Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Farbowani użytkownicy?

Witam serdecznie, pragnę dzisiaj zwrócić Waszą uwagę na cwaniaków, którzy czują się bezkarni w Internecie. Od czasu do czasu pojawiają się na naszej stronie, a nawet na główniej PZW komentarze, osób które są tak naprawdę zwykłymi „trollami". Oczywiście mienią się oni jedynymi sprawiedliwymi, uczciwymi, dobrymi użytkownikami w sieci!

Zauważyłem, że ci „sprawiedliwi" w cudowny sposób się rozmnażają?

 

Oto przykład.

 

Artykuł o kontroli Grupy Bielawa ukazał się w dniu 28.04.2014r pod tytułem „Przedświąteczna kontrola." link do artykułu: http://www.pzw.org.pl/ssrdzierzoniow/wiadomosci/archiwum/94167/60/przedswiateczna_kontrola

 

Wielki sprawiedliwy, Nick- J Grzegorz, w swoich komentarzach do wspomnianego artykułu, próbował wykazać że, Społeczna Straż Rybacka Powiatu Dzierżoniowskiego pod moim kierownictwem, to zła, łamiąca prawo, gnębiąca wędkarzy formacja.

 

A kim jest Nick- J Grzegorz?

 

Przeanalizowałem wszystkie wpisy-komentarze pana J Grzegorz jako administrator i oniemiałem? Pan J Grzegorz Nick i IP na czerwono 22 kwietnia 2014 14:18, IP: 212.83.83.135 , Nick: Grzegorz J, E-mail:, który komentował artykuł „Przedświąteczna kontrola.", nagle zmienił skórę i to dwa razy.

 

Jak? Pod sondą link: http://www.pzw.org.pl/ssrdzierzoniow/sonda/932/wyniki/ ) pojawiają się nagle następne komentarze panów: Nick: marian74, Nick: Arnold Boczek, które negują moją osobę sugerując że, ja ingeruje w sondę poprzez blokowanie możności głosowania tych panów Nick: marian74, Nick: Arnold Boczek.

 

Zobaczcie to od strony administratora IP i dialog:

 

02 maja 2014 18:39, IP: 212.83.83.135 Nick: marian74


„a dlaczego nie moge głosu oddać???"

 

03 maja 2014 20:07, IP: 212.83.83.135 Nick: Arnold Boczek

                            

i ja tez nie mogę"

 

Moja odpowiedz; 04 maja 2014 19:05, IP: 83.10.105.253 Nick: WIESŁAW RYKALSKI,
Jako admin strony nie mam powodu i możliwości blokowania oddawania głosu na zadanie pytania. Inni oddają głos bez problemów? Proszę się zwrócić do admina Okręgu którym jest pan Rafał Diug w tej sprawie tel, (74) 842-28-18 Pozdrawiam

 

Jeżeli zwrócicie uwagę na adres IP naszych sprawiedliwych tj. Nick:  J Grzegorz / Nick: marian74, /Nick: Arnold Boczek, posiadają ten sam adres IP: 212.83.83.135, czy to przypadek???

Zwróćcie uwagę również na daty wpisów?

 

Są wpisy w różnych dniach. Wygląda na to że, wpisów dokonuje jedna i ta sama osoba. Nick jest fałszywy, jest to podszywanie się pod nieistniejącą osobę. Wpisy-komentarze miały na celu wzbudzenia w użytkownikach braku zaufania do mojej osoby.

 

To się nazywa manipulacja użytkownikami, w celu zdyskredytowania mojej osoby i SSR.

Przeglądałem komentarze z 2013r, i stwierdziłem to samo. Są wpisy -„smrodki" które zostawiają trolle, którzy są de facto zwykłymi tchórzami ukrywającymi swoją prawdziwą tożsamość.

 

Dlaczego na przykład Nick mulak1czyli Pan Bogdan (którego znam osobiście i serdecznie pozdrawiam) komentuje artykuły nieraz ostro, szczerze aż do bólu, ale pisze to co myśli? I co najważniejsze pisze pod swoim nazwiskiem.

 

Dla pana Bogdana i wielu innych uczciwych internatów mam ogromny za to szacunek.

Myślę że, tolerowanie trolli w Internecie to poważny błąd.

 

Od dziś internauci na stronie Społecznej Straży Rybackiej Powiatu Dzierżoniowskiego będą musieli przestrzegać regulaminu, do którego się zobowiązali.

 

Trolle nie mają już nic do szukania na Naszej wspólnej stronie internetowej.

