Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Kuźnia kadr.

Tytuł mojego felietonu, może trochę trąci poprzednią epoką słusznie minioną, ale świetnie pasuje do faktów które chcę opisać.

Społeczna Straż Rybacka Powiatu Dzierżoniowskiego kojarzy się Wam z problemami, powiedzmy wprost represjami, choć powoli zaczynacie zmieniać postrzeganie SSR.


Wielu wędkarzy zaczyna doceniać nasze działania, widząc i porównując to co było, a co jest obecnie. Myślę i mam nadzieje cofając się pamięcią wstecz że, to zauważacie.


Społeczną Straż Rybacką nie tworze ja jako komendant powiatowy ale szeregowi strażnicy, i to Oni są przysłowiową solą naszej formacji.


Większość strażników SSR naszego powiatu, poza działalnością w SSR, poświęca również aktywnie swój czas, w swoich macierzystych Kołach PZW i Stowarzyszeniach Wędkarskich.


Przedstawię Wam dwie przykładowe sylwetki strażników, o to one:. Radosław Działa-straznik SSR współredaktor naszej strony internetowej SSR, w ciągu kilku lat wykazał się talentem organizacyjnym w macierzystym kole i w SSR. Dziś Radek jest komendantem Grupy SSR-Bielawa, samodzielnym administratorem strony internetowej koła PZW Bielawa, Vice-Prezesem Koła Bielawa.


Jak widzicie Radek ma bardzo dużo obowiązków i zajęć oraz cieszy się zaufaniem wielu osób.


Następną osobą, strażnikiem SSR, jest Rafał Kozłowski. Rafał został powołany do SSR w marcu br. W miesiącu maju został współredaktorem naszej strony SSR. Ale już w miesiącu lipcu został samodzielnym administratorem strony internetowej koła PZW Diora.

  

Jak zauważyliście wygląda na to że, nie mam szczęścia do współredaktorów strony, a może z SSR wychodzą samodzielni administratorzy stron internetowych? 


Oczywiście Radek i Rafał którzy administrując już swoimi stronami internetowymi nie są wyjątkami aktywności strażników SSR, są tylko przykładami działalność strażników w takich organizacjach wędkarskich jak Koła PZW, i w Stowarzyszenia.


Opisałem tylko dwa przykłady a właściwie sylwetki dwóch strażników. Proszę uwierzcie mi że, jest wielu, wielu, strażników SSR, poświęcających swój czas miedzy SSR a macierzystą organizacją wędkarską.


Z dumą mogę powiedzieć że, SSR jest przysłowiową kuźnią kadr.


A może się mylę?


Może to organizacje wędkarskie są kuźnią kadr dla Społecznej Straży Rybackiej Powiatu Dzierżoniowskiego.


Zostawiam to do Waszej oceny i komentarzy.


Z wędkarskim pozdrowieniem Wiesław Rykalski.          

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • arnie Data dodania: 6 lat temu Oceń: 5 + / -

  arnie

  "grzegorz_jakubiak: ...opisane tak jak by to co robią było czymś wyjątkowym,..."


  mylisz się, to co robią jest czymś wyjątkowym a opisane to jest nawet zbyt skromnie.

 • RYKALSKI WIESŁAW Data dodania: 6 lat temu Oceń: 6 + / -

  zubero62

  Szanowny Grzegorzu, kto dał tobie prawo oceny SSR. Na jakiej podstawie i jakich faktach wydajesz o nas opinie? Nawet nie wiesz ile kłusoli w tym roku złapaliśmy. Potrafisz tylko narzekać i krytykować niestety jak większość wędkarzy. Ale jak jest zebranie sprawozdawcze to ich niema. I żebyś wiedział to jest fabryka talentów, ludzi którzy coś robią a ty czym się pochwalisz? Ze mnie nie lubisz? Jeżeli jak piszesz ja bełkocze to po co pchasz się ze swoimi komentarzami, rozumiem w ten sposób możesz zaistnieć.

  Przypominasz mi kogoś, który był jedynym sprawiedliwym, cytował mi wiele przepisów i gdzieś mi się zawieruszył. Może to ty???????????????????? Bo on często zmieniał loginy. A tak na marginesie, opisałem dwoje młodych ludzi którzy są utalentowani, i poświęcają wiele swojego czasu na rzecz wędkarstwa, krytykowanie ich uważam za niesmaczne, wręcz obrzydliwe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • grzegorz_jakubiak Data dodania: 6 lat temu Oceń: -6 + / -

  Rozwiń