Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Nowe łowisko - nowe wyzwanie

 

Z radością informujemy, że po wielkich staraniach Naszego Koła, a przede wszystkim Prezesa  "Trzynastki" Kol. Roberta  Zarząd Okręgu PZW Siedlce zgodził się na przekazanie nam pod opiekę około 17 ha stawów w Siennicy.

Wiemy, że jest to nasze kolejne wielkie zobowiązanie wobec Okręgu PZW Siedlce, biorąc pod uwagę stan przekazanego nam łowiska  (wcześniej  stawy były dzierżawione i od dłuższego czasu zaniedbywane).

 

Nie czekając, od razu wzięliśmy się za podstawowe  czynności służące do przywrócenia łowiska do przyzwoitego stanu.  W pierwszej kolejności naprawy wymagał  mnich, trzeba było uporządkować teren oraz dokonać wycinki zarośli i trzcin w celu przygotowania stanowisk wędkarskich.

Planujemy szereg inwestycji związanych z infrastrukturą i tu będziemy liczyli na pomoc Naszych Koleżanek i Kolegów Wędkarzy. Jak pokazuje nasze doświadczenie, że własnymi siłami można wiele dokonać tak i tutaj jesteśmy pewni, że w krótkim czasie doprowadzimy łowisko do stanu "używalności" by zachęcało wędkarzy i ich rodziny do odwiedzenia tego pięknego i malowniczego terenu.

 

Mamy nadzieję, że za 3-4 lata stworzymy łowisko, które będzie konkurencyjne z prywatnymi stawami oraz udowodnimy, że składki idą na dobre cele i że opłaca się być członkiem PZW Siedlce.

 

Informacje o planowanych akcjach, będziemy ogłaszać na naszych stronach. Liczymy  na wsparcie i zaangażowanie Koleżanek i Kolegów Wędkarzy.

 

Grzegorz Naja

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (2)

  • kolonr1 Data dodania: 9 miesięcy temu Oceń: -3 + / -

    Rozwiń
  • trapers Data dodania: 9 miesięcy temu Oceń: -4 + / -

    Rozwiń