Janek najlepszym związkowcem

Aktualności | 2018-07-22 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

W dniach 21-22.07.2018r. na jez. Dratów, Zarząd Koła PZW Świdnik WSK oraz Zarząd Związku Zawodowego METALOWCY PZL-Świdnik, zorganizowali nocny maraton wędkarski. W maratonie uczestniczyło 41 zawodników, sklasyfikowanych w dwóch kategriach. Najlepszym zawodnikiem został kol. Radek Sim, który wyłowił 20 170 pkt. natomiast w kat. najlepszy związkowiec zwyciężył kol. Janek Borys. Puchary i upominki wręczał osobiście Przewodniczący Zarządu Związku Zawodowego kol. Jan Siedlecki. Dziękujemy przewodniczącemu zawspieranie sportu wędkarskiego i do ...... więcej

Przemek zwyciężcą V edycji zawodów o Puchar Sklepu MARWIN

Aktualności | 2018-07-16 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

Wdniu 15.07.2018r. na łowisku w Mełgwi rozegrane zostały zawody wędkarskie o Puchar Sklepu Marwin w Świdniku. Zawody odbyły się przy niesprzyjającej pogodzie oraz bardzo dużej frekwencji ( 69 zawodników ). Metoda połowu dowolna jedna wędka.Puchar Sklepu MARWIN zdobył kol. Przemysław Kubik z Koła PZW Mełgiew wyławiając z łowiska 6740 pkt. na drugim miejscu uplasował się kol. Piotr Krauze 5475 pkt, z Koła PZW Świdnik WSK,natomiast trzecie miejsce zdobył kol. Łukasz Jersak 5230 pkt. z Koła PZW Świdnik WSK. GRATULUJEMY. Warto też wspomnieć o Mateuszu ...... więcej

Mistrzostwo Koła w Spinningu

Aktualności | 2018-07-02 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

01 lipca 2018r. Zarząd Koła Świdnik WSK, zorganizował na rz. Wisła Mistrzostwo Koła w dyscyplinie Spinningowej. W zawodach wzięło udział 34 zawodników z tego 16 zostało sklasyfikowanych. Mistrzem Koła Świdnik WSK został kol. Piotr Sawicki, II miejsce kol.Dariusy Kusza III kol. Mieczysław Chabora. Kol. Piotr Sawicki otrzymał dodatkowo Puchar za największego drapieżnika. Puchary wręczał prezes Koła kol. Sławomir Rybak. Wyniki w załączniku.... więcej

Puchar Budzynia u Pawła

Aktualności | 2018-06-24 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

Zarząd Koła PZW Świdnik WSK, zorganizował na Zalewie Budzyń w dniach 23/24.06.2018r. maraton gruntowy. Pomimo ochłodzenia, udział w zawodach wzięło 31 zawodników. Rybki też chciały współpracować z wędkarzami. Puchar Budzynia wywalczył kol. Paweł Śmiałkowski łowiąc 30 120 pkt. drugie miejsce zaliczył kol. Radomir Sim z 26 010 pkt. natomiast na trzecim miejscu został sklasyfikowany kol. Bogdan Grabarczuk z 15 580 pkt. GRATULUJEMY. Dziękujemy kol. Wiesławowi Zbytniewskiemu, prezesowi Kołaza udostępnienie zbiornika na maraton nocny. Wyniki w załączniku.... więcej

Drużynowy Puchar Starosty

Aktualności | 2018-06-17 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

17 czerwca 2018r. na łowisku nr 2 w Mełgwi, rozegrane zostały spławikowe zawody wędkarskie w klasyfikacji drużynowej. W zawodach uczestniczyło siedem drużyn czterosobowych działających w powiecie Świdnickim. Puchar Starosty wywalczyła drużyna z Koła PZW Świdnik WSK, łowiąc 13 485 pkt. wygrywając 4 punkty w klasyfikacji sektorowe. Na drugim miejscu została sklasyfikowana drużyna z Koła PZW Piaski, która wyłowiła 9 815 pkt. wygrywając 11 pkt. sektorowych, na trzecim miejscu znalazła się drużyna Społecznej Straży Rybackiej łowiąc 8 145 pkt. oraz 15 pkt ...... więcej