 

Pozdrawiam.

Administrator strony Społecznej Straży Rybackiej Powiatu Dzierżoniowskiego Wiesław Rykalski.      

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (4)

 • RYKALSKI WIESŁAW Data dodania: 6 lat temu Oceń: 2 + / -

  zubero62

  Drogi Bogdanie to nie przypadek, obserwuje tego trolla od listopada. Wiem kim jest i jak się nazywa?
  Skąd? Pisałem z nim na doba.pl nie podpisując postów, bo tam jest to nie wymagane, i nie ma potrzeby logowania. On sam mi napisał w komentarzach za co go "spisałem nad wodą", kiedy i gdzie!
  On czuje do mnie nienawiść przechodzącą w obsesje.
  Co do rutera to trzech użytkowników na jednym ruterze i tym samym IP, to jak szóstka w totolotka!!!
  Wiem co mówię bo sam ma ruter i wiem jak to wygląda!Jak pracują dwa trzy komputery na raz?

  Mirku idę twoim śladem, troll Boczek, Marian74, J Grzegorz, nie mają czego szukać na tej stronie!!!
  I inni im podobni! Wkrótce zajmę się tymi co mi ubliżali!

  Na naszej stronie SSR można rozmawiać, spierać się, a nawet kulturalnie kłócić, ale trolling jak napisałem nie będzie tolerowany.

  Komentarze mogą zostawiać ludzie którzy przestrzegają regulaminu strony, jako użytkownik!!!

 • Kurzeja Agnieszka, Mirosław, Kamil Data dodania: 6 lat temu Oceń: 2 + / -

  mirmon

  Witam Kolego Wiesławie. Poruszyłeś temat, który wart jest analizy i podsumowania . Sam wiesz , że w przypadku mojej osoby również padały, padają różne fałszywe oskarżenia, głupoty, złośliwości. Nie przejmuj się zwykłymi oszołomami . Ja również ujawniłem wraz ze swoją SSR dużą ilość zdawało by się etycznych wędkarzy z pewnego małego Jeleniogórskiego kółka na różnego rodzaju wykroczeniach i od tego się zaczęło. Zaczęli pisać głupoty, kłamstwa itp. gdzie się dało i jak się dało, wydawało by się że wykształceni ludzie , a jak barany się zachowują . Jest to typowy rodzaj niemocy , flustracji i ludzkiej głupoty i upadku poniżej poziomu DNA . Wiesławie jak będą przeginać pisemko sam wiesz gdzie :) i będzie spokój. Pamiętaj piszą z lewych nicków bo się po prostu boją -takie prawie baby , bo nawet podpisać się nie potrafią . Pozdrawiam Kolego Wiesławie i niech wiedzą ,ze pisaniem głupot nas nie złamią ;)

 • Bogusławski Paweł Data dodania: 6 lat temu Oceń: 0 + / -

  pleban1

  Adres zewnętrzny IP, to nie zawsze rzeczywisty adres konkretnego fizycznego komputera. IP zewnętrzne jest na routerze (WAN) a dalej za routerem są adresy IP wewnętrzne nadane przez DHCP routera a dzieje się tak przez zastosowanie NAT czyli protokołu który pozwala na korzystanie z jednego publicznego IP wielu komputerom (hostom) w sieci wewnętrznej. NAT to taki tłumacz który zamienia podczas komunikacji adres IP wewnętrzny na zewnętrzny który jest widziany w internecie. Czyli mając kilka komputerów korzystających z jednego routera Wi-Fi np. w pracy, hotelu czy innym miejscu z dostępem do internetu IP będą takie same.

 • RYKALSKI WIESŁAW Data dodania: 6 lat temu Oceń: 2 + / -

  zubero62

  Sprawdziłem IP naszego trolla na portalu doba.pl, i jak się można było spodziewać, i tam również nasz bohater z artykułu zostawiał swoje "smrodki" pod różnymi artykułami pisanymi i publikowanymi przez zemnie na doba.pl. Oczywiście używając różnych przydomków! Takie postępowanie ma już swoją medyczną nazwę?

Nasze Menu

Nasze filmy

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasze zdjęcia

Nasza sonda

Gdyby w całym PZW, wprowadzono zasadę „złów i wypuść” czyli zakaz zabierania ryb do domu, to czy dalej pozostał byś członkiem PZW i łowił tylko zgodnie z ta zasadą?
Tak
Nie
Nie mam zdania
Głosuj wyniki

Na skróty

Ilość odwiedzin