Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

Komunikat zawodów spinningowych Eliminacje Grand Prix Okręgu Lubelskiego - rzeka Wieprz, 07.05.2017

Komunikaty | 2017-04-21 | Publikujący: Koło PZW Lublin Haczyk

Zawody eliminacyjne GPX (I tura) zgodnie z terminarzem imprez sportowych zostaną zorganizowane w dniu 07.05.2017 r. (niedziela) na rzece Wieprz w okolicach miejscowości Nielisz, Ujazdów, Wirkowice Pierwsze. Zakończenie zawodów odbędzie się przy stawie w m. Izbica. Organizatorem zawodów jest Klub Spinningowo - Muchowy Polskiego Związku Wędkarskiego Fenix Lublin.  I.  Miejsce zbiórki

Godz. 5.00 na placu przed szkołą w miejscowości Nielisz.  

 

II. Zasady sportowe:

  • Zawody zostaną rozegrane w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej (klubowej), żywą rybą.
  • Zawody będą zaliczane do punktacji indywidualnej całego cyklu elim Grand Prix zgodnie z ZOSW i regulaminem GPx OL, jak również punktowane do ogólnej klasyfikacji drużynowej całego cyklu Grand Prix.
  • W zawodach elim GPx OL w celu ustalenia punktacji drużynowej, zaliczone zostaną trzy najlepsze wyniki w poszczególnych sektorach zawodników jednego Klubu.
  • Zawody rozegrane zostaną jedną siedmiogodzinną turą,
  • Ryby dopuszczone do punktacji zgodnie z ZOSW. Wymiary zgodne z RAPR.
  • Ze względu na fakt, że zawody zostaną rozegrane żywą rybą zawodnik musi posiadać siatkę z obręczami (minimum 30 cm średnicy) do przechowywania żywych ryb. Zalecany jest również podbierak.
  • Prawo startu mają wszyscy chętni zawodnicy posiadający zezwolenie na wody Okręgu Lubelskiego.

III. Teren zawodów

Zawody rozegrane zostaną na rzece Wieprz w okolicach miejscowości Nielisz, Ujazdów i Wirkowice Pierwsze w trzech sektorach - czwarty sektor rezerwowy.

Sektor A - start na sektorze na łące około 200 m poniżej mostu drogowego w m. Nielisz. Sektor zlokalizowany na prawym brzegu rzeki Wieprz, zaczyna się około 300 m poniżej zapory czołowej Zbiornika Nielisz, a kończy na łuku rzeki przy linii energetycznej.

Sektor B - start na sektorze przy kościele (kaplicy) w miejscowości Ujazdów. Sektor zlokalizowany na lewym brzegu rzeki Wieprz, zaczyna się od ujścia rowu przebiegającego przy Dworze Ujazdowskim do rzeki Wieprz, a kończy na wysokości ujścia rowu od strony miejscowości Tarzymiechy Drugie (druga strona rzeki)

Sektor C - start na sektorze przy moście drogowym w m. Wirkowice Pierwsze. Sektor zlokalizowany na prawym brzegu rzeki Wieprz, początek sektora około 200 m w górę rzeki od mostka przy skarpie do łuku drugiego ostrego meandra rzeki Wieprz w dół rzeki od miejsca startu.

Sektor D (rezerwowy) - start na środku sektora przy drodze pomiędzy miejscowościami Wirkowice i Tarnogóra. Sektor zlokalizowany na prawym brzegu rzeki Wieprz, zaczyna się od ujścia rowu na wysokości przydrożnej kapliczki, a kończy przed łukiem rzeki poprzedzającym długa prostą.  

 

Interaktywna mapa z zaznaczonymi sektorami:
https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=18tejQNmykZjU6axPanE1sEwRzsw&ll=50.87348099999999%2C23.08110597000723&z=12

 

  IV. Trening Trening dopuszczony jest do 3 maja 2017 r . W dniach 4 - 6 maja 2017 r. wędkowanie przez uczestników zawodów jest zabronione pod rygorem dyskwalifikacji w zawodach.        

 

V. Zasady finansowe Organizator w dniu zawodów pobiera opłatę startową w wysokości 15 zł. W ramach opłaty startowej organizator zapewnienia obsługę sędziowską, puchary dla zawodników w klasyfikacji indywidualnej (trzy pierwsze miejsca) oraz napoje chłodzące. Informacja tylko dla klubów - dodatkowa wpłata w przypadku zawodników reprezentujących wędkarskie kluby sportowe wynosi 15 zł.  

 

 

VI. Zgłoszenia do zawodów

W celu właściwego przeprowadzenia zawodów w tym określenie ilości sektorów prosimy o przesłanie potwierdzenia uczestnictwa w zawodach do dnia 02.05.2017 r. z podaniem imienia i nazwiska zawodnika oraz przynależności do klubu/koła. Przedstawiciele klubu proszeni są o przesłanie zbiorczych zgłoszeń. Zgłoszenia proszę wysyłać na adres mailowy: tomaszmatyjasek@op.pl lub zgłaszać sms: 660 39 39 39.  

 

VII. Posiłek

Organizator dla osób chętnych zapewnia posiłek w cenie 15 zł. Kluby oraz zawodnicy indywidualni zostaną obciążeni opłatą za posiłek zgodną z deklaracją zgłoszenia, którą należy przesłać do organizatora do dnia 02.05.2017 r. Posiłek będzie wydawany w miejscu zakończenia zwodów w przy stawie w m. Izbica  

 

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM ZAWODÓW

5.00 - 5.20 - potwierdzenie uczestnictwa w zawodach (m. Nielisz)

5.20 - 6.20 - otwarcie, losowanie

6.20 - 7.00 - przygotowania, wyjazd na miejsca startu w sektorach.

7.00 - 14.00 - czas trwania zawodów

14.00 - 14.30 - zdanie kart startowych

15.00 - 16.00 - obiad (m. Izbica)

15.00 - 16.30 - prace komisji sędziowskiej (m. Izbica)

16.30 - ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów, zakończenie zawodów (m. Izbica),  

 

O wszelkich zmianach w zawodach decyduje organizator.

Kontakt w sprawach organizacyjnych: Tomasz Matyjasek: tel. 660 39 39 39; tomaszmatyjasek@op.pl Michał Bartoszek: tel. 505105355; michal.bartoszek@o2.pl    

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.