2018-10-24 | Publikujący: Koło PZW Zielona Góra nr 27

Wędkarze niby zmęczeni całym sezonem, jednak rozbiegane oczka analizują wyniki z tabeli za rok - 2018. Innych przygnała ciekawość i chęć kibicowania w ostatnich zawodach. A może coś jeszcze w ostatnim dniu namiesza się w kolejności, bo przecież w ubiegłym roku tak było. Cała, zapisana dwudziestka wędkarzy gotowa do zawodów. Stanowiska wyznaczone „PREZESUNIO" - BOGUSŁAW PLEKANIEC, SZCZEGÓŁOWO PODSUMOWAŁ ROK 2018. ‘'BABOLINDA" - WICEPREZES KOŁA - BOGUSIA HAJDASZ zdała relację z przebiegu zawodów dla dzieci i młodzieży ‘GRAND ...... więcej