Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Komunikaty

Komunikat zawodów spinningowych Grand Prix Okręgu Lubelskiego - rzeka Wieprz, 07.05.2017

Komunikaty | 2017-04-21 | Publikujący: Koło PZW Lublin Haczyk

awody GPx (I tura) zgodnie z terminarzem imprez sportowych zostaną zorganizowane w dniu 07.05.2017 r. (niedziela) na rzece Wieprz w okolicach miejscowości Izbica - Tarnogra. Organizatorem zawodów jest Klub Spinningowo - Muchowy Polskiego Związku Wędkarskiego Fenix Lublin.


  I.  Miejsce zbiórki

Godz. 5.00 przy stawie w Izbicy (obok jazu na rzece Wieprz) - w załączeniu mapka.  

 

II. Zasady sportowe:

 • Zawody zostaną rozegrane w klasyfikacji indywidualnej i drużynowej (klubowej), żywą rybą.
 • Zawody będą zaliczane do punktacji indywidualnej całego cyklu Grand Prix zgodnie z ZOSW i regulaminem GPx OL, jak również punktowane do ogólnej klasyfikacji drużynowej całego cyklu Grand Prix.
 • W zawodach GPx OL w celu ustalenia punktacji drużynowej, zaliczone zostaną trzy najlepsze wyniki w poszczególnych sektorach zawodników jednego Klubu.
 • Zawody rozegrane zostaną jedną siedmiogodzinną turą,
 • Ryby dopuszczone do punktacji zgodnie z ZOSW. Wymiary zgodne z RAPR.
 • Ze względu na fakt, że zawody zostaną rozegrane żywą rybą zawodnik musi posiadać siatkę z obręczami (minimum 30 cm średnicy) do przechowywania żywych ryb. Zalecany jest również podbierak.
 • Prawo startu mają: zawodnicy zajmujący miejsca od 1 do 27 w klasyfikacji końcowej
  całego cyklu Spinningowego Grand Prix Okręgu Lubelskiego 2016 oraz zawodnicy
  zajmujący miejsca od 1 do 6 w klasyfikacji końcowej całego cyklu Eliminacji do
  Spinningowego Grand Prix Okręgu Lubelskiego 2016. Imienna lista uprawnionych zawodników dostępna jest na stornie www.klubfenix.pl w zakładce GP.

 

III. Teren zawodów

Zawody rozegrane zostaną na rzece Wieprz w okolicach miejscowości Izbica - Tarnogóra w trzech sektorach.

Sektor A - start na sektorze na łuku rzeki przy starym nieczynnym moście drewniano - stalowym w m. Tarnogóra. Dojazd do miejsca startu - przed cmentarzem naprzeciwko sklepu zjazd w lewo w drogę gruntową. W przypadku opadów deszczu z uwagi na stromy zjazd, nie zjeżdżamy a samochód zostawiamy przy ulicy po lewej stronie przed skrzyżowaniem / cmentarzem.   Sektor zlokalizowany na lewym brzegu rzeki, zaczyna się od zakrętu poprzedzającego długa prostą (na wysokości łuku szosy około 1 km za skrzyżowaniem przy cmentarzu) a kończy przy nieczynnym moście.

Sektor B - start na sektorze przy mostku zlokalizowanym w m. Tarnogóra. Dojazd do miejsca startu - przed remizą strażacką skręcamy w lewo w drogę asfaltową. Sektor zlokalizowany na prawym brzegu rzeki, zaczyna się od nieczynnego mostu, a kończy około 200 m przed jazem piętrzącym. Sektor obejmuje również starorzecze zlokalizowane niedaleko miejsca startu.

Sektor C - start na sektorze przy moście obok miejsca zbiórki. Sektor zlokalizowany na prawym brzegu rzeki, zaczyna się od mostu drogowego przy miejscu startu, a kończy się przy ujściu rowu około 500 m poniżej drewnianego mostu.  

 

IV. Trening

Trening dopuszczony jest do 3 maja 2017 r . W dniach 4 - 6 maja 2017 r. wędkowanie przez uczestników zawodów jest zabronione pod rygorem dyskwalifikacji w zawodach.    

 

V. Zasady finansowe

Organizator w dniu zawodów pobiera opłatę startową w wysokości 15 zł. W ramach opłaty startowej organizator zapewnienia obsługę sędziowską, puchary dla zawodników w klasyfikacji indywidualnej (trzy pierwsze miejsca) oraz napoje chłodzące. Informacja tylko dla klubów - dodatkowa wpłata w przypadku zawodników reprezentujących wędkarskie kluby sportowe wynosi 20 zł.  

 

VI. Posiłek

Organizator dla osób chętnych zapewnia posiłek w cenie 15 zł. Kluby oraz zawodnicy indywidualni zostaną obciążeni opłatą za posiłek zgodną z deklaracją zgłoszenia, którą należy przesłać do organizatora do dnia 02.05.2016 r. Posiłek będzie wydawany w miejscu zakończenia zwodów.  

 

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM ZAWODÓW

5.00 - 5.30 - potwierdzenie uczestnictwa w zawodach

5.30 - 6.30 - otwarcie, losowanie

6.30 - 7.00 - przygotowania, wyjazd na miejsca startu w sektorach.

7.00 - 14.00 - czas trwania zawodów

14.00 - 14.30 - zdanie kart startowych

15.00 - 16.00 - obiad

15.00 - 16.30 - prace komisji sędziowskiej

16.30 - ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów, zakończenie zawodów  

 

O wszelkich zmianach w zawodach decyduje organizator.

Kontakt w sprawach organizacyjnych: Tomasz Matyjasek: tel. 660 39 39 39; tomaszmatyjasek@op.pl Radosław Nastaj: tel. 502 288 648; radek1978@go2.pl 

 

Link do mapy interaktywnej:

https://www.google.com/maps/d/viewer?hl=pl&hl=pl&authuser=0&authuser=0&mid=1oZsG6cmllVsfDV03fhvcBR2lNfw&ll=50.89741334361152%2C23.130860949999942&z=15   

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.