Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Mistrzostwa Okręgu w dysc. spławikowej kat. Senior, Kobieta i Młodzież U25

Aktualności | 2019-06-24 | Publikujący: Okręg PZW w Wałbrzychu

MO Spławik 2019

W dniach 15-16 czerwca 2019r. OKS przy ZO PZW w Wałbrzychu przeprowadził I i II turę zmagań spławikowych rangi mistrzowskiej dla kat. Kobiet, Młodzieży U25 i Seniorów. Zawody otworzył Kol. Radosław Działa - V-ce Prezes ZO PZW ds. Sportu. Sekretarz zawodów kol. Rafał Diug zweryfikował listę zgłoszonych zawodników, a następnie Sędzia Główny kol. Andrzej Tarasiuk przeprowadził odprawę, a po niej losowanie sektorów (w sobotę i niedzielę) na I i II turę zawodów. Stanowiska zawodnicze losowano komputerowo przy udziale oddelegowanych zawodników.   Kontrola techniczna zanęt, przynęt i sprzętu nastąpiła każdego dnia od godz. 8.20. Po ciężkim nęceniu tj. od godziny 10.00 wszyscy rozpoczęli 4-godzinne wędkowanie. Poławiano głównie drobne leszcze i krąpie. Przyłów stanowiły również ukleje, płotki, okonie oraz większe i mniejsze jazie.

 

 

Pogoda dopisała aż nadto. Upalne słońce dało się w sobotę wszystkim we znaki. W niedzielę po intensywnych opadach deszczu (wieczorem grzmiało jak ''diabli'') było zdecydowanie przyjemniej.  Wyniki zobaczą Państwo w poniższych załącznikach. Ponoć wszyscy byli bardzo zadowoleni - i niech tak zostanie :-)

 

Pragniemy serdecznie podziękować za pomoc organizacyjną - profesjonalne przygotowanie stanowisk zawodniczych, zabezpieczenie siedziby (piękny namiot) i ekipy sędziowskiej - Aktywistom Koła PZW w Kamieńcu Ząbkowickim pod egidą prezesa Koła Pana Marka Apanasewicza. Podziękowania składamy również ''pierwszej kamerze Okręgu'' - Panu Rysiowi Telusowi za to, że przyjechał do nas w niedzielę i towarzyszył nam już do końca (relacja video do obejrzenia - zapraszamy). Ja osobiście dziękuję również wszystkim przybyłym na te zmagania zawodnikom (Paniom i Panom) za to, że walczyli fair play i byli niezłomni wobec ''gorączki sobotniego dnia''.... miło mi było znów Was zobaczyć, porozmawiać i podziwiać umiejętności ;-))

 

I jeszcze jedno... Sylwio, Waldku zabrakło Was drugiego dnia, ale powiem jedno, wszyscy serduchem byli z Wami. Wracajcie szybko do zdrowia i formy. Czekamy na Wasze uśmiechy i pogodę ducha....

 

 

 

 

 

 

Szczegółowe zestawienie wyników dla kategorii:


Młodzież U25 ---> KLIKNIJ


Kobiet ---> KLIKNIJ


Seniorów ---> KLIKNIJ

 

 

 

 

z wędkarskim pozdrowieniem,

Admin

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (4)

 • Senetra Władysław Data dodania: 4 miesiące temu Oceń: 0 + / -

  senwladek

  Super, że wszyscy zadowoleni ?
  Ale, jest jedno ale: Uwaga do organizatorów a szczególnie do sedziów obsługujących te Mistrzostwa. Nie znajomość regulaminu, nie zwalnia od robienia głupot. Wyciąg z:
  ZASADY ORGANIZACJI SPORTU WĘDKARSKIEGO
  CZĘŚĆ II.2
  Regulamin zawodów w wędkarstwie spławikowym.
  6. TEREN ZAWODÓW.
  6.7. W zawodach rozgrywanych w klasyfikacji drużynowej liczba sektorów musi być równa
  liczbie zawodników drużyny, a każdy sektor musi być podzielony na dwa podsektory.
  Podsektory nie dotyczą zawodów do 15 zawodników w sektorze.
  W danej turze zawodów, w każdym sektorze startuje tylko jeden zawodnik drużyny.
  10
  6.8. W zawodach rozgrywanych w klasyfikacji indywidualnej, liczbę sektorów wyznacza się
  dzieląc liczbę uczestników każdej kategorii wiekowej przez 15.

  Czemu miały służyć podsektory dla pięciu zawodników ??
  Jak tak dalej pójdzie to podsektory będą robione dla trzech, dwóch a może jednego zawodnika ?
  Owszem, ładnie to wygląda jak jest sześć jedynek na trzydziestu zawodników, ale czy sprawiedliwie ?
  Ktoś powie że Senetra znów się czepia, a ja się pytam, kiedy w naszym okręgu sport będzie traktowany normalnie jak należy. A nie jak mawiał klasyk "Żeby było tak jak było".

 • Wiktorski Jurek Data dodania: 5 miesięcy temu Oceń: 4 + / -

  viktor0

  Brawa dla organizatorów i sędziów.Zawody jako jedne z niewielu odbyły się w wspaniałej sympatycznej i koleżeńskiej rywalizacji.Po prostu chciało się tam być.Dziękuję. Ryszarda podsumuję krótko-Brawo i dziękuję.

 • Telus Ryszard Data dodania: 5 miesięcy temu Oceń: 7 + / -

  misiek7

  https://photos.app.goo.gl/NwzFqjuUhWo7ZCJH7?fbclid=IwAR1m4zcQNbi6KTmtbeiQezNj_SqNMSrKMQA_H5O7UJrJMZwUzoXNnfIP2N8 link do zdjęć II tury

 • Telus Ryszard Data dodania: 5 miesięcy temu Oceń: 7 + / -

  misiek7

  Nic dodać,nic ująć,to co napisał Rafał jest prawdą.Koło Kamienieckie oraz Okręg Wałbrzyski spisali się na medal.https://photos.app.goo.gl/SSp4p6gm1iXL5GJeA?fbclid=IwAR23-tBNIDxgmNuRfKcMFF_EuGw6Qhb1N5NYRnNWH3jqdBLD7sUF6yYWS_Y Link do zdjęć z i tury

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin