Tweety na temat @pzworgpl

Szkółka wędkarska

Panel logowania Rejestracja konta Przypomnienie hasła

Sprawdź swoją wiedzę

Multiplikator jest rodzajem:

Źródło: KartaWędkarska.pl sprawdź następne

Czy wiesz, że?

Trembler - Trembler - W wolnym tłumaczeniu "drżący" - to klasyczny uklejopodobny wobler doskonały niemal na wszystkie drapieżniki dużych rzek nizinnych. Woblery te są w dwóch wersjach Classik - z małym pionowo ustawionym sterem, oraz Deep - Runer z długim poziomym sterem. Pierwszy sprawia się na płytszych łowiskach, drugi schodzi na głębokość 3 - 3,5 metra. Dwie wielkości Tremblerów dają doskonałą przynętę na niemal każde warunki i pozwalają zapolować na wszystkie ...

Nasi Partnerzy

zostań partnerem »

Z życia szkółek

 • DRUŻYNOWE MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU

  2019-04-23|Aktualności

  KOMUNIKAT DRUŻYNOWE MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA OKRĘGU Okręgowa Komisja ds. Młodzieży wraz z Okręgowym Kapitanatem Sportowym organizują w dniu 27 kwietnia 2019 r. (sobota) Drużynowe Młodzieżowe Mistrzostwa Okręgu w wędkarstwie spławikowym, które zostaną rozegrane na zbiorniku ... więcej »

 • Dzień Dziecka z Wodami Polskimi i PZW Białystok

  2019-04-18|Aktualności

  Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Białymstoku oraz Polski Związek Wędkarski Okręg w Białymstoku zapraszają dzieci i młodzież na Ogólnopolskie Zawody Spławikowe „Dzień Dziecka z Wodami Polskimi i PZW”Termin zawodów: ... więcej »

 • Wiadomości Wędkarskie 5/2019

  2019-04-12|Aktualności

  Drodzy Czytelnicy! Przed nami długo oczekiwane otwarcie sezonu na szczupaki. Miłośnicy spinningowania i metody żywcowej już zacierają ręce w nadziei na dobre brania. Wiele lat temu pisaliśmy, że pierwszego maja, jak Polska długa i szeroka, rozpoczyna się wielkie polowanie na ... więcej »

 • Wycieczka - Tarło świnki

  2019-04-10|Aktualności

  W dniu 6 kwietnia br. Zarząd Koła PZW Jasło 1 zorganizował wycieczkę szkoleniowo – edukacyjną dla młodzieży i dzieci zrzeszonych w młodzieżowych szkółkach wędkarskich powołanych przy szkołach podstawowych w Szebniach, Warzycach, Jareniówce, Trzcinicy i ... więcej »

zobacz więcej »