Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

Zarejestruj się

Porozumienia

Pierwsze porozumienia międzyokręgowe zawarte na rok 2020

Porozumienia | 2020-01-13 | Publikujący: Okręg PZW w Wałbrzychu

Wykaz zawartych porozumień* pomiędzy Okręgiem PZW w Wałbrzychu,
a pozostałymi Okręgami PZW na rok 2020:

 

 

 

 

Porozumienie tzw. Strefy I (opcja zerowa):

Elbląg, Jelenia Góra, Legnica, Nadnotecki w Pile, Słupsk, Wrocław, Zielona Góra.

Z powyższego porozumienia wynika, że od 01 stycznia 2020 r. Wędkarze naszego Okręgu, którzy wniosą składkę pełną (całoroczną) okręgową będą mogli wędkować na wodach udostępnionych do wędkowania przez w/w Okręgi PZW.

 

Porozumienia w opcji „odpłatnej” (tylko dla tych Członków Okręgu PZW w Wałbrzychu, którzy opłacili tzw. składkę pełną całoroczną z uwzględnieniem ew. przysługujących ulg dla tej składki):

 

Biała Podlaska, Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Ciechanów, Częstochowa, Gdańsk, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Lublin, Olsztyn, Piotrków Trybunalski, Poznań**, Radom, Siedlce, Sieradz, Szczecin, Tarnów, Toruń.

 

** W przypadku Okręgu PZW w Poznaniu nasi wędkarze dopłacają kwotę w wysokości 30 zł aby móc wędkować na wodach ogólnodostępnych tego Okręgu. Wpłaty należy wnosić na konto Okręgu PZW Poznań, a w wyznaczonych punktach (kontakt telefoniczny) pobrać zezwolenie na wędkowanie.

 

 

Uprawnieni do wędkowania Członkowie Okręgu PZW w Wałbrzychu korzystający z powyższej opcji porozumień zobowiązani są wykupić składkę ulgową okręgową całoroczną w wysokości określonej przez dany Okręg PZW. W przypadku okresowego połowu ryb istnieje możliwość wykupienia składki okresowej (zgodnie z cennikiem właściwego Okręgu). Opłaty i odbiór zezwoleń tylko w siedzibach Okręgów (podległych im Kół PZW), na których wodach zamierzamy wędkować. 

 

Dobromierz - od 1 stycznia 2020 r. aktualne pozostaje porozumienie z Wodociągami w Świebodzicach w sprawie udostępnienie zbiornika zaporowego Dobromierz do wędkowania. Zezwolenie można uzyskać po uiszczeniu opłaty w wysokości 100 zł (szczegóły po kontakcie telefonicznym - Biuro ZO PZW w Wałbrzychu).

Uwaga: Strefy udostępnione do wędkowania w 2020 roku na zb. Dobromierz --> KLIKNIJ

 

 

 

z wędkarskim pozdrowieniem,

ZO PZW w Wałbrzychu

 

 

* Informacje zamieszczono na dzień 13 stycznia 2020 r.

Poleć znajomemu

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Na skróty

Ilość odwiedzin