Gruntowy Puchar Zarządu

Aktualności | 2020-08-09 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

W dniu 08.08.2020r. kilkunastu zawodników na jez. Dratów walczyło o "Gruntowy Puchar Zarządu Koła PZW Świdnik WSK". Puchar zdobył kol. Mateusz Jaremek wyławiając 8 685 pkt. na drugim miejscu odnalazł się kol. Janusz Grzegorczyk zdobywając 6 845 pkt. a na trzecim kol. Marek Winiarski z 6 465 pkt. GRATULUJEMY. Wyniki w załączniku.... więcej

Puchar Pubu NOWY IMBIR

Aktualności | 2020-07-27 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

Zarząd Koła PZW Świdnik WSK, zorganizował w dniu 25.07.2020r. na Zalewie Zemborzyckim federowe zawody wędkarskie o Puchar Pubu "NOWY IMBIR". Organizatorzy podzielili sektor na trzy podsektory, w których wyłoniono trzech zwyciężców. w pierwszym podsektorze zwyciężył kol. Tomasz Gdula zdobywając 3470 pkt. z Koła PZW Lubartów Staw; w drugim podsektorze zwyciężył kol. Podstawka Artur wyławiając 8 595 pkt. z Koła PZW Bystrzyca Lublin; a w trzecim podsektorze zwyciężył kol. Sławomir Juć wyławiając 12 920 pkt. z Koła PZW Świdnik WSK. Statuetkę za ...... więcej

Drużynowy Puchar Starosty

Aktualności | 2020-07-26 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

26.07.2020r. na łowisku nr 2 w Mełgwi, odbyły się Drużynowe zawody wędkarskie o Puchar Starosty. Zawody zorganizowane przez Zarządy Kół PZW Świdnik WSk i PZW Mełgiew. Zawody klasyfikowane były indywidualnie oraz drużynowo. Indywidualnie sektory wygrali: kol. kol. sekt. A Jaremek Mateusz 3495 pkt. reprezentający Starostwo. sekt. B Bolesta Antoni 2945 pkt z PZW Piaski; sekt. C Sidor Robert 3295 pkt. z PZW Piaski; sekt. D Tymiejczuk Jacek 6355 pkt. z PZW Mełgiew. GRATULUJEMY. W klasyfikacji drużynowej wygrali zawodnicy z Koła PZW Piaski, zdobywając 9 pkt. sektorowe oraz 12 ...... więcej

Klasyfikacja Wędkarza Roku Koła PZW Świdnik WSK na 2020r.

Klasyfikacje | 2020-07-20 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

Klasyfikacja Wędkarza Roku po dwóch imprezach zaliczanych do GPx - prowadzi kol. Marek Winiarski 37 pkt. Na drugim i kolejnych miejscach do IV prowadzą kol. kol. Sławomir Juć 32 pkt. kol. Jaremek Mateusz 25 pkt. kol. Sławomir Rybak 25 pkt. Gratulujemy. Aktualną klasyfikację przedstawiamy w załączniku.... więcej

Mistrzostwo Koła w Wędkarstwie Feederowym

Aktualności | 2020-07-19 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

W dniu 18.07.2020r. na Zalewie Zemborzyckim rozegrane zostały zawody wędkarskie o Mistrzostwo Koła w Wędkarstwie Feederowym. Mistrzostwo Koła w Feederze wywalczył kol. Mateusz Jaremek wyławiając 10 160 pkt. drugie miejsce kol. Krzysztof Łazowski osiągając wynik 8 740 pkt. a trzecie kol. Jan Szurek z wynikiem 7 280 pkt. GRATULUJEMY. Wyniki w załączniku.... więcej

Zawody Charytatywne dla Daniela Siegiedy

Komunikaty | 2020-07-16 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

Zarząd Koła PZW Mełgiew zaprasza wędkarzy na towarzyskie, charytatywne zawody wędkarskie w ramach pomocy dla kol. Daniela Siegiedy. Zawody odbędą się w dniu 26.07.2020r. na zbiorniku nr 3 w Mełgwi. Zbiórka o godzinie 6.00, metoda połowu: dowolna, 1 wędka. Można zasięgnąć informacji w sklepie wędkarskim MARWIN w Świdniku oraz zapisać się tel. 504 261 014 do dnia 24.07.2020r. Zapraszamy i zachęcamy do pomocy. ... więcej

Puchar Sklepu Wędkarskiego MARWIN

Aktualności | 2020-07-14 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

W dniu 12 lipca 2020r. na łowisku nr 3 w Mełgwi, Zarząd Koła PZW Świdnik WSK razem z właścicielką sklepu MARWIN, zorganizowali zawody wędkarskie o Puchar Sklepu MARWIN. W zawodach udział wzięło 52 zawodników którzy rywalizowali w 6 sektorach. a Metoda połowu była dowolna, łowiliśmy tylko na jedną wędką. Puchar Sklepu MARWIN zdobył kol. Wojda Paweł uzyskując 20 000 pkt drugie miejsce zajął kol. Krawczyk Tomasz z wynikiem 8100 pkt, zaś na trzecim miejscu uplasował się kol. Latkowski Artur z wynikiem 7880 pkt. Sektory swoje wygrali też koledzy Dulniak ...... więcej

Mistrzostwo Koła w Spławiku

Aktualności | 2020-06-27 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

W dniu 27.06.2020r. na Zalewie Zemborzyckim zostały rozegrane zawody spławikowe o Mistrzostwo Koła w Spławiku. Mistrzostwo Koła zdobył kol. Sławomir Rybak wynikiem 1 940 pkt. na drugim miejscu kol. Marek Wniarski 1 805 pkt. a na trzecim kol. Sławomir Juć z wynikiem 145 pkt. Gratulujemy. Rybka b. słabo żerowała. Wyniki w załączniku.... więcej

Puchar Przedstawiciela Rady Nadzorczej WSK PZL Świdnik

Aktualności | 2020-06-21 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

W dn. 21.06.2020r. Zarząd Koła PZW WSK Świdnik zorganizował na zbiorniku Krzczeń zawody o ,, Puchar Przedstawiciela Rady Nadzorczej WSK PZL Świdnik". Mimo niepewnych prognoz pogoda jednak sprzyjała wszystkim uczestnikom imprezy. Brania ryb również nie były złe. Poławiane były głównie leszcze, płocie, krąpie oraz natrętne małe sumiki karłowate. Pierwsze miejsce w zawodach zdobył Sławomir Juć wynikiem 8310 pkt. drugie miejsce zajął Piotr Krauze 8175 pkt. a trzeci na pudle był Piotr Sawicki 7980 pkt. Trzeba podkreślić bardzo miłą atmosferę tej po ...... więcej

Puchar Zarządu ZZM

Aktualności | 2020-06-15 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

Zawody o Puchar Zarządu Związku Zawodowego METALOWCY, rozegrane zostały jako nocny maraton na jez. Dratów w dniach 13-14.06.2020r. Organizatorem był Zarząd Koła PZW Świdnik WSK. Ryba bardzo słabo żerowała. Puchary i upominki sklasyfikowanym zawodnikom wręczał P. Jan Siedlecki - przewodniczący Zarządu ZZM. Dziękował zawodnikom za udział w tych zawodach i życzył dużo zdrowia i powodzenia w życiu osobitym. Prezez Zarządu Koła PZW Świdnik WSK Sławomir Rybak podziękowal wędkarzom za udział w zawodach oraz sponsorowi za wspieranie naszego koła. Puchar ...... więcej