Sp. Mistrzostwo Koła

Komunikaty | 2014-07-29 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

Zarząd Koła PZW Świdnik WSK, organizuje w dniu 03.08.2014r. na rz. Wisła w okolicach Woli Profeckiej, Spinningowe Mistrzostwo Koła na 2014r.(Zawody przesunięte z 10.08.2014r. z powodu urlopu zbiorowego prac. PZL-Świdnik od 04.08.2014r.) Zapisy i informacje w sklepie wędkarskim KAROL w Świdniku ul. Wyszyńskiego 14 tel. 601 979 435.Zawody odbędą się wjednej sześciogodzinnej turze. Odjazd autobusu o godz.03.oo z pod Galerii Venus w dniu zawodów.Na łowisku będzie obowiązywał zakaz poruszania się po łowisku inaczej jak pieszo.Zapraszamy do udziału w zawodach - mistrz w ...... więcej

Puchar ZZM

Aktualności | 2014-07-27 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

26 lipca 2014r. o godz. 17-tej przy jez. Krzczeń spotkało się 35 wędkarzy, którzy ustalili zasady rywalizacji o Puchar Zarządu ZZ METALOWCY PZL-Świdnik. Gruntowa metoda połowu przy udziale dwóch wędek, czaszawodów do godz. 09.oo dnia 27.07.2014r. zachęcanie ryb do współpracy, według własnego uznania. Po losowaniu i zajęciu stanowisk - zaczęło się. Sprzyjające warunki atmosferyczne, nie były wykładnią żerowania rybek. "Akwariówki" owszem próbowały nadrobić upływający czas dla bardziej cierpliwych wędkarzy, niektórzy ...... więcej

Klasyfikacja Wędkarz Roku 2014 Koła PZW Świdnik WSK

Klasyfikacje | 2014-07-20 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

Posiedmiu imprezach wędkarskich Koła PZW Świdnik WSK, zaliczanych do GPx Koła prowadzi kol.Krzysztof Tymicki-104pkt. przed kol.kol. Sławomirem Juciem104pkt.i Marekiem Winiarskim-93pkt.GRATULUJEMY. Wykaz imprez wraz z Klasyfikacją znajduje się w załączniku.... więcej

Puchar Bugu

Aktualności | 2014-07-13 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

13 lipca 2014r. 36 zawodników wystartowało w towarzyskich zawodach spininngowych o "Puchar Bugu". Zawody zostały zorganizowane przez Zarząd Koła PZW Świdnik WSK na rz. Bug w okolicy Czumów-Ślipcze-Kryłów. Pogoda dopisała, rybki nie koniecznie chciały współpracować z wędkarzami. Łowiono w przewadze okonie, rzadziej szczupaki i inne drapieżniki. Puchar Bugu wywalczył kol. Artur Leszczyński zdobywając 2665pkt. na drugim miejscu uplasował się kol.Mirosław Mitrus 1425 pkt. a na trzecim kol. Krzysztof Żurek 1240 pkt. GRATULUJEMY. Wyniki w ...... więcej

Mistrz. Okręgu

Komunikaty | 2014-07-06 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

W dniu 05/06.07.2014r. na Zalewie Zemborzyckim odbyły się Spławikowe Mistrzostwa Okręgu w kat. SENIOR oraz U-55 (weterani). W kat. senior zwyciężył kol. Sławomir Staroń (Puławy Azoty) wynikiem 25060 pkt. 2pkt. sektorowe. W kat. U-55 (weterani)zwyciężył kol. Tomasz Niećko (Selekt) wynikiem 12575pkt. 3 pkt. sektorowe. GRATULUJEMY. Wyniki podajemy w załącznikach.... więcej

Puchar Firmy OKNOSTYL

Aktualności | 2014-06-29 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

W dniu 29.06.2014r. spotkaliśmy się nad Zalewem Zemborzyckim by rywalizować w towarzyskich zawodach, sponsorowanych przez fimę OKNOSTYL. Metoda połowu dowolna. Piękna pogoda i dobrze żerujące rybki sprawiły, że impreza była udana. Do rywalizacji przystapiło 26 zawodników, którzy łowili leszcze i płotki. Największym wynikiem mógł się pochwalić kol. Ireneusz Kiedrowicz, który osiągnął wynik 12235 pkt. GRATULUJEMY. Po zawodach na najlepszych zawodników czekały okazałe puchary, dyplomy oraz upominki, które zostały wręczone przez ...... więcej

Mistrz. Okręgu po II turach

Komunikaty | 2014-06-15 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

W dniach 14/15.06.2014r. na Zalewie Zemborzyckim odbyły się Mistrzostwa Okręgu w Spławiku - w kat. Kobieta; Kadet; Junior; U-23. Zawody zorganizowane zostały przez Zarząd Okręgu PZW w Lublinie.Gratulujemy zwyciężcom oraz wszystkim zawodnikom za godną sportową postawę. Wyniki podajemy w załącznikach. Ps. Nie sposób w tym miejscu pominąć i nie pogratulować zawodnikom naszego Koła -Świdnik WSK: kol. Mateusz Gorzkowski (Junior)-mistrz Okręgu; kol. Rafał Kowalski (U-23) v-ce mistrz Okręgu; kol. Mateusz Jaremek (kadet) IV m. GRATULUJEMY. Dziękujemy opiekunom za fachową ...... więcej

Puchar Starosty

Aktualności | 2014-06-09 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

Zarządy Kół PZW Świdnik WSK i PZW Mełgiew, zorganizowali w dniu 08.06.2014r. na Łowisku PZW w Mełgwi Spławikowe zawody wędkarskie o Puchar Starosty Powiatu Świdnickiego. Zawody odbyły się w klasyfikacj drużynowej, przy udziale Kół PZW działających na terenie powiatu. Puchar Starosty Powiatu Świdnickiego zdobyła drużyna PSSR-yb (7pkt. sekt.), na drugim miejscu uplasowała się drużyna Koła PZW Piaski (9pkt.sekt.), a na trzecim drużyna Koła PZW Świdnik WSK (11pkt. sekt.). Zwycięstwo w poszczególnych sektorach zdobyli: sekt. A kol. Tadeusz Adadyński ...... więcej

DZIEŃ DZIECKA z wędką

Aktualności | 2014-06-04 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

Spławikowe zawody wędkarskie z okazji DNIA DZIECKA, Zarząd Koła zorganizował w niedzielny poranek w dniu 01.06.2014r. na łowisku w Mełgwi, korzystając z przychylności Zarządu miejscowego Koła. Na zawody stawiło się 36 milusińskich w wieku od 6 do 14 lat, którzy zostali podzieleni na trzy grupy wiekowe. Łowisko okazało się b. rybne,co przełożyło się na osiągane wyniki oraz zadowolenie uczestników. Dzieci długo będą wspominać przeżytą przygodę z wędką -w swoje święto. Wszystkie dzieci pięknie łowili, wszyscy byli zwyciężcami. Do uświetnienia ...... więcej

Gpx wyniki Z3

Komunikaty | 2014-05-25 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

W dniach 24-25.05. na Zalewie Zemborzyckim, odbyły się Spławikowe zawody z cyklu GPx okręgu lubelskiego, zorganizowane przez Koło PZW Selekt Lublin oraz Klub Maver Spławik. Relację z tych zawodów myślę, że znajdziemy na stronie organizatora. Gratulujemy zwyciężcom. Podajemy w załącznikch wyniki Z3 oraz wyniki łączne potrzech odbytych zawodach.... więcej