Towarzyskie Zawody Spławikowe

Zarząd Koła P Z W  Głogówek

Organizuje towarzyskie spławikowe zawody wędkarskie.

Miejsce zawodów – Staw nr 1 w Zawiszyce.

Termin – 27.04.2024r,.(sobota)

Zbiórka na stawie w Zawiszycach o godz. 7.00

Czas trwania zawodów:

Zawody w konkurencji spławikowej odbywać się będą od godz. 8.00 do godz. 12.00.

Ważenie ryb od godz.12.20 do 13.00

Dla zwycięzców 3 pierwszych miejsc przewidziane są nagrody w postaci bonów na zakup sprzętu wędkarskiego.

Zapisy na zawody można składać telefonicznie pod numerem 608 887 826 lub w sklepie wędkarskim przy ul. Pasternik do dnia 25.04.2024r. do godz.15.00.

Jeżeli jest problem z dojazdem do stawu, proszę to zgłosić tel. 608 887 826.

W zawodach mogą brać udział członkowie PZW Koła Głogówek, którzy mają opłaconą  składkę członkowską na 2024r.

W czasie trwania zawodów obowiązuje Regulamin Amatorskiego Połowu Ryb i Ustawa o Rybactwie Śródlądowym.

Uwaga:

W celu uatrakcyjnienia zawodów od tego roku wprowadzamy klasyfikację Grand PRIX tj. z każdych zawodów gdzie będą zapisywane punkty za zajęte miejsca do ogólnej klasyfikacji rocznej.

Zwycięzcy klasyfikacji GRAND PRIX otrzymają dodatkowe nagrody.

Prezes Koła PZW Głogówek

Józef Skiba