Wiosenne porządki - Kół PZW Lidzbark i Działdowo

W piątek 12 kwietnia i sobotę 13 kwietnia, członkowie Kół PZW w Działdowie oraz Lidzbarku wspierani przez strażników rybackich z Lidzbarka, Nowego Miasta Lubawskiego i Działdowa przeprowadzili akcję sprzątania brzegów jezior: Lidzbarskiego, Zwórzno, Piaseczno, Wlecz, Jeleń, Zakrocz, fragmentu rzeki Wel oraz wyrobiska Niechłonin. Dzięki aktywnej postawie tych osób, przez jakiś czas będziemy mogli się cieszyć czystymi brzegami naszych łowisk. Wszystkim uczestnikom tej akcji składamy serdeczne podziękowania. Apelujemy również do rozsądku tych, którzy swoje śmieci nad wodą zostawiają – to, że nie przeszkadzają Wam walające się odpadki nie oznacza, że inni też chcą wędkować w pozostawionym przez Was bałaganie!