Klasyfikacja Wędkarza Roku 2018 Koła PZW Świdnik WSK

Klasyfikacje | 2018-08-15 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

Posiedemnastuimprezach sportowych zaliczanych do GPx Koła PZW Świdnik WSK na 2018r. w klasyfikacji liderem został kol.Marek Winiarski307,5 pkt, na drugim miejscu kol.Juć Sławomir 293pkt, a na trzecim kol.Radomir Sim244pkt. Gratulujemy.W załączniku przedstawiamy aktualną klasyfikację Wędkarz Roku 2018 Koła PZW Świdnik WSK.... więcej

Puchar Firmy PDTgroup

Aktualności | 2018-08-12 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

W dniach 11-12.08.2018r. na jez. Dratów Zarząd Koła PZW Świdnik WSK, zorganizował maraton wędkarski, w którym wzięło 24 wędkarzy. Puchar Firmy DPTgroup zdobył kol. Radomir Sim wyławiając 18 900 pkt. drugie miejsce wywalczył kol. Marek Winiarski 16 900 pkt, a trzecie kol. Sławomir Juć 15 300 pkt. GRATULUJEMY. Dziękujemy Zarządowi Firmy DPTgroup za udział i wspieranie sportu wędkarskiego w naszym Kole. Wyniki w załączniku.... więcej

Zakończenie Wakacji

Komunikaty | 2018-08-09 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

Zarząd Koła PZW Świdnik WSK, organizuje pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Świdnik - Waldemara Jaksona, zawody spławikowe dla dzieci do lat 14-tu "Zakończenie Wakacji". Zawody odbędą się w dniu 26.08.2018r.(niedziela) na łowisku nr 3 w Mełgwi. Zbiórka dzieci o godz. 8.oo przy łowisku w dniu zawodów. Informacje i zapisy w sklepie wędkarskim MARWIN w Świdniku ul. Wyszyńskiego 6 (wejście od podwórka) tel. 504 261 014 do dnia 23.08.2018r. Serdecznie zapraszamy Zarząd Koła ... więcej

Spławikowy Puchar Burmistrza Miasta Świdnik

Aktualności | 2018-08-05 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

Zawody w dniu 05.08.2018r. na jez. Krzczeń zostały rozegrane pod Patronatem Honorowym Burmistrza Świdnika - Waldemara Jaksona. Śliczna pogoda przyczyniła się do tego że rybki chciały współpracować z wędkarzami. Puchar Burmistrza Miasta Świdnika zdobył kol. Marek Winiarski, który uzyskał 12 060 pkt. na drugim miejscu uplasował się kol. krzysztof Tymicki z wynikiem 10 440 pkt. natomiast na trzecim kol. Piotr Krauze z wynikiem10 400 pkt. GRATULUJEMY. Dziękujemy Panu Burmistrzowi za Patronat Honorowy nad zawodami, orazza wsparcie i popieranie sportu wędkarskiego. ...... więcej

Janek najlepszym związkowcem

Aktualności | 2018-07-22 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

W dniach 21-22.07.2018r. na jez. Dratów, Zarząd Koła PZW Świdnik WSK oraz Zarząd Związku Zawodowego METALOWCY PZL-Świdnik, zorganizowali nocny maraton wędkarski. W maratonie uczestniczyło 41 zawodników, sklasyfikowanych w dwóch kategriach. Najlepszym zawodnikiem został kol. Radek Sim, który wyłowił 20 170 pkt. natomiast w kat. najlepszy związkowiec zwyciężył kol. Janek Borys. Puchary i upominki wręczał osobiście Przewodniczący Zarządu Związku Zawodowego kol. Jan Siedlecki. Dziękujemy przewodniczącemu zawspieranie sportu wędkarskiego i do ...... więcej

Przemek zwyciężcą V edycji zawodów o Puchar Sklepu MARWIN

Aktualności | 2018-07-16 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

Wdniu 15.07.2018r. na łowisku w Mełgwi rozegrane zostały zawody wędkarskie o Puchar Sklepu Marwin w Świdniku. Zawody odbyły się przy niesprzyjającej pogodzie oraz bardzo dużej frekwencji ( 69 zawodników ). Metoda połowu dowolna jedna wędka.Puchar Sklepu MARWIN zdobył kol. Przemysław Kubik z Koła PZW Mełgiew wyławiając z łowiska 6740 pkt. na drugim miejscu uplasował się kol. Piotr Krauze 5475 pkt, z Koła PZW Świdnik WSK,natomiast trzecie miejsce zdobył kol. Łukasz Jersak 5230 pkt. z Koła PZW Świdnik WSK. GRATULUJEMY. Warto też wspomnieć o Mateuszu ...... więcej

Mistrzostwo Koła w Spinningu

Aktualności | 2018-07-02 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

01 lipca 2018r. Zarząd Koła Świdnik WSK, zorganizował na rz. Wisła Mistrzostwo Koła w dyscyplinie Spinningowej. W zawodach wzięło udział 34 zawodników z tego 16 zostało sklasyfikowanych. Mistrzem Koła Świdnik WSK został kol. Piotr Sawicki, II miejsce kol.Dariusy Kusza III kol. Mieczysław Chabora. Kol. Piotr Sawicki otrzymał dodatkowo Puchar za największego drapieżnika. Puchary wręczał prezes Koła kol. Sławomir Rybak. Wyniki w załączniku.... więcej

Puchar Budzynia u Pawła

Aktualności | 2018-06-24 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

Zarząd Koła PZW Świdnik WSK, zorganizował na Zalewie Budzyń w dniach 23/24.06.2018r. maraton gruntowy. Pomimo ochłodzenia, udział w zawodach wzięło 31 zawodników. Rybki też chciały współpracować z wędkarzami. Puchar Budzynia wywalczył kol. Paweł Śmiałkowski łowiąc 30 120 pkt. drugie miejsce zaliczył kol. Radomir Sim z 26 010 pkt. natomiast na trzecim miejscu został sklasyfikowany kol. Bogdan Grabarczuk z 15 580 pkt. GRATULUJEMY. Dziękujemy kol. Wiesławowi Zbytniewskiemu, prezesowi Kołaza udostępnienie zbiornika na maraton nocny. Wyniki w załączniku.... więcej

Drużynowy Puchar Starosty

Aktualności | 2018-06-17 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

17 czerwca 2018r. na łowisku nr 2 w Mełgwi, rozegrane zostały spławikowe zawody wędkarskie w klasyfikacji drużynowej. W zawodach uczestniczyło siedem drużyn czterosobowych działających w powiecie Świdnickim. Puchar Starosty wywalczyła drużyna z Koła PZW Świdnik WSK, łowiąc 13 485 pkt. wygrywając 4 punkty w klasyfikacji sektorowe. Na drugim miejscu została sklasyfikowana drużyna z Koła PZW Piaski, która wyłowiła 9 815 pkt. wygrywając 11 pkt. sektorowych, na trzecim miejscu znalazła się drużyna Społecznej Straży Rybackiej łowiąc 8 145 pkt. oraz 15 pkt ...... więcej

Mistrzostwo Okręgu w Spławiku

Aktualności | 2018-06-10 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

W dniach 09-10 czerwca 2018r. na jez. Dratów zostały rozegrane zawody wędkarskie o Mistrzostwo Okręgu Lublin w dyscyplinie spławikowej. W zawodach wzięło udział 45 seniorów. Pierwsza tura przebiegła spokojnie ze słabym żerowaniu ryb, w drugiej turze sytuacja poprawiła się rybki współpracowały z wędkarzami. Mistrzostwo OkręguPZW w Lublinie wywalczył kol. Piotr Wach z Koła PZW OSW Rogóźno zdobywając3 pkt. sektorowych łowiąc rybki na wartość 13.365 małych pkt. Na drugim miejscu uplasował się kol. Bogumił Kot z Koła PZW Selekt Lublin ...... więcej