Zawody GPO Mucha

KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY

OKRĘGOWEGO KAPITANATU SPORTOWEGO

OKRĘGU PZW BIELSKO BIAŁA

„MUCHOWY PUCHAR BRENNICY 2024”

Zawody zostaną rozegrane w dniu 14.04.2024 roku na rzece Brennica

Zbiórka uczestników:  godz. 6.00. Miejsce zbiórki “Zajazd u Maniw Brennej  tel. 795 658 895

Zawody zostaną rozegrane zgodnie z zapisami Regulaminu „Zasady rozgrywania i punktacji

Muchowych zawodów z cyklu GPO Okręgu PZW Bielsko-Biała”

W sytuacjach nie ujętych niniejszym Regulaminem należy stosować się do zapisów Zasad Organizacji Sportu Wędkarskiego PZW cz. II.4 z dnia 27.03.2021 r.

Prawo startu w zawodach mają :

1. WKS , Kół PZW oraz Kadra Okręgu za 2023 r. - indywidualnie i drużynowo

1. startujący zobowiązni są do posiadania jednodniowej licencji na OS Mała Wisła 1, zgodną z datą rozegrania zawodów. Koszt licencji - 45 zł. (możliwość wykupienia na miejscu zbiórki)

W organizowanych zawodach obowiązywać będzie klasyfikacja indywidualna juniorów oraz indywidualna i drużynowa seniorów zaliczana do klasyfikacji końcowej GPx Okręgu 2024 .

Ze względów organizacyjnych zgłoszenia zawodników będą przyjmowane do dnia, 11 kwietnia 2024 r.

pod adresem: piterson1313@interia.pl

/Po wskazanym w komunikacie terminie zgłoszenia nie będą respektowane/

Opłata startowa – 40 zł.

Płatne na miejscu zbiórki

Przewidywany harmonogram zawodów :

6.00 -  zbiórka zawodników, potwierdzenie startu

6.30 – oficjalne przywitanie, losowanie sektorów, stanowisk

8.0011.00 I tura zawodów

11.00 – 13.00 przerwa techniczna, zmiana sektorów

13.0016.00 II tura zawodów

od 16.30 posiłek

17.00 ogłoszenie wyników nieoficjalnych

17.30 ogłoszenie wyników -  zakończenie zawodów

Udział juniorów w zawodach wyłącznie pod nadzorem dorosłego opiekuna oraz pod warunkiem posiadania kamizelki asekuracyjnej.

Sposób wzajemnego sędziowania oraz dokumentowania złowionych ryb zostanie omówiony na miejscu spotkania.

Oficjalna lista startowa zostanie podana na stronie internetowej ZO PZW Bielsko-Biała do dnia 12.04.2024 roku.

Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w przewidywanym przebiegu imprezy.

Interaktywny link mapki zawodów z sektorami oraz stanowiskami zawodów, zostanie opublikowany po zamknięciu listy startowej.