Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Podlodowe Mistrzostwo Okręgu

Aktualności | 2018-03-11 | Publikujący: Koło PZW Świdnik WSK

W dniach 03/04 marca 2018r. na jeziorze Maśluchowskim i Zbiorniku Krzczeń, Zarząd Okręgu PZW w Lublinie zorganizował Mistrzostwa Okręgu w Wędkarstwie Podlodowym, w kat. Senior oraz w kat. Weteran. W kat. Senior uczestniczyło 81 zawodników, a w kat. Weteran 22 zawodników. W bardzo zimnej i nieprzyjemnej aurze wielu zawodników wykazało wytrwałość i hart ducha, zachowując przy tym dobrą koordynacje i spryt, który dawał przewagę nad mniej obłowionymi kolegami, pierwsze łowisko jezioro Maśłuchy było dość równe. Zbiornik Krzczeń już nie był tak wyrównany i troszkę przypadku i szczęścia w losowaniu dawało możliwość wygrania każdemu (do tego brania w niedziele były marne nie tylko na Krzczeniu). Wszystko to wykorzystał kol. Sławomir Staroń reprezentant klubu Maver Lerby Team, dobry wynik na Maśluchach podparł jeszcze lepszym na Krzczeniu, w sumie trzy punkty sektorowe pozwoliły zdobyć Mistrzostwo Okręgu. Najlepszą drużyną okazała się drużyna z koła Leszcz Kock, łowili równo nie tracąc dystansu do czołówki. Serdeczne gratulacje dla zwycięzców. Podziękowanie dla wszystkich uczestników za wytrwałość w zawodach i w oczekiwaniu na wyniki. OKS pierwszy raz przeprowadza zawody w 4 podsektorach na lodzie, do tego niesprzyjająca aura, która wycinała sprzęt elektroniczny nie pomogła organizatorom. Jeszcze raz przepraszamy za zaistniałą sytuacje i dziękujemy za cierpliwość. Jak ryby żerowały w te mroźne dni, pokazują wyniki poniżej jak i fotorelacja.

P.S. Jak pogoda pozwoli być może uda się zrealizować Podlodowy Puchar Prezesa w dniu 18.03.2018 r.

Stosowny komunikat po szczegółowej analizie prognozy pogody może pojawić się na stronie.

Kapitanat Sportowy Okręgu

 

 

 

 

 

 

Poleć znajomemu

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • Samoń Tomasz Data dodania: 9 miesięcy temu Oceń: 0 + / -

    tomaszsamon

    Brawo za wytrwałość dla wszystkich zawodników, brawa i pokłony dla najlepszych również za UMIEJĘTNOŚCI, które przełożyły się na wynik. Gratulacje zmarźluchy ;-)

  • Jurzysta Dariusz Data dodania: 9 miesięcy temu Oceń: 1 + / -

    Brawo dla wszystkich uczestników, którzy mimo trudnych warunków sprostali trudnemu zadaniu. Sławomir Staroń startował z klubu Maver Lerby Team, taka jest pełna nazwa ekipy którą reprezentował. Wydaje mi się, że zawodnicy wykazali się ogromną wiedzą i umięjętnościami wędkarskimi, które zdecydowało o zajętych miejscach, a nie przypadek i szczęscie.