Tweety na temat @pzworgpl

Szkółka wędkarska

Panel logowania Rejestracja konta Przypomnienie hasła

Sprawdź swoją wiedzę

Czego trzeba wymagać przy zakupie materiału zarybieniowego?

Źródło: KartaWędkarska.pl sprawdź następne

Czy wiesz, że?

Morlesz Bogar - <!-- @page P --> Ma czerwone płetwy i czerwonawe zabarwienie srebrnego ciała. Za pokrywami skrzelowymi ma po jednej czarnej plamie. Spotyka się go na głębokości od 50 do 300m, zwłaszcza w pobliżu raf i wraków. Żywi się głównie rybami, zjada jednak również krewetki, kraby i kalmary. Dorasta maksymalnie do 4,5 kg.

Nasi Partnerzy

zostań partnerem »

Z życia szkółek

 • UWAGA! KONKURS DLA CZŁONKÓW UCZESTNIKÓW PZW

  2020-06-16|Aktualności

  Rada ds. Młodzieży ZG PZW, aby zachęcić młodzież do wstępowania lub podtrzymywania swojego członkostwa w Polski Związku Wędkarskim, ogłasza konkurs dla wszystkich członków uczestników PZW tj. urodzonych w roku 2004 i młodszych, którzy w roku bieżącym ( 2020) ... więcej »

 • Konkurs fotograficzny dla członków uczestników PZW

  2020-06-12|Aktualności

  Tak jak w ubiegłych latach, Rada ds. Młodzieży ZG PZW ogłasza konkurs fotograficzny dla członków uczestników PZW. Tegoroczny konkurs jest zainspirowany 70-cio leciem PZW dlatego też nosi tytuł "70-Lecie PZW w Moim Obiektywie". Pandemia spowodowała że nie ma możliwości ... więcej »

 • Nowy numer Wiadomości Wędkarskie 7/2020

  2020-06-12|Aktualności

  Drodzy Czytelnicy! Z końcem maja zniesiono kolejne obostrzenia związane z koronawirusem. Można już organizować zawody wędkarskie. Czekało na ten dzień wielu zawodników i związkowych działaczy – wiadomo, nic tak nie podnosi adrenaliny, jak sportowa rywalizacja. Pozostał ... więcej »

 • UWAGA! KONKURS PLASTYCZNY Z CENNYMI NAGRODAMI

  2020-05-11|Aktualności

  Korzystając z przymusowej sytuacji, w jakiej się znaleźliśmy, zapraszamy wszystkich członków- uczestników PZW do udziału w konkursie plastycznym, którego motywem przewodnim jest „ 70 lat wędkarstwa w Polsce”. Przeprowadzić go chcę w trzech kategoriach ... więcej »

zobacz więcej »