Ograniczenia w pracy rybaczówki Zalew Nakło Chechło

Aktualności | 2016-09-08 | Publikujący: Koło PZW nr 59 Tarnowskie Góry

W dniach 1, 9 i 15 października rybaczówka na zbiorniku Nakło Chechło będzie czynna od godziny 16:00. Powyższe ograniczenia są związane z organizacją zawodów wędkarskich z łodzi. ... więcej

Zaproszenie na Zawody metoda dowolną

Zarząd Koła PZW nr 59 w Tarnowskich Górach serdecznie zaprasza na Zawody metodą dowolną, oprócz żywca , które odbędą się w niedzielę 11 września na Zalewie Nakło-Chechło. Zbiórka o godzinie 6:00 w okolicach kanału. Podczas tych zawodów nie są wymagane licencje.... więcej

Tomasz Jaros - Nowy Spinningowy Mistrz Okręgu 2016

Kolega Tomasz Jaros zdobył tytuł Spinningowego Mistrza Okregu PZW Katowice i będzie reprezentował nasze koło i okręg w Spinningowych Mistrzostwach Polski na zalewie Zegrzynskim.Tytuł II wicemistrza wywalczył Mateusz Kwieciński. Andrzej Tomanek 7 miejsce, Leszek Pytlik 11 miejsce, Patryk Kulesz miejsce 46. Zawody były rozgrywane w dniach 27-28.08.br., na zb. Dziećkowice w miejscowości Imielin.W Mistrzostwach Okręgu wzięło udział 56 Seniorów, 2 ...... więcej

Zmarł nasz kolega, przyjaciel i wedkarz Kazimierz Witwicki.

Aktualności | 2016-08-25 | Publikujący: Koło PZW nr 59 Tarnowskie Góry

Z przykrością informujemy, że dn. 24.08.2016 zmarł nasz kolega, przyjaciel i wedkarz Kazimierz Witwicki. Był wieloletnim członkiem zarządu koła, przewodniczącym sądu kolezenskiego, okregowym sędzią wedkarskim oraz członkiem społecznej straży wędkarskiej. Był odznaczony złotą odznaką PZW z wieńcami za zasługi dla wedkarstwa. Pogrzeb odbędzie się w sobotę o godz. 9.00 w kościele w Lasowicach.... więcej

12 czerwca - ograniczenia w pracy rybaczówki

Aktualności | 2016-06-07 | Publikujący: Koło PZW nr 59 Tarnowskie Góry

W Niedziele - 12 czerwca rybaczówka na zbiorniku Nakło Chechło będzie czynna do godziny 10:00 i po 18:00. Opłata za wypożyczenie łodzi w ty dniu to 6 zł. Przepraszamy za utrudnienia ale jest to związane z organizacją zawodów Etixx Silesiaman Triathlon Świerklaniec na terenie zbiornika Zalew Nakło-Chechło ... więcej

Puchar Kozłowej Góry

W niedzielę dnia 05.06.br., na zb. Kozłowa Góra, odbyły się okręgowe zawody spinningowe o „Puchar Kozłowej Góry -2016” zorganizowanych przez Okręgowy Kapitanat Sportowy PZW w Katowicach. Zawody rozegrano metodą spinningową połowu z łodzi, wzięło udział 63 zawodników, ryby złowiło 48 zawodników, łącznie złowiono 114 okoni, 16 szczupaków i 5 sandaczy. Największą rybę zawodów szczupak64,2 cm. złowił kol.Tomasz Duerz Koła 65 Makoszowy. Zawody o Puchar Kozłowej Górywygrał kol.Henryk Brylskiz Koła PZW nr 3 ...... więcej

Kolejny sukces naszych zawodników !

Kolejny sukces naszych zawodników !Drużyna w składzie Leszek Pytlik i Mateusz Kwieciński zdobyła 1 miejsce w Spinningowych Mistrzostwach Okręgu Teamów, które zostały rozegrane w dniu 29 maja na zb. Kuźnica Warężyńska w miejscowości Wojkowice.W tym samym składzie będą reprezentować w dniach 16-19.czerwca nasze koło w Spinningowych Mistrzostwach Polski Teamów 2016 na jeziorze Dadaj ! http://www.katowice.pzw.org.pl/…/rozegrano_spinningowe_mist…... więcej

Spławikowe Mistrzostwa Koła

Aktualności | 2016-05-26 | Publikujący: Koło PZW nr 59 Tarnowskie Góry

W dniu 14 maja na Zalew Nakło-Chechło odbyły się Zawody Spławikowe o Mistrzostwo Koła nr 59 Mistrzem został Kamel Piotr z wynikiem 2245pkt2. miejsce Maniura Janusz 1600pkt3. miejsce Marek Henkelman 1470pkt4. miejsce Łukasz Patoń5. miejsce Ibrom Lucjan6. miejsce Adam Pasternak ... więcej

Nowy spinningowy Mistrz Koła

W dniu 15 maja 2016 na zalewie Nakło-Chechło odbyły się Spinningowe Mistrzostwa Koła. W zawodach wzięło udział 23 zawodników.Tytuł mistrza wywalczył Patryk Kulerz.Wice mistrzem został Andrzej Tyczka łowiąc największą rybę zawodów okonia 31.6cm3 miejsce Łukasz Rowiński.4 miejsce Lucjan Ibrom. ... więcej

Zawody "Puchar Prezesa" - Doskonały występ naszych zawodników

W dniu 22.05.br., na Kanale Gliwickim, odbyły się okręgowe zawody spinningowe „Puchar Prezesa -2016". W zawodach wzięło udział 60 zawodników. Nasze koło reprezentowało 5 zawodników. Kolega Tomasz Jaros zdobył doskonałe 2 miejsce,tracą do zwycięzcy tylko 1 punkt ! a prezes koła Leszek Pytlik 5 miejsce. Gratulujemy ! http://www.katowice.pzw.org.pl/wiadomosci/132195/60/rozegrano_okregowe_zawody_spinningowe_puchar_prezesa_2016... więcej