Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Odłowy kontrolowane.

Witam, od czasu do czasu należy sprawdzić rybostan na danym akwenie, tym razem padło na Owiesno.

W dniu 1 października 2014r., miałem przyjemności wraz ze strażnikami SSR, oraz prezesem Koła PZW Bielawa, obserwować odłowy kontrolowane.

Polegało to na postawieniu sieci o długości 400m na okres 60 min.

Zapraszam do foto relacji z odłowów.

Pozdrawiam Wiesław Rykalski.

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • Bogusław Data dodania: 6 lat temu Oceń: 2 + / -

  Panie Wieśku, jak przez ostatnie lata karpie, były chore, to nikt się tym nie interesował ,wędkarze zgłaszali, na portalach społecznościowych były zdjęcia opisy ,w TV Sudecka też było o chorych karpiach i co i nic, żadnej reakcji z żadnej ze strony . A teraz odłowy i karpia nie ma-- przecież to śmiechy na sali.Owiesno według mojej oceny to jest zbiornikiem eksperymentalnym ponieważ- wywożony był tam asfalt- 200 t to wszystko zalega do tej pory w wodzie - lali jakieś świństwo na chwasty do wody- randap ,ostatnio porobili panowie zakazy wjazdu strefy ruchu - kto na to dał zgodę, a w ostatnich dnia wycięto 11 sztuk drzew nie wiem po co komuś przeszkadzały .......Bogdan

 • RYKALSKI WIESŁAW Data dodania: 6 lat temu Oceń: 1 + / -

  zubero62

  Witam cię serdecznie Rysiu, rewelacji z zaciągu nie było, kilka szczupaków i sandaczy, żadnego karpia. Co to oznacza? Odpowiedz sobie sam!

 • Telus Ryszard Data dodania: 6 lat temu Oceń: 1 + / -

  misiek7

  Witam szanownego Pana komendanta,akwen widać,łudż zreszta też,ale nie widziałem żadnej ryby,czyżby kłusownicy wszystko wyłapali.