Tweety na temat @pzworgpl

Szkółka wędkarska

Panel logowania Rejestracja konta Przypomnienie hasła

Aktualności

Inauguracja Okręgowych Zawodów Rzutowych '2020.

Wydrukuj

Aktualności | 2020-02-08 | Publikujący: Okręgowa Komisja ds. Młodzieży

Oceń:

 

Pierwsze w tym roku zawody z cyklu Okręgowych Zawodów Rzutowych 2020 odbyły się w dniu 8 lutego w Ozimku. Tradycyjnie już,  zawody te oprócz Okręgowej Komisji Młodzieżowej patronatem objęła Rada Osiedla Ozimek OSM „Przyszłość" w osobie pani kierownik i jednocześnie Przewodniczącej Rady Miasta Ozimek, Aldony Koczur. Można powiedzieć, że Pani Prezes podobnie jak wielu oddanych działaczy młodzieżowych są postaciami od zawsze związanymi z tymi zawodami, zaś „matkowanie" zawodom Pani Kierownik nieprzerwanie trwa już 12 lat. Dziękujemy!

I jeszcze, aby w pełni oddać charakter tych zawodów winni jesteśmy stwierdzenie, że zmieniają się zawodnicy, jedni dorośleją, inni zaczynają swą przygodę sportową, ale podobnie jak doświadczeni działacze tak z tymi zawodami na zawsze jest związana autentyczna, wspaniała atmosfera sportowego święta. Teraz o samych zawodach. Uczestniczyło w nich kilkudziesięciu zawodników w kategoriach od U 12 do 16+. Doświadczona obsługa techniczna pozwoliła na sprawne i płynne przeprowadzenie kompletu konkurencji rzutowych.

W wyniku kilkugodzinnych zmagań zwycięzcami w poszczególnych grupach wiekowych zostali :

U 12 - Łukasz Elias z Koła Krapkowice „Otmęt";

U 14 - Maciej Śliwiński z Koła Olesno Rzemieślnik;

U 16 - Dominik Kostorz z Koła Olesno Rzemieślnik;

16 +  -  Wojciech Osada z Koła Małapanew Ozimek.

 Po podliczeniu punktacji to, na co czekają wszyscy - ogłoszenie wyników i wręczenie pucharów, medali, dyplomów oraz wspaniałych nagród. Warto tutaj wspomnieć, że zawody te odróżniają się od innych tym, że każdy biorący w nich udział zawodnik jest nagradzany. Nagrody  wręczane  były przez Panią Kierownik Aldonę Koczur, Prezesa Okręgu i zarazem szefa krajowej młodzieżówki Wiesława Misia oraz szefa okręgowej komisji ds. młodzieży Krzysztofa Hładika.

Obiad i wspólne zdjęcie kończą „ozimskie" zmagania. Teraz kolej na Krapkowice, gdzie już w marcu będzie można zdobyć kolejne punkty do końcowej klasyfikacji.

Załączniki

Zdjęcia

Dodaj komentarz