Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Wyniki zawodów

Dzień Dziecka

            Dnia  11.06.2011 w  Graboszycach   na  wodach  Wspólnoty  Wód  Graboszyce,  przy  pięknej pogodzie odbyły się zawody z okazji  Dnia Dziecka.  Do rywalizacji stanęło 28 dzieci.   Rybki chyba się ciszyły się  z przybycia dzieci i dlatego dobrze brały. Po półtoragodzinnej rywalizacji wyniki  przedstawiają się następująco:

 

Kategoria Dzieci:                                                                                          
1. Góra Maja  -  1020 pkt.                                     
2. Baran Konrad  -  825 pkt.                     
3. Kozieł Rafał  -  760 pkt.                                                   
4. Chlebicki Maciej  -  670 pkt.                                                                        
5. Cierpiałek Adrianna  -  485 pkt.
6. Adamczyk Mateusz  -  465 pkt.
6. Wróbel Patryk  -  465 pkt.                 
8. Skawiński Szymon   -  455 pkt.                                               
9. Sikora Mikołaj   -  405 pkt.                                   
10. Piskurewicz Natalia  -  390 pkt. 
11. Zając Michał  -  295 pkt.                                                                             
12. Cierpiałek Mateusz   -  215 pkt.                                                                                                
13. Paletko Kacper  -  210 pkt.                             
13. Palka Szymon -  210 pkt.                                                                                                                    
15. Kozieł Ala  -  200 pkt.                                                                                                        
15. Paletko Bartek  -  200 pkt.                                                                                                     
17. Paletko Dominik  - 165 pkt.                                                                         
18. Cierpiałek Natalia  -  160 pkt.                                                                                                       
19. Piskurewicz Amelia  -  130 pkt.                                                                                                 
20. Palarski Igor -  110 pkt.                                                                            
21. Piskurewicz Natalia  -  95 pkt.                             
22. Bełza Paweł  -  70 pkt.                                                                                                 
23. Ślusarczyk Wiktoria -  45 pkt.                                                                                               
24. Biel Tomasz  -  35 pkt.                                                                              
25. Bełza Jakub  -  20 pkt.   

                                                                                                                                   

Kategoria Kadeci:                      
1. Czekan Sylwia   -  1645 pkt.                                                                                     
2. Piskurewicz Olaf  -   1550 pkt.                                                          
3. Sikora Agnieszka     -   1130 pkt.

Oczywiście wszyscy zawodnicy, nagrodzeni zostali nagrodami. Najmłodszym uczestnikiem zawodów był Palarski Igor, za co otrzymał pamiątkowy puchar. Największą rybę zawodów złowił   Piskurewicz Olaf,  za co także otrzymał pamiątkowy puchar.  Na zakończenie było ognisko i poczęstunek.

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.