Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

GRAND PRIX 2013r.

WYNIKI GRAND PRIX 2013r

 

  imię i nazwisko podlodowe krynki czechowizna strękowa repczyce   waga ryb
1 Krzysztof BARTNICKI 5 5 11 9 3 33 12,46
2 Cezary HNIECIECKI 2 1 14 12 5 34 13,10
3 Mariusz ANTONIAK 3 7 15 9 2 36 12,92
4 Piotr OSTAPCZUK 11 6 3 13 8 41 7,62
5 Bronisław  KURYŁOWICZ 18 13 12 3 4 50 5,54
6 Bartosz IWANIUK 15 3 1 7 26 52 16,20
7 Andrzej  CYLKO 25 2 24 5 1 57 7,38
8 Jarosław  IWANIUK 6 4 24 2 26 62 10,74
10 Tadeusz MAKAREWICZ 18 8 5 23 14 68 9,78
9 Adam FIEDORUK 8 9 7 23 26 73 6,18
11 Romuald KNAJDEK 38 21 13 8 12 92 0,97
12 Antoni SILWONIK 38 22 2 23 10 95 6,68
16 Andrzej MICHALCZUK 27 11 9 23 26 96 2,38
13 Jacek  WIŚNIEWSKI 28 30 24 4 11 97 1,14
15 Jarosław  ŁUSZCZYŃSKI 38 10 24 1 26 99 3,62
14 Jan JAKOŃCZUK 1 25 24 23 26 99 7,64
17 Tomasz SILWONIK 38 15 8 14 26 101 3,18
18 Rafał SAWICKI 38 12 24 23 6 103 2,04
19 Witalis DOROSZKIEWICZ 14 17 24 23 26 104 2,96
20 Antoni REMIESZ 13 30 24 23 15 105 2,38
25 Henryk  HRYSZKIEWICZ 26 30 18 6 26 106 1,20
21 Wiesław KRASOWSKI 17 16 24 23 26 106 2,37
23 Rajmund KONIUSZEWSKI 38 24 4 15 26 107 2,50
22 Antoni CIESŁOWSKI 4 30 24 23 26 107 5,70
24 Wojciech REĆKO 38 30 24 10 7 109 0,52
26 Krzysztof BARANOWSKI 7 30 24 23 26 110 4,04
28 Sławomir BARANOWSKI 19 18 24 23 26 110 1,76
27 Tadeusz BURAKOWSKI 9 30 24 23 26 112 2,96
30 Piotr  JANIO 38 30 24 11 10 113 0,36
29 Anatol DUDZIK 10 30 24 23 26 113 2,73
32 Marek CELMER 20 20 24 23 26 113 1,56
33 Hanna RAFAŁOWSKA 19 30 17 23 26 115 1,68
31 Michał JURKIN 12 30 24 23 26 115 2,54
34 Sławomir MONACH 38 30 24 11 13 116 0,32
35 Ryszard INGIELEWICZ 16 30 24 23 26 119 1,92
36 Marek KONECKO 38 30 6 23 26 123 0,66
40 Zdzisław BARANOWSKI 20 30 24 23 26 123 1,40
37 Jerzy HRYNIUK 38 30 24 23 9 124 0,16
38 Patryk SAROSIEK 38 27 10 23 26 124 0,28
41 Jerzy GWAJ 21 30 24 23 26 124 1,10
42 Marian FLORCZYK 22 30 24 23 26 125 1,05
39 Tomasz MRÓZ 38 14 24 23 26 125 1,16
43 Jan NOWAK 23 30 24 23 26 126 1,00
44 Maria JAROCKA 24 30 24 23 26 127 0,62
45 Zbigniew WASILEWSKI 38 19 24 23 26 130 0,72
46 Aneta SILWONIK 38 26 19 23 26 132 0,32
49 Antoni JAROCKI 29 30 24 23 26 132 0,12
47 Michał ABRAMIWICZ 38 30 16 23 26 133 1,24
48 Daniel BOGUSZEWSKI 38 23 24 23 26 134 0,28
50 Jacek BOCZKOWSKI 38 30 20 23 26 137 0,08
51 Bartosz ULJASZ 38 30 24 23 26 141 0,00
52 Czesław CHRABOŁ 38 30 24 23 26 141 0,00
53 Dariusz RAFAŁOWSKI 38 30 24 23 26 141 0,00
54 Mieczysław STALBOWSKI 38 30 24 23 26 141 0,00
55 Stanisław RABICZKO 38 30 24 23 26 141 0,00
56 Tadeusz WIŚNIEWSKI 38 30 24 23 26 141 0,00