Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Nasi na lodzie

Aktualności | 2019-03-01 | Publikujący: Sport w Lublinie

Tegoroczny sezon wędkarski na lodzie dobiegł końca.
Jako nieliczni rozegraliśmy Podlodowe Mistrzostwa Okręgu, sezon był szarpany raz był lód, raz go nie było albo był za ,,chudy", można powiedzieć dobry miesiąc wędkowania i może klika dni.
Główny Kapitanat Sportowy za pośrednictwem Okręgu PZW w Nowym Sączu zrealizował Podlodowe Mistrzostwa Polski w sześciu turach organizując w lutym dwukrotnie zawody na zbiorniku Czorsztyn.
Mieliśmy grupę zapaleńców, których Okręg wsparł na starcie:
1. Sławek Kasprzak Koło - Lin Czuby start indywidualny
2. Stanisław Tanikowski - Trener

Drużyna Okręg Lublin -Świdnik WSK
1. Sławomir Juć
2. Marek Winiarski
3. Marcin Kozłowski
4. Krzysztof Tymicki
5. Michał Karwat
6. Damian Adamek
7. Zbigniew Tokarski

Dla większości był to dziewiczy start na tego typu zawodach, nikt nie oczekiwał nie wiadomo jakiego wyniku. Miejmy nadzieję, że jak będą chęci i zdrowie to za rok koledzy też wystartują przekuwając zdobyte doświadczenie na lepszy wynik.

Podziękowania dla Kół PZW Lublin Lin Czuby, Świdnik WSK za wsparcie dla zawodników, dodatkowo Urząd Miejski Świdnik, Starostwo Powiatowe Świdnik, firmy Remondis i Pegimek.

 

Tekst za zgodą uczestników
R.B.

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (7)

 • endriu... Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

  Gp.splawikowe , feeder , spining jest. Gp. Podlodowe jeszcze brak. Mysle ze z tych startow prosto wyłonic kadre okregu. To mysle ze troszke sie podobijamy do drzwi OKS. "Leszcz" Kock

 • Samoń Tomasz Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

  tomaszsamon

  A kim jest witaj? Może się przedstawisz?
  Kadry okręgu warto powołać we wszystkich dyscyplinach. Niestety nie słyszałem, aby w tym roku OKS miał takie plany. Byłem na spotkaniu OKS dotyczącym spławikowego GPO 2019, kolega był na takim samym odnośnie feedera i nic sobie nie przypominam, aby ktoś z OKS rzucił hasło "powołamy kadrę okręgu". A jeśli nawet to na jakich zasadach? Żeby nie powstał bubel jak w przypadku "oceny kół"...

 • endriu... Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

  Jakie zawody będą brane pod uwagę. Czy tylko klubowe. Czy okregowe. Czy moze wszystkie razem. Czy do Okregowego klubu zostaje sie powolanym. A moze trzeba sie do niego zapisac i startowac we wszystkich zawodach.

 • witaj Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

  Okręgowy Klub nie jest wyrejestrowany i w tym roku powołamy taką kadrę mając na uwadze 2 letni cykl naszych zawodów i MP.Kadra będzie liczyć 10 osób.W przyszłym roku Okręg Lublin będzie 5 naszych reprezentantów na MP .

 • endriu... Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

  Jestem za. Wlasnie o takie cos chodzi. Sam tylko nie wiem jak to zaczać. Może ktoś coś podpowie. Razem łatwiej.

 • Samoń Tomasz Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

  tomaszsamon

  Nie tak dawno proponowałem utworzenie Okręgowego Wędkarskiego Klubu Sportowego. Do tego należałoby wprowadzić 2-letnią klasyfikację we wszystkich metodach (sumować wyniki z GPO oraz MO), w ten sposób wyłoni się kadra, która mogłaby startować w zawodach ogólnopolskich.
  Może warto byłoby ten pomysł powołać do życia?

 • endriu... Data dodania: 1 rok temu Oceń: 0 + / -

  Proponowal bym aby na takie zawody jak Mistrzostwa Polski jechali zawodnicy np.z pierwszej 10 Mistrzostw okregu. A najlepiej najlepsi z calego cyklu GP. Okregu. Trzeba dac szanse innym. A napewno sa lepsi w okregu.