IV Memoriał im. Jacka Barańskiego

Komunikaty | 2015-07-28 | Publikujący: Koło Świdnica

Zawody muchowe odbędą się na rzece Bystrzyca w dniu 22.08.2015: zawody odbędą się na żywej rybie, łowienie i sędziowanie parami, łowienie na muchy na hakach bezzadziorowych lub pozbawionych zadziorów, obowiązek posiadania podbieraka oraz miarki, zbiórka o godz. 7:00 przy boisku w Bystrzycy Górnej, odprawa i regulamin 7:30 - 8:00, łowienie: 8:30 - 12:00, liczenie wyników 12:30 - 13:00, obiad 13:00, ogłoszenie wyników i zakończenie zawodów 15:00. Termin przyjmowania zapisów na zawody do 15.08. Koszt obiadu - 45zł (zupa ...... więcej

III Okręgowe Zawody Gruntowe - 09.08.2015 r. Witoszówka

Komunikaty | 2015-07-23 | Publikujący: Okręg PZW w Wałbrzychu

Spławikowe Grand PriX 2015 Koła Stronie Śl.

Aktualności | 2015-07-22 | Publikujący: Koło Stronie Śląskie

W dniu 18.07.2015 r. odbyły się długo oczekiwane drugie zawody Grand Prix Koła Stronie Śl. Bardzo upalna pogoda nie pomogła w zrobieniu podobnych wyników do zawodów pierwszych. Na małym stawie gdzie usytuowany był sektor A wyniki były przyzwoite a na stawie dużym w sektorach B i C karpie brały sporadycznie. Kisiel Stanisław znając sytuacje letnią dużego stawu łowił 2 m od brzegu i wyjął z wody cztery karpie. Zawody wygrał Kuchciak Jacek z wynikiem 7120. W klasyfikacji ogólnej po drugich zawodach prowadzi Dubik Mateusz który wygrał o włos w ...... więcej

Zawody Gruntowo Spławikowe

W nocy 11-12 lipca odbyły się zawody nocne na stawach w Stroniu Śl. W załączeniu wyniki zawodów... więcej

Koło niczynne w Sierpniu

Aktualności | 2015-07-22 | Publikujący: Koło Świdnica PAFAL

W miesiącu sierpniu biuro Koła będzie niczynne z powodu urlopu. Pilne sprawy będa załatwiane pod nr. tel. 601919283. Andrzej Tarasiuk... więcej

Zawody Wędkarskie w Spławiku o puchar senatora RP Stanisława Jurcewicza

Aktualności | 2015-07-22 | Publikujący: Koło Bielawa

Coroczne zawody o puchar senatora RP Stanisława Jurcewicza za nami. W tym roku spotkaliśmy się na zawodach na zbiorniku Cegielnia pierwsi śmiałkowie zaczęli zjeżdżać się już po godzinie szóstej rano. Zawody sędziował kolega Jerzy Wiktorski , Bolesław Mizeracki i Ryszard Olszewski szybka i sprawna odprawa. Sę dzia główny Jerzy zapowiedział że zgodnie z pismem które zostało przesłane wszystkie zawody nie ważne jakiej klasy czy to mistrzostwa czy tylko towarzyskie muszą się odbywać zgodnie z regulaminem amatorskiego połowu ryb czyli tak zwanym ...... więcej

ZAKAZ KĄPIELI NA ZBIORNIKU WODNYM "GLINIANKA" W ZAGÓRZU ŚLĄSKIM

Aktualności | 2015-07-21 | Publikujący: Koło Wałbrzych KWK

ZAKAZ KĄPIELI NA ZBIORNIKU WODNYM "GLINIANKA" W ZAGÓRZU ŚLĄSKIM. ZAKAZ KĄPIELI OZNACZA ZAKAZ KĄPIELI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Artur K.... więcej

Uwaga !!! Zawody Rodzinne oraz Zawody o Puchar Prezesa

Komunikaty | 2015-07-20 | Publikujący: Koło Jedlina Zdrój

W dniu 26-07-2015 r. Zarząd naszego Koła organizuje Rodzinne Zawody Wędkarskie połączone z Zawodami o Puchar Prezesa. Wszystkie zawody odbędą się na naszych stawach w Sierpnicy. Zbiórka i zapisy odbędą się na stawie nr.1 do godziny 9.00. Drużyna w zawodach rodzinnych składa się z 2 osób a o puchar prezesa indywidualnie. Serdecznie zapraszamywszystich naszych członków. Uwaga !!! staw nr.1 w dniu zawodów będzie zamknięty dla wędkujących !!! Zarząd Koła... więcej

W dniu 19.07.2015 r. na zbiorniku wodnym - Lubachów (Zagórze Śląskie) zostały rozegrane zawody spinningowe o Mistrzostwo Koła KWK Wałbrzych - 2015

Aktualności | 2015-07-20 | Publikujący: Koło Wałbrzych KWK

W dniu 19.07.2015 r. na zbiorniku wodnym - Lubachów (Zagórze Śląskie) zostały rozegrane zawody spinningowe o Mistrzostwo Koła KWK Wałbrzych - 2015. Rywalizacja trwała cztery godziny i została rozegrana na żywej rybie. Ryby brały dobrze lecz delikatnie. Po podliczeniu punktów, klasyfikacja przedstawia się następująco : KATEGORIA JUNIORÓW : 1. miejsce i tytuł Mistrza Koła zdobył Krystian Sierakowski - 70 pkt (1 ryba) 2. bez ryby Damian Nowak KATEGORIA SENIORÓW : 1. miejsce i tytuł Mistrza Koła zdobył Kazimierz Wrzuszczak - 540 pkt (6 ...... więcej

Remont pomostu na akwenie w Dzikowcu.

Aktualności | 2015-07-18 | Publikujący: Koło Nowa Ruda KWK Słupiec

W dniu 18 lipca 2015 r Zarzad Kola "Sum" z Nowej Rudy przystapil do remontu pomostu na akwenie w Dzikowcu.W dość cięszkich warunkach upal,oraz niewygodna pozycja,przystapiono do wymiany starych legarów.Prace na pewno potrwaja długo,bo i pracy jest sporo.Po wymianie zbutwiałych legarów,można będzie położyc nowe deski.Jak zwykle chetnych brak do wykonania tych prac.Poniżej klika zdjęć z wykonanych dzisiaj prac.... więcej