Zawodnicy dyscypliny muchowej OKręgu PZW Sieradz na zawodach I Muchowym Grand Prix Polski 19-21.04.2024

W dniach 19-21 kwietnia 2024 roku odbyły się pierwsze zawody Grand Prix Polski w dyscyplinie muchowej.

W zawodach wzięli udział zawodnicy Okręgu PZW Sieradz, którzy jako drużyna uzyskali prawo startu w zawodach Grand Prix Polski 2024.

W pierwszym dniu zawodów była bardzo zmienna pogoda z porywistym wiatrem i ulewami skutkującymi podniesieniem wody w Wiśle i Brennicy. Dodatkowo okazało się, że wyniki na poszczególnych stanowiskach są bardzo rozbieżne. Drugiego dnia rano zawodników powitał mróz i śnieg, który spadł w nocy - warunki praktycznie zimowe. Złe warunki pogodowe oraz ich zmienność a także prześladujący Naszych zawodników pech w postaci losowania stanowisk w mniej rybnych sektorach, upadki i zniszczenie sprzętu nie pozwoliły skutecznie rywalizować w tych zawodach. Ostatecznie drużyna złożona z zawodników Okręgu PZW Sieradz uplasowała się na 25 miejscu a indywidualnie najwyżej z Naszych zawodników sklasyfikowany był kol. Dariusz Czernielewski.

Życzymy Naszym zawodnikom na kolejnych zawodach z cyklu Muchowe Grand Prix Polski więcej szczęścia i jak najlepszych wyników.

Relacja z zawodów https://gks.pzw.pl/szczegoly-artykulu/1-muchowe-gpp-wisla-19-21042024-relacja_q1ejCfvfbcHEEn9ZhZ7Z?parent_way=70191