Tweety na temat @pzworgpl

Szkółka wędkarska

Panel logowania Rejestracja konta Przypomnienie hasła

Aktualności

Podsumowanie XXV Okręgowego Turnieju Młodzieży Wędkarskiej

Wydrukuj

Aktualności | 2018-07-09 | Publikujący: Okręgowa Komisja ds. Młodzieży

Oceń:

Ostatni dzień roku szkolnego dla uczestników zawodów rzutowych stanowiących kolejne fazy cyklu „XXV Okręgowego Turnieju Młodzieży Wędkarskiej" był bardzo intensywny: odbiór świadectwa i dotarcie do Opola na umówioną godzinę zbiórki dla niektórych stanowił nie lada wyzwanie. Potem kilka godzin jazdy - i dotarliśmy do Centrum Wypoczynku „ODYS"  w Tresnej nad brzegiem Jeziora Żywieckiego, gdzie Członkowie Okręgowej Komisji ds. Młodzieży we współpracy z Zarządem Okręgu PZW w Opolu zorganizowali młodzieży i instruktorom podsumowanie tegorocznych zmagań.

Plan wycieczki był tak opracowany, by zmieściły się w nim: wjazd wyciągiem na Skrzyczne (szkoda tylko, że piękne widoki na Beskid Żywiecki zasłaniały nam przelotne, acz obfite deszcze oraz mgła, przez co zmuszeni byliśmy zrezygnować ze spaceru po szczytach gór), rejs statkiem po Jeziorze Żywieckim (dzięki uprzejmości kapitana statku chętni mogli stanąć za sterem i „prowadzić statek"), uhonorowanie najlepszych zawodników (wielu z nich wielkokrotnie podchodziło po odbiór nagrody) i drużyn, ognisko integracyjne oraz zwiedzanie Żywca.

Trzydniowa wycieczka minęła nam bardzo szybko. Do Opola dotarliśmy w świetnych humorach, bogatsi o nowe doświadczenia i - niektórzy z uczestników - trofea.

E.P.

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz