Tweety na temat @pzworgpl

Szkółka wędkarska

Panel logowania Rejestracja konta Przypomnienie hasła

Sprawdź swoją wiedzę

Co należy uczynić jeśli w zbiorniku wodnym występuje zbyt duże pogłowie nie pożądanych ryb karpiowatych?

Źródło: KartaWędkarska.pl sprawdź następne

Czy wiesz, że?

Altair - Altair - Spostrzegawczy wędkarze zauważą pewnie zbieżność nazwy tego woblera i obrotówki ALTARIA. Nie przez przypadek , bowiem tak jak ALTARIA jest uniwersalną obrotówką doskonałą do rozpoznania nowych łowisk. Wobler jest modelem typowo uklejopodobnym. Ma długość 7 cm i wagę 5 gram. Jest modelem pływającym i schodzącym do około 1,5 metra, czyli zachowaniem do złudzenia przypomina prawdziwą ukleję - podstawowy pokarm wszystkich drapierzników.

Nasi Partnerzy

zostań partnerem »

Z życia szkółek

 • Nowy numer Wiadomości Wędkarskie 10/2020

  2020-09-14|Aktualności

  Drodzy Czytelnicy! Przed nami babie lato i polska złota jesień. Nasz Baca prognozuje ciepłe i pogodne dni przynajmniej do połowy miesiąca. To doskonały czas na całodzienne wędkowanie. Coraz lepiej żerują okonie, sandacze i szczupaki. Dużą aktywność przejawia jeszcze sum, węgorz i ... więcej »

 • Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Wędkarskich Wenecja 2020

  2020-08-22|Aktualności

  Wprowadzenie stanu epidemicznego w 2020 r. spowodowało niestety odwołanie prawie wszystkich zawodów dla dzieci i młodzieży. Odwołane zostały także dwie Ogólnopolskie Olimpiady Młodzieży w Sportach Wędkarskich w Kolbuszowej i w Pyrzycach. W związku z dużym zainteresowaniem ... więcej »

 • Marszałkowski Klub Sportowy - Zawody rzutowe - Komunikat.

  2020-08-17|Aktualności

  Okręgowa Komisja ds. Młodzieży ZO PZW w Opolu informuje, że w sobotę, dnia 29 sierpnia 2020 roku na obiektach sportowych Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji w Oleśnie przy ul. Wachowskiej 10, rozegrane zostaną zawody w wędkarstwie rzutowym w trójboju ... więcej »

 • Nowy numer WW 9/2020

  2020-08-17|Aktualności

  Drodzy Czytelnicy! Ostatnie doniesienia o nowych zakażeniach koronawirusem nie napawają optymizmem. Można mieć tylko nadzieję, że epidemia wyhamuje, a odwołane restrykcje nie powrócą. Przecież nie chcemy znów kogokolwiek przekonywać, że wędkowanie to realizowanie istotnych ... więcej »

zobacz więcej »