Tweety na temat @pzworgpl

Szkółka wędkarska

Panel logowania Rejestracja konta Przypomnienie hasła

Aktualności

Dziecięce Święto w OSW Rogóźno

Wydrukuj

Aktualności | 2019-06-03 | Publikujący: Młodzi w OSW Rogóżno

Oceń:

Tradycyjnie z okazji Dnia Dziecka, Zarząd koła PZW OSW Rogóźno dla swoich najmłodszych członków zorganizował zawody wędkarskie. Były to Pomostowe Mistrzostwa Koła. Zawody zostały przeprowadzone w czterech kategoriach wiekowych:
- do lat 6
- od lat 7do lat 10
- od lat 11 do 14
- od lat 15 do 16
Do zawodów przystąpiło dwudziestu pięciu młodych wędkarzy, z czego w pierwszej kategorii rywalizowało ośmioro zawodników, w kategorii drugiej sześcioro, w trzeciej dziewięcioro a w czwartej dwoje. Rywalizacja pomiędzy dzieciakami była zacięta i patrząc na wyniki, im dzieci były młodsze tym wyniki były lepsze. Co prawda ze względu na panujące upały ryba słabo żerowała, a ta najgłodniejsza pływała właśnie w basenie, gdzie łowiła grupa najmłodszych. W tych zawodach wynik nie był najważniejszy. Ważna była sama obecność, która dawała jednocześnie dzieciom możliwość pełnoprawnego udziału w festynie, który zorganizowany został przez Związek Zawodowy Górników w Polsce, właśnie na okoliczność dziecięcego święta. Tak więc dzieci miały okazję skorzystać ze wszystkich przygotowanych atrakcji. Specjalnie nie będę usiłował silić się na ich wymienienie. Było naprawdę tego dużo. Zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć i zobaczyć jak nasze dzieciaki wraz ze swoimi rówieśnikami bawiły się podczas festynu. Według zapewnień organizatorów wszystkich dzieci było blisko siedemset a więc i promocja sportu wędkarskiego była bardzo duża, zwłaszcza że pozyskaliśmy do organizacji zawodów dużo sponsorów. Dziękujemy zwłaszcza Firmie Piscari, która po raz pierwszy fundowała upominki naszym dzieciom. Wielkie dzięki składamy również organizatorowi festynu, ZZG w Polsce Lubelski Węgiel, który w zależności od wieku zafundował dzieciom zabawki i upominki sportowe. Na wysokości zadania stanęli nasi stali sponsorzy: Salon wędkarski ANTEK i Złota Orfa w Rogóźnie, która cały ten festyn realizowała i wszystkich uczestników wraz z opiekunami nakarmiła.
Wyniki zawodów w poszczególnych kategoriach oraz link do galerii na naszej stronie internetowej www.pzw.org.pl/rogozno oraz www.pzw.org.pl/nasidublerzy

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz