Drużynowe zawody spławikowe kadetów rejonu 1- go – wyniki (zdjęcia)

Jacek Rogoziński

W dniu 04.05.2024r na zbiorniku nr 101 Mitręga w miejscowości Łazy, odbyły się pierwsze w tym roku zawody rejonu 1- go kadetów w dyscyplinie spławikowej. Organizatorem zawodów było koło PZW nr 70; Będzin-Łagisza. Zawodnicy startowali w jednej turze w klasyfikacji drużynowej. Zmagania trwały od 9.30 do 12.30.
Łącznie wzięło udział 8 trzyosobowych drużyn z kół: Łazy, Dąbrowa Górnicza, Wojkowice, Będzin, Będzin Łagisza, Grodziec i Siewierz.
Skład drużyny koła PZW nr 12 Dąbrowa Górnicza to: Polechońska Julia, Polechoński Szymon i Grzeczny Bartłomiej.
Nasza młodzież wywalczyła miejsce drugie z wagą złowionych ryb 9 kg. Dziękujemy za dobrą postawę.
Sędzią głównym zawodów był kol. Dróżdż Marek, a sędzią sekretarzem był kol. Zieliński Jacek.
Tabela z wynikami zawodów w załączniku.

Pliki do pobrania