Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Wędkujące dzieci na Bratoszowie.

Odbyła się druga tura wędkowania dzieci na Bratoszowie w ramach akcji „Wakacje z wędką". Zamówiona pogoda dopisała aż zanadto, wędkowanie odbywało się od godziny 8 rano do godziny 11.oo., dlatego uniknęliśmy południowego skwaru. Po godzinie 11., wszyscy uczestnicy przystąpili do pieczenia kiełbasek na ognisku.

Koledzy z Koła PZW Pieszyce, wymurowali nowe palenisko (na zdjęciu), przy którym w trakcie pieczenia kiełbasek wymieniano wrażenia w wędkowania. Dzieci łowiły leszcze, płocie, liny, okonie, mając świetną zabawę i naukę. W trakcie pieczenia i spożywania kiełbasek, co nie którzy uczestnicy już pytali o następną taką akcje, która jest planowana na 3 sierpnia. Wkrótce ukażą się ogłoszenia-zaproszenia na „Wakacje z wędką".

 

Straż Rybacka którą ma zaszczyt reprezentować, raz, dwa razy do roku organizuje zawody współpracując z różnymi Kołami PZW. Z Kołem PZW Pieszyce współpracuje po raz pierwszy i myślę że, nie po raz ostatni. Większość Kół PZW w naszym powiecie funkcjonuje już wiele dziesięcioleci i organizowały wiele, wiele zawodów i imprez wędkarskich. Koło PZW Pieszyce, istnieje od 18.09.2011r., i przyznam szczerze że, to świetnie zorganizowane i aktywne Koło.

 

Pragnę podziękować Kolegom z aktywu Koła PZW Pieszyce,                                                                     za ich zaangażowanie na rzecz dzieci naszego powiatu.

 

Z wędkarskim pozdrowieniem Wiesław Rykalski.

 

 

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

 • RYKALSKI WIESŁAW Data dodania: 6 lat temu Oceń: 0 + / -

  zubero62

  Rysiu jaki nauczyciel taki uczeń, a przecież to ty jesteś moim nauczycielem.

  Pozdrawiam ciebie serdecznie.

 • Telus Ryszard Data dodania: 6 lat temu Oceń: 0 + / -

  misiek7

  Fajna sprawa z tą incjatywą,myślę że to nie jednoroczna akcja,i wpisz sie w krajobraz w następnych latach.Gratulacje Wiesiu widze że robisz postępy,i tak trzymaj.Powodzenia.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Gdyby w całym PZW, wprowadzono zasadę „złów i wypuść” czyli zakaz zabierania ryb do domu, to czy dalej pozostał byś członkiem PZW i łowił tylko zgodnie z ta zasadą?
Tak
Nie
Nie mam zdania
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin