Klasyfikacja Wędkarz Roku 2014 Koła PZW Świdnik WSK

Klasyfikacje | 2014-10-21 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

Podwunastu imprezach wędkarskich Koła PZW Świdnik WSK, zaliczanych do GPx Koła prowadzi kol.Krzysztof Tymicki-172 pkt. przed kol. kol.Sławomirem Juciem-157pkt.iMarkiem Winiarskim-129,5 pkt. GRATULUJEMY. Wykaz imprez wraz z Klasyfikacją znajduje się w załączniku.... więcej

Puchar PK PEGIMEK zdobyty

Aktualności | 2014-10-20 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

19.10.2014r. na rz.Bug, rozegrane zostały zawody wędkarskie o Puchar "Prezesa PK PEGIMEK - Największy Drapieżnik".Zawody zorganizowane zostały przez Zarząd Koła PZW Świdnik WSK, w których udział wzięło 39 wędkarzy. Puchar Prezesa Zarządu PK PEGIMEK, zdobył kol. Zbigniew Morawski 2880pkt. na drugim miejscu uplasował się kol. Policha Juliusz zdobywając 2380 pkt.i jednocześnietytuł łowcy "Największego Drapieżnika". Na trzecim miejscu znalazł się kol. Krzysztof Tymicki gromadząc 1740 pkt. GRATULUJEMY. Puchary, dyplomy i upominki, wręczał sklasyfikowanym ...... więcej

Sezon zakończony

Aktualności | 2014-10-12 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

W sobotę 11.10.2014r. na rz.Bug w okolicach Dubienka - Bereźnica, Zarząd Koła PZW Świdnik WSK, zorganizował zawody wędkarskie "Zakończenie Sezonu 2014." W zawodach udział wzięło 46 wędkarzy. Tego dnia trudno było nawiązać współpracę z rybostanem przepięknej rzeki. Pomimo dwóch oddzielnych klasyfikacji, wyniki wędkowania nie były zbyt zadawalające. W kat. "Drapieżnik" najlepszym łowcą okazał się kol. Artur Leszczyński (1790 pkt.), na drugim miejscu kol. Jan Markowicz (1065 pkt.), a na trzecm kol. Sławomir Szymanek (810 pkt.). W kat. "Biała ryba" ...... więcej

Spławikowy Puchar Prezesa ZO

W niedzielę 12.10.2014r. na Zalewie Zemborzyckim, odbyły się zawody wędkarskie w klasyfikacji drużynowej o "Spławikowy Puchar Prezesa Zarządu Okręgu". W zawodach uczestniczyło 9 drużyn. Puchar Prezesa zdobyła drużyna Koła PZW Kock (7pkt. sekt.), na drugim miejscu uplasowała się drużyna Koła PZW Selekt (8pkt. sekt.) na trzecim drużyna Koła Świdnik WSK (11pkt. sekt.) w osobach: Sławomir Juć, Marek Winiarski, Mateusz Gorzkowski. Gratulujemy. Spławikowy Puchar Prezesa Zarządu Okręgu był jednocześnie zakończeniem i podsumowaniem Spławikowej Klasyfikacji Grand Prix ...... więcej

Puchar Wisły

Aktualności | 2014-09-26 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

W dniach 20-21.09.2014r. na rz. Wisła (kat. senior) i na Odstojniku Z.A. (kat.kobieta/junior), odbyły się piąte zawody wędkarskie z cyklu GPx Okręgu Lubelskiego w Spławiku.Zawody zostały zorganizowane przez Koło PZW Ryki Czysta Woda oraz Klub Lerby Team Ryki, przebiegły w spokojnej, sportowej rywalizacji i koleżeńskiej atmosferze, do tego przyczyniła się organizacja, pogoda, dobre żerowanie ryb oraz przygotowane przez organizatora smaczne menu. Gratulujemy zawodnikom osiągniętych wyników, które przedstawiamy w załączniku. Nie sposób, nie pogratulowć ...... więcej

Charytatywne zawody wędkarkie dla Alicji

Aktualności | 2014-09-15 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

W dniu 14.09.2014r. spotkaliśmy się na łowisku Koła PZW Mełgiew, rankiem o godz. 6.oo Cel był jasny, wyznaczyliśmy go na posiedzeniu Zarządu Koła i brzmiał "POMAGAMY CHOREJ ALICJI".Blisko 70 wędkarzy o dobrym sercu zechciało wesprzeć tą akcję startując w zawodach, z których całe startowe przekazaliśmy rodzicom Alicji. Bawiliśmy się znakomicie, bo ryba brała, były karpie, amury, jesiotry, płocie, karasie, okonie i oczywiście wąsate szkodniki-sumiki karłowate.Cztery godziny wędkowania, w pięknym jesiennym słonku, wyłoniły zwyciężców, choć dzisaj ...... więcej

Puchar Burmistrza zdobyty

Aktualności | 2014-09-07 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

07.09.2014r. na Zalewie Zemborzyckim rozegrane zostały spławikowe zawody wędkarskie o "Puchar Burmistrza Miasta Świdnik". Najlepszym zawodnikiem okazał się kol. Marcin Kozłowski, który wyłowił rybki na wartość 6660 pkt.drugie miejsce wywalczył kol. Piotr Krauze 6350 pkt. a trzecie kol. Grzegorz Banucha 6000 pkt. GRATULUJEMY.Piękna, słoneczna pogoda dodała urokudla tych zawodów, przyczyniła się do miłej sportowej rywalizacji, koleżeńskiej atmosfery. Dziękujemy p. Burmistrzowi za utrakcyjnianie i wspieranie sportu wędkarskiego. Wyniki w załączniku.... więcej

Witaj Szkoło

Aktualności | 2014-09-03 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

W dniu 30.08.2014r. ponad trzydzieścioro dzieci, wzięło udział w SpławikowychZawodach Wędkarskich z okazji Zakończenia Wakacji, zorganizowanych przez Zarząd Koła, pod patronatem Burmistrza Miasta Świdnik, Zawody dzięki życzliwościZarżądu Koła PZW Mełgiew, odbyły się na łowiskuw Mełgwi. Mimo kapryśnej pogody, jak zawsze, atmosfera była znakomita, na buziach gościły uśmiechy, a rybki które zostały odłowione mimo słabego żerowania, dopełniały pełni szczęścia. Młodzież, rywalizując w trzech grupach wiekowych, łowiła płotki, srebrzyste karasie, sumiki ...... więcej

Srebrna "Złota Orfa 2014"

Aktualności | 2014-08-19 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

W niedzielę 10.08.2014r. na jez. Rogóżno, rozegrane zostały ze środków pływających XXIX Drużynowe Zawody Wędkarskie "Złota Orfa 2014", zorganizowane przez Zarząd Koła PZW OSW Rogóżno. Nasza drużyna w składzie kol. kol. Tadeusz Adadyński; Jerzy Kowalski; Krzysztof Tymicki pod wodzą Sławomira Rybaka, musiała zadowolić się "Srebrną Orfą", zdobywając wynik ponad 10 tys. pkt. ulegając jedynie drużynie Koła PZW Łuków. Gratulujemy naszemu zespołowi sportowej postawy i osiągnięcia pięknego wyniku, a organizatorowi dziękujemy za zaproszenie i ...... więcej

Mistrz Koła

03 sierpnia 2014r. na rz. Wisła, w miejscowości Wólka Profecka 28 zawodników przystąpiło do rywalizacji o tytuł Mistrza Koła na 2014r. w dyscyplinie spininngowej. Niestety, tylko nieliczni znaleźli sposób na uratowanie "honoru". Byli to: Mistrz Koła na 2014r. kol. Grzegorz Banucha 640pkt, drugi kol. Sławomir Juć 580pkt. oraz kol.Piotr Krzyżanowski340pkt. GRATULUJEMY. Pogoda dopisała, humory też a ryba ?. Wyniki w załączniku.... więcej