Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Nowy współredaktor strony internetowej.

Będąc administratorem strony internetowej Społecznej Straży Rybackiej Powiatu Dzierżoniowskiego, poświęcam na prowadzenie strony dużo czasu. Niestety mam również wiele innych obowiązków związanych z SSR.

 

Dlatego cieszy mnie fakt że, mogę mieć zaszczyt przedstawić nowego współredaktora naszej strony internetowej, którym jest kolega Rafał Kozłowski,

(kontakt z Rafałem mail: ssr.rafalkozlowski@gmail.com).


Kolega Rafał próbuje swoich sił w dokumentowaniu (foto-video) wydarzeń związanych z SSR. Rozpoczął realizacje pewnego pomysłu filmowego, który wkrótce zobaczymy. Rafał jest człowiekiem z wieloma ciekawymi pomysłami, i myślę, że wniesie coś nowego do naszej strony internetowej. Współredagujący naszą stronę Radek (Radosław Działa) przejął również administrowanie-prowadzenie strony swojego macierzystego koła (PZW Bielawa http://www.pzw.org.pl/bielawa/) dlatego co zrozumiałe, nie może poświęcać tyle czasu co dotąd naszej stronie internetowej.


Dlatego uważam, że należy dawać szanse młodym z zapałem którzy chcą zrobić coś na rzecz Społecznej Straży Rybackiej Powiatu Dzierżoniowskiego, a de facto dla wędkarzy, bo wszyscy jesteśmy wędkarzami.

 

Oczywiście skład osobowy redagujących stronę nie jest zamknięty, każdy kto jest chętny do współpracy, do publikacji, relacjonowania wydarzeń, ma różne ciekawe pomysły jest mile widziany. Stronę Społecznej Straży Rybackiej Powiatu Dzierżoniowskiego prowadzą wędkarze, dla wędkarzy.


Z wędkarskim pozdrowieniem Wiesław Rykalski.    

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

 • RYKALSKI WIESŁAW Data dodania: 6 lat temu Oceń: 1 + / -

  zubero62

  Drogi Rysiu to jest tak, ty mnie nauczyłeś wszystkiego co teraz umiem, a ja twoją wiedzę przekazuje dalej.
  Myślę że z Rafała będzie pożytek. Oczywiście nie od razu Kraków zbudowano. Trzeba czasu!
  Adminów z takimi umiejętnościami jak ty w Okręgu jest kilku. Czy ludzie się niegraną, czy ich koła nie chcą ? Nie mnie to oceniać, ale cyfryzacja do PZW i tak prędzej czy później zawita.

  Pozdrawiam serdecznie

 • Telus Ryszard Data dodania: 6 lat temu Oceń: 1 + / -

  misiek7

  Życzę powodzenia w tym fachu,a jest to wyzwanie nie lada.Mam nadzieje że strona ożyje na nowo.

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Gdyby w całym PZW, wprowadzono zasadę „złów i wypuść” czyli zakaz zabierania ryb do domu, to czy dalej pozostał byś członkiem PZW i łowił tylko zgodnie z ta zasadą?
Tak
Nie
Nie mam zdania
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin