Puchar DPTGROUP

Aktualności | 2017-08-06 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

05/06.08.2017r. na jez. Dratów, Zarząd Koła PZW Świdnik WSK, zorganizował maraton nocny o Puchar DPTGROUP. Zawody odbyły się w godzinachod 17-tej w sobotę do godziny 10-tej w niedzielę. Puchar DPTGROUP wygrał kol. Paweł Śmiałkowski łowiąc 8 615 pkt. na drugim miejscu uplasował się kol. Hubert Tywańczuk 7 160 pkt, a na trzecim kol. Marek Winiarski 5 960 pkt. natomiast za czwartą pozycje otrzymał upominek kol. Tadeusz Adadyński 5 845 pkt. Za największą rybę (leszcz 2 360pkt) pucharotrzymał kol. Jan Szurek, natomiast za najniższy wynik 615 pkt. otrzymał statuetkę ...... więcej

Klasyfikacja Wędkarza Roku 2017 Koła PZW Świdnik WSK

Klasyfikacje | 2017-08-03 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

Podziewięciu zawodach sportowych zaliczanych do GPx Koła PZW Świdnik WSK na 2017r. lideremzostał kol.Zbigniew Tokarski139,5 pkt. na drugim miejscu kol.Krzysztof Tymicki131 pkt. a na trzecim kol. Sławomir Juć 129,5pkt. GRATULUJEMY. W załączniku przedstawiamy aktualną klasyfikację Wędkarza Roku 2017 Koła PZW Świdnik WSK.... więcej

Puchar Bugu za nami

Aktualności | 2017-07-31 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

W niedzielę 30 lipca 2017r. na rz. Bug w miejscowości Wola Uhruska, Zarząd Koła zorganizował gruntowe zawody wędkarskie o Puchar Bugu. Pogoda wyśmienita z rybami różnie bywało. Puchar Bugu wywalczył kol. Piotr Sawicki 2710pkt. na drugim miejscu kol. Paweł Śmiałkowski 2600 pkt. a na trzecim kol. Zbigniew Gajus 2385pkt. Gratulujemy. Wyniki w załączniku.... więcej

Puchar ZZM u Marka

Aktualności | 2017-07-23 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

Sobota 22 na 23 lipca 2017r. godz.17.oo.32 wędkarzy stawiło się na łowisku jez. Dratów, by uczestniczyć w maratonie nocnym w kolejnej corocznej edycji zawodów wędkarskich o Puchar Zarządu Związku Zawodowego „METALOWCY” PZL-Świdnik. Zawody odbyły się metodą gruntową. Zwycięzcą tych zawodów i jednocześnie zdobywcą PUCHARU ZZM okazał się kol. Marek Winiarski dystansując kolegów wynikiem 5 185 pkt. drugie miejsce zajął kol. MarcinBogusz4 185pkt. a trzecie kol.Mieczysław Chabora 3 865pkt. Najlepszym związkowcem uczestniczącym w ...... więcej

Puchar Sklepu Marwin zdobyty

Aktualności | 2017-07-16 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

Wdniu 16.07.2017r. na łowisku w Mełgwi rozegrane zostały zawody wędkarskie o Puchar Sklepu Marwin w Świdniku. Zawody odbyły się przy pięknej pogodzie oraz b.dużej frekwencji. Puchar Sklepu MARWIN zdobył kol. Michałkiewicz Grzegorz z Koła PZW Barrakuda wyławiając z łowiska 9 645 pkt. na drugim miejscu uplasował się kol. Kowalski Jerzy 6 160 pkt, z Koła PZW Świdnik WSK,natomiast trzecie miejsce zdobył kol. Sałek Mariusz 5 995 pkt. z Koła PZW Świdnik WSK. Upominek za największą rybę zgarnął kol. Mariusz Sałek (waga największej ryby 2 565pkt). GRATULUJEMY. ...... więcej

II tura zawodów spinningowych

Aktualności | 2017-07-03 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

02 lipca 2017r. na rz. Wisła rozegrana została II tura zawodów Spinningowycho Mistrzostwo Koła na 2017r. Mistrzem tej tury został kol. Zbigniew Tokarski łowiąc sześć okoni na wartość 540 pkt. na drugim miejscu uplasował się kol. Zbigniew Gajus łowiąccztery okoniena wartość również 540 pkt. trzecie miejsce kol. Jan Szurek 430 pkt.(jaź).GRATULUJEMY. Pogoda z rana deszczowa, później przestało padać. Wyniki w załączniku.... więcej

Drużynowy Puchar Starosty

Aktualności | 2017-06-26 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

W dniu 25 czerwca 2017r. na łowisku w Mełgwi, zorganizowaliśmy wspólnie z Kołem Mełgiew, Drużynowe Zawody Wędkarskie o Puchar Starosty Powiatu Świdnickiego. W zawodach udział wzięły czteroosobowe drużyny z Kół PZW działających w powiecie. Pierwsze miejsce wywalczyła drużyna reprezentująca Koło PZW Świdnik WSK, zdobywając 16 910 pkt.(8 pkt sektorowych), drugie miejsce drużyna z Koła PZW Mełgiew 11 800 pkt. (13 pkt sektorowych), i trzecie miejsce Powiatowa Straż Rybacka 12 045 pkt.(14 pkt sektorowe). GRATULUJEMY. Puchary, dyplomy oraz upominki ...... więcej

Puchar Komisji WZZ "Sierpień 80"

Aktualności | 2017-06-20 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

Puchar Komisji Wolnego Związku Zawodowego ,, Sierpień 80 '' WSK PZL Świdnik był głównym celem rywalizacji w zawodach wędkarskich organizowanych na jez. Dratów przez nasze koło. Zawody ( metoda połowu - dowolna ) miały charakter maratonu nocnego , rozpoczęły się w dn. 17.06.2017 o godz.17.00 i trwały do godz. 10.00 dnia następnego. Jak pokazały wyniki najlepsze rezultaty osiągnęli wędkarze łowiący metodą gruntową. Walka o pierwsze miejsce trwała do ostatnich minut. Pierwsze miejsce zdobył kol. Sawicki Piotr wynikiem 23 500 pkt. drugie miejsce zajął ...... więcej

Mistrzostwa Okręgu w spławiku

Aktualności | 2017-06-11 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

W dniach 10-11 czerwca 2017r. na zbiorniku Dratów rozegrano Spławikowe Mistrzosta Okręgu w kategoriach Kobiet, Kadetów, Juniorów i Młodzieży. Ze zgłoszonych 28 zawodników na starcie zameldowało swój udział tylko 23 osoby. Sobota - pierwszy dzień zawodów, pogoda i wyniki całkiem przyzwoite. Najlepszy wynik wypracowł Szymon Hunek z koła OSW Rogóźno startujący w kat. MłodzieżU-25 z wynikiem 17 715 pkt, piękny wynik zanotowała przedstawicielka kobiet z tego samego koła Ola Włodarczyk z wynikiem 14 365 pkt. Z juniorów ...... więcej

Zawody Charytatywne dla Jasia

Aktualności | 2017-06-09 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

27 maja 2017r. na łowisku nr 3 w Mełgwi, odbyły się Charytatywne Zawody Wędkarskie zorganizowane przez Koła PZW Świdnik WSK i Mełgiewz przeznaczeniem dla małego Jasia. Część sponsorów startowała w zawodach (54 osoby). Pierwsze miejsce wywalczył kol. Andrzej Wójcik wyławiając z wody 10 560 pkt.drugie miejsce kol.Damian Adamek 8 795 pkt.a trzecie kol. Zając Robert 8 425 pkt. Gratulujemy. Dziękujemy za udział w zawodach i wsparcie dla małego Jasia. Wyniki w załączniku.... więcej