Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Aktualności

Wykaz zawartych porozumień na rok 2020*

Aktualności | 2019-12-30 | Publikujący: Okręg PZW w Wałbrzychu

Porozumienia 2020

Porozumienie tzw. Strefy I (opcja zerowa):


Elbląg, Jelenia Góra, Legnica, Nadnotecki w Pile, Słupsk, Wrocław, Zielona Góra.

Z powyższego porozumienia wynika, że od 01 stycznia 2020 r. Wędkarze naszego Okręgu, którzy wniosą składkę pełną (całoroczną) okręgową będą mogli wędkować na wodach udostępnionych do wędkowania przez w/w Okręgi PZW.

 

Porozumienia w opcji „odpłatnej” (tylko dla tych Członków Okręgu PZW w Wałbrzychu, którzy opłacili tzw. składkę pełną całoroczną z uwzględnieniem ew. przysługujących ulg dla tej składki):

Biała Podlaska, Białystok, Bydgoszcz, Ciechanów, Częstochowa, Gdańsk, Kalisz, Kielce, Koszalin, Lublin, Olsztyn, Piotrków Trybunalski, Poznań**, Radom, Siedlce, Sieradz, Szczecin, Tarnów.

 

** W przypadku Okręgu PZW w Poznaniu nasi wędkarze dopłacają kwotę w wysokości 30 zł aby móc wędkować na wodach ogólnodostępnych tego Okręgu. Wpłaty należy wnosić na konto Okręgu PZW Poznań, a w wyznaczonych punktach (kontakt telefoniczny) pobrać zezwolenie na wędkowanie.

 

 

Uprawnieni do wędkowania Członkowie Okręgu PZW w Wałbrzychu korzystający z powyższej opcji porozumień zobowiązani są wykupić składkę ulgową okręgową całoroczną w wysokości określonej przez dany Okręg PZW. W przypadku okresowego połowu ryb istnieje możliwość wykupienia składki okresowej (zgodnie z cennikiem właściwego Okręgu). Opłaty i odbiór zezwoleń tylko w siedzibach Okręgów (podległych im Kół PZW), na których wodach zamierzamy wędkować. 

 

Dobromierz - od 1 stycznia 2020 r. aktualne pozostaje porozumienie z Wodociągami w Świebodzicach w sprawie udostępnienie zbiornika zaporowego Dobromierz do wędkowania. Zezwolenie można uzyskać po uiszczeniu opłaty w wysokości 100 zł (szczegóły po kontakcie telefonicznym - Biuro ZO PZW w Wałbrzychu).

 

 

 

z wędkarskim pozdrowieniem,

ZO PZW w Wałbrzychu

 

 

* Informacje zamieszczono na dzień 30 grudnia 2019 r.

 

Poleć znajomemu

Komentarze

Komentarze (1)

  • Wiktorski Jurek Data dodania: 11 miesięcy temu Oceń: 0 + / -

    viktor0

    BRAWO ,i to jest ogromny plus.Wszelkie porozumienia na pewno będą przyjmowane przez wędkarzy z ogólnym zadowoleniem.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin