Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo Wyborcze - sobota 17 grudnia

Aktualności | 2016-11-17 | Publikujący: Koło PZW nr 59 Tarnowskie Góry

Zapraszamy na Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo Wyborcze, zebranie odbędzie się w sobotę 17 grudnia o godzinie 15:00 w sali Stowarzyszenia Miłośników Ziemi Tarnogórskiej. (ul. Gliwicka 2)... więcej

Zapraszamy na jesienne prace na rzecz Koła

Aktualności | 2016-11-03 | Publikujący: Koło PZW nr 59 Tarnowskie Góry

Zapraszamy w dniu 5 listopada na tzw. "czyn" czyli prace na rzecz naszego Koła. Spotykamy się na terenie "rybaczówki" o godzinie 8:00 W planie ściągnięcie łodzi oraz porządkowanie terenu przystani.... więcej

Zaproszenie na Zawody metoda dowolną

Aktualności | 2016-10-13 | Publikujący: Koło PZW nr 59 Tarnowskie Góry

Zarząd koła PZW nr59 Tarnowskie Góry zaprasza na dodatkowe zawody wędkarskie metodą dowolną w dniu 16-10-2016. Zbiórka o godz. 7.00 w okolicach kanału. Zapewniamy ciepły poczęstunek.... więcej

Ograniczenia w pracy rybaczówki Zalew Nakło Chechło

W dniach 1, 9 i 15 października rybaczówka na zbiorniku Nakło Chechło będzie czynna od godziny 16:00. Natomiast w niedziele 16-go października rybaczówka niebędzie czynna cały dzień. ... więcej

Zawody Spinningowe o Puchar Jesieni

Aktualności | 2016-10-06 | Publikujący: Koło PZW nr 59 Tarnowskie Góry

Zarząd Koła PZW nr 59 w Tarnowskich Górach serdecznie zaprasza na Zawody spinningowe z łodzi, które odbędą się w niedzielę 9 października na Zalewie Nakło-Chechło. Zbiórka o godzinie 7:00, rybaczówka.... więcej

Mateusz Kwieciński - wywalczył udział w spinningowej I lidze w 2017 roku.

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że nasz Kolega Mateusz Kwiecinski swoimi wynikami w całym cyklu zawodów eliminacyjnych do spinningowego GP Polski na 2017 rok wywalczył awans z 2 miejsca do udziału w spinningowej I Lidze w 2017 roku. http://www.pzw.org.pl/pliki/prezentacje/28/wiadomosci/139148/pliki/klasyfikacja_spinningowych_zawodow_eliminacyjnych_do_gpp_2017_koncowe.pdf">... więcej

Mateusz Kwiecinski - zdobył II miejsce w zawodach eliminacyjnych do GP Polski 2017

W dniach 1 - 2 października areną zmagań zawodników z całej Polski w ostatniej turze Eliminacji do GP Polski w spinningu na 2017 rok było jezioro Trzesiecko w Szczecinku. Nasze koło i OKW Katowice reprezentowali Mateusz Kwieciński i Leszek Pytlik. Indywidualnie Zawody te wygrał kol. Paweł KUCHARCZUK z Klubu WKS "SIÓDEMKA" Warszawa II przed kol. Mateuszem Kwiecińskim z OKW Katowice oraz kol. Radosławem Śmiejkowskim z Okręgu PZW w Gorzowie Wielkopolskim.Drużynowo zwyciężył KS. „POTOK" Ziębice przed WKS „KORMORAN" oraz OKW Katowice. Pełna relacja z ...... więcej

Doskonały występ naszych zawodników

Kolejny sukces naszych zawodów wędkarskich w dyscyplinie spinningowej zaliczanych do Grand Prix Okręgu o „Puchar Jesieni", rozegranych w miejscowości Racibórz na Kanale Ulga w dniu 25.09.2016 r. 2- miejsce zawodów zdobył kolega Andrzej Tomanek, łowiąc Brzanę 67,4cm oraz klenia 39,5cm 6 miejsce Mateusz Kwieciński - łowiąc 4 klenie 14 miejsce Tomasz Jaros 16 miejsce Leszek Pytlik W zawodach startowało 64 zawodników. Pełna relacja na stronie okręgu http://www.katowice.pzw.org.pl/wiadomosci/138560/60/rozegrano_spinningowy_puchar_jesieni oraz a ...... więcej

Aktualności | 2016-09-08 | Publikujący: Koło PZW nr 59 Tarnowskie Góry

Zarząd Koła PZW nr 59 w Tarnowskich Górach serdecznie zaprasza na Zawody metodą dowolną, oprócz żywca , które odbędą się w niedzielę 11 września na Zalewie Nakło-Chechło. Zbiórka o godzinie 6:00 w okolicach kanału. Podczas tych zawodów nie są wymagane licencje.... więcej

Tomasz Jaros - Nowy Spinningowy Mistrz Okręgu 2016

Kolega Tomasz Jaros zdobył tytuł Spinningowego Mistrza Okregu PZW Katowice i będzie reprezentował nasze koło i okręg w Spinningowych Mistrzostwach Polski na zalewie Zegrzynskim.Tytuł II wicemistrza wywalczył Mateusz Kwieciński. Andrzej Tomanek 7 miejsce, Leszek Pytlik 11 miejsce, Patryk Kulesz miejsce 46. Zawody były rozgrywane w dniach 27-28.08.br., na zb. Dziećkowice w miejscowości Imielin.W Mistrzostwach Okręgu wzięło udział 56 Seniorów, 2 ...... więcej