Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Zawody spławikowe o tytuł "Mistrza Koła" w Krynkach 18.05.2013r.

 

  Zawody spławikowe o tytuł "Mistrza Koła" 18.05.2013r. Krynki





 









    I TURA   II TURA   SUMA  
lp imię i nazwisko waga ryb punkty   waga ryb punkty       zajęte miejsce
1 Cezary HNIECIECKI 2,60 2600 -3 2,34 2340 -3 4940 -6 I
2 Andrzej  CYLKO 1,62 1620 -6 2,40 2400 -1 4020 -7 II
3 Bartosz IWANIUK 3,74 3740 -1 1,46 1460 -7 5200 -8 III
4 Jarosław  IWANIUK 3,34 3340 -2 1,52 1520 -6 4860 -8 IV
5 Krzysztof BARTNICKI 2,08 2080 -4 2,32 2320 -4 4400 -8 V
6 Mariusz ANTONIAK 1,78 1780 -5 1,28 1280 -8 3060 -13 VI
7 Piotr OSTAPCZUK 0,78 780 -11 2,38 2380 -2 3160 -13 VII
8 Tadeusz MAKAREWICZ 1,44 1440 -8 1,20 1200 -9 2640 -17 VIII
9 Adam FIEDORUK 1,56 1560 -7 0,60 600 -12 2160 -19 IX
10 Jarosław  ŁUSZCZYŃSKI 0,42 420 -17 1,72 1720 -5 2140 -22 X
11 Andrzej MICHALCZUK 1,18 1180 -9 0,48 480 -14 1660 -23 XI
12 Rafał SAWICKI 0,72 720 -13 0,92 920 -11 1640 -24 XII
13 Bronisław  KURYŁOWICZ 0,68 680 -15 1,08 1080 -10 1760 -25 XIII
14 Tomasz MRÓZ 0,84 840 -10 0,32 320 -17 1160 -27 XIV
15 Tomasz SILWONIK 0,38 380 -18 0,46 460 -15 840 -33 XV
16 Wiesław KRASOWSKI 0,70 700 -14 0,05 50 -19 750 -33 XVI
17 Witalis DOROSZKIEWICZ 0,54 540 -16 0,30 300 -18 840 -34 XVII
18 Sławomir BARANOWSKI 0,10 100 -25 0,50 500 -13 600 -38 XVIII
19 Zbigniew WASILEWSKI 0,72 720 -12 0,00 0 -30 720 -42 XIX
20 Marek CELMER 0,00 0 -30 0,42 420 -16 420 -46 XX
21 Romuald KNAJDEK 0,34 340 -19 0,00 0 -30 340 -49 XXI
22 Antoni SILWONIK 0,34 340 -20 0,00 0 -30 340 -50 XXII
23 Daniel BOGUSZEWSKI 0,28 280 -21 0,00 0 -30 280 -51 XXIII
24 Rajmund KONIUSZEWSKI 0,22 220 -22 0,00 0 -30 220 -52 XXIV
25 Jan JAKOŃCZUK 0,18 180 -23 0,00 0 -30 180 -53 XXV
26 Aneta SILWONIK 0,10 100 -24 0,00 0 -30 100 -54 XXVI
27 Patryk SAROSIEK 0,08 80 -26 0,00 0 -30 80 -56 XXVII
28 Jacek BOCZKOWSKI 0,00 0 -30 0,00 0 -30 0 -60 XXX
29 Czesław CHRABOŁ 0,00 0 -30 0,00 0 -30 0 -60 XXX
 









  Sędzia Sekretarz Sędzia Gówny






  Tomasz Silwonik Jerzy Witkowski