Mistrzostwo Okręgu w Spławiku

Aktualności | 2018-06-10 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

W dniach 09-10 czerwca 2018r. na jez. Dratów zostały rozegrane zawody wędkarskie o Mistrzostwo Okręgu Lublin w dyscyplinie spławikowej. W zawodach wzięło udział 45 seniorów. Pierwsza tura przebiegła spokojnie ze słabym żerowaniu ryb, w drugiej turze sytuacja poprawiła się rybki współpracowały z wędkarzami. Mistrzostwo OkręguPZW w Lublinie wywalczył kol. Piotr Wach z Koła PZW OSW Rogóźno zdobywając3 pkt. sektorowych łowiąc rybki na wartość 13.365 małych pkt. Na drugim miejscu uplasował się kol. Bogumił Kot z Koła PZW Selekt Lublin ...... więcej

Klasyfikacja Wędkarza Roku 2018 Koła PZW Świdnik WSK

Klasyfikacje | 2018-06-03 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

Pojedenastuimprezach sportowych zaliczanych do GPx Koła PZW Świdnik WSK na 2018r. w klasyfikacji liderem został kol.Sławomir Juć216 pkt, na drugim miejscu kol.MarekWiniarski214,5pkt, a na trzecim kol.Krzysztof Tymicki169pkt. Gratulujemy.W załączniku przedstawiamy aktualną klasyfikację Wędkarz Roku 2018 Koła PZW Świdnik WSK.... więcej

Puchar Krzczenia u Radka

Aktualności | 2018-06-02 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

Zarząd Koła PZW Świdnik WSK, zorganizował w dniu 02.06.2018r. na jez. Krzczeń spławikowe zawody wędkarskie o Puchar Krzczenia. W zawodach udział wzięło 18 zawodników. Puchar Krzczenia wywalczył kol. Radomir Sim łowiąc rybki na wartość 8710 pkt. na drugim miejscu kol. Marek Winiarski z dorobkiem 8135 pkt. a na trzecim kol. Sławomir Juć z dorobkiem 8010 pkt. GRATULUJEMY. Wyniki w załączniku.... więcej

Dzień Dziecka 2018

Aktualności | 2018-05-28 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

Rokrocznie organizujemy naszym milusińskim, spławikowe zawody wędkarskie z okazji ich święta. W tym roku zorganizowaliśmy dzięki uprzejmości Zarządu Koła Mełgiew a w szczególności Prezesa Koła kol. Adama Przytuły na zbiorniku nr 3. A należy tu wspomnieć , że do ufundowania nagród, gadżetów, medali i pucharów, a także słodyczy, przyczynili się liczni sponsorzy od Starostwa Powiatowego w Świdniku począwszy, poprzez Związki Zawodowe funkcjonujące w Leonardo, t.j Sierpień 80, Metalowcy i Solidarność, a także firma wędkarskia : Robinson, ...... więcej

Spławikowy Puchar Prezesa

Aktualności | 2018-05-26 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

Zarząd Koła PZW Świdnik WSK, zorganizował w dniu 26 maja 2018r. na rz. Wisła spławikowe zawody wędkarskie o "Puchar Prezesa Koła". W zawodach wzięło udział 15 zawodników. Pogoda dopisała, rybki też chciały współpracować z wędkarzami. Puchar Prezesa Koła, wręczył sam Prezes koledze Sławkowi Juciowi, który wyłowił 3010 pkt. na drugie miejsce zasłużył kol. Marek Winiarski łowiąc 2465 pkt. a na trzecie kol. Sławomir Rybak, lowiąc 1410 pkt. GRATULUJEMY. Wyniki w załączniku.... więcej