Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Wyróżnienia.

W dniu 29.03.2012r, w sali sesyjnej rady powiatu, odbyła się uroczystość wyróżnienia strażników i policjantów, którzy w roku 2011 wspólnie chronili wody w naszym powiecie oraz dbali o bezpieczeństwo wędkarzy i jak ludzi odpoczywających na wodami naszego powiatu.


Wspólne kontrole z funkcjonariuszami policji odbywały się w sezonie letnim, dla strażników było to bezpieczeństwo jak i wspólna nauka jak tratować agresywnych ludzi, ale i dla również policjantów nauka o ustawie o rybactwie śródlądowym jak i regulaminem amatorskiego połowu ryb.


Dla tego też oficjalne podziękowania dla naszych kolegów, funkcjonariuszy policji wręczył Starosta Powiatu Dzierżoniowskiego i przedstawiciel, Zarządu Okręgu PZW Wałbrzychu Wiceprezes Pan Jan Parszuto, podziękowania otrzymali:

mł.asp. Łukasz Tokarz, asp. Marcin Armatys, asp. Mariusz Rozciecha, asp.Adam Chrzanowski, asp.Andrzej Kłos, mł.asp.Michał Chałupka, mł.asp.Paweł Szober, asp.Artur Ernst.


Do pracy społecznej na rzecz ochrony wody jak i środowiska w roku 2011 aktywnie włączyło się siedmiu strażników, którzy wykonali pracę na szóstkę z plusem.


Oficjalne podziękowania od władz starostwa jak i władz okręgu PZW Wałbrzych otrzymali Strażnicy Społecznej Straży Rybackiej Powiatu Dzierżoniowskiego koledzy:

Jan Błaszczak PZW Dzierżoniów Koło Diora, Czesław Czekalski PZW Koło Bielawa, Radosław Działa PZW Koło Bielawa, Marian Jachimkowski PZW- Koło Dzierżoniów, Andrzej Łyczek PZW-Dzierżoniów Koło Diora, Ryszard Maszkowski PZW-Dzierżoniów Koło Miejskie, Jerzy Wiktorski-PZW Koło Bielawa


Podziękowania za dobrą współpracę otrzymały władze powiatu, Starosta Pan Janusz Guzdek i Przewodniczący Rady Powiatu Pan Jacek Grzebieluch oraz kolega Wiesław Jasiński.


W zakładce nasze galerie 29.03.2012r-Uroczystość wyróżnień strażników i policjantów za 2011r. można obejrzeć zdjęcia z wręczania podziękowań, które dla nas wykonał Pan Piotr Szafran dziennikarz Tygodnika Dzierżoniowskiego.


Tak więc polecam zdjęcia z uroczystości które znajdziecie w galerii, oraz zapraszam do aktywnej pracy w roku 2012 na rzecz ochrony wód jak i środowiska, w którym, na co dzień przebywamy.


Za rok kolejna uroczystość czy będzie nas więcej wszystko zależy od naszej działalności i chęci do poświęcenia trochę wolnego czasu na aktywne uczestniczenie w kontrolach naszych pięknych akwenów wodnych.


Pozdrawiam.


Radosław Działa
Strażnik SSR

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • Kurzeja Agnieszka, Mirosław, Kamil Data dodania: 8 lat temu Oceń: 0 + / -

    mirmon

    Gratulacje i pozdrowienia od SSR Kamienna Góra :)

  • krzychu501 Data dodania: 8 lat temu Oceń: 3 + / -

    Tak trzymać,porządek nad wodami musi być.Gratulacje dla wszystkich wyróżnionych i życzę dalszych sukcesów i mam nadzieję,że poświęcony przez was czas nie pójdzie na marne a wędkarze dość szybko to docenią.

    Pozdrawiam.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Czy chciałbyś aby na terenie twojego powiatu funkcjonowało łowisko na którym jedyną dopuszczoną metodą byłaby metoda złów i wypuść (No Kill)
tak
nie
nie mam zdania
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